Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *maloootka*

10 kg mniej do wakacji!!! sa chętni?

Polecane posty

Gość *maloootka*

w czerwcu wyjezdzam na tygodniowe wakacje wiec pełna mobilizacja do zrzucenia sadełka - sa chetni zeby zaczac razem ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja zamierzam zrzucic 5 kg moge sie przylaczyc napisz cos o sobie jaki masz plan dzialania;)? Ja mam 167 cm waga 61kg. Cel:56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem wam taaaaaaaaaaaaaak
kurcze też bym chciała zrzucić 3-5kg ale za nic nie mogę.. Nie żebym narzekała na moje 61kg przy 175, ale58ładniej by wyglądało hihih ;)... to znaczy mogę zrzucić ale to potem wraca. Jakby obecna waga była jakąś właściwą i przeznaczoną mi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *maloootka*
czesc dziewczyny! do zrzucenia macie niewiele(ale zawsze cos!)ja chcialabym zrzucic 10 moze wiecej jak sie uda.teraz ostatnio przytylam 6 kg wiec te 6 mnie strasznie meczy!plan mam taki: buszowalam wczoraj po necie za jakas dieta ktorej jeszcze nie stosowalam :P i znalazlam to: Wyglada tak: 10.oo - pomidor, 50 g topionego serka o dowolnym smaku, kawa bez cukru 12.oo - pomidor, jajko 14.oo - jabłko 16.oo - 200 g chudego białego sera, pomidor 20.oo - lampka czerwonego wytrawnego wina Jemy to samo przez 5 dni w tygodniu, natomiast w weekendy to na co mamy ochote ale nie przekraczając 1000 kcal robie ja juz od dzis, jesli po tygodniu wytrzymam :) i przyniesie jakis efekt pewnie ja postosuje jeszcze troszczke a pozniej moze dieta Dukana (proteinowa)bo w sumie mozna na niej troche wiecej jesc a waga spada.w miedzy czasie silownia choc pewnie ciezko bedzie znalezc czas, ale codziinie rano i wieczorem brzuszki!!peelingi na cellulit :) masaże z kremami wyszczuplajacymi no to pewnie tyle - to jest wlasnie moj PLAN :) co Wy o nim sadzicie ? no i o czywiscie jaka jest Wasza dieta do szczescia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *maloootka*
moze ktos jeszcze sie do nas przyłaczy? razem razniej!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *maloootka*
uczulona na głupotę - gratuluje!!!wow swietny wynik, na jakiej dietce jestes? magdalenak11 -widze ze Tobie waga tez pomalutku spada co na pewno cieszy:) wiec jaki jest Wasz plan dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję bo czekam na dalsze efekty ;) A dietę mam dobraną specjalnie dla mnie przez dietetyka i jestem z niej mega zadowolona! jem dosłownie wszystko, nie katuje się niczym (nie skalałam się nawet minutą ćwiczeń,bo zwyczajnie nie mam na to czasu) i co najważniejsze- nie chodzę głodna. Dieta ma być nauką dobrego żywienia a nie przejściowym kaprysem dzięki któremu na chwilę schudniemy. Powodzenia życzę wszystkim i każdej/każdemu z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *maloootka*
uczulona na głupotę - Dieta ma być nauką dobrego żywienia a nie przejściowym kaprysem dzięki któremu na chwilę schudniemy - całkowicie sie z Tobą zgadzam! ja próbowalam juz chyba wszystkich szybkich diet moze i chudlam ale szybko wracalam do wagi sprzed odchudzania.teraz chcalabym zmienic radykalnie swoje nawyki czyli jedzienie na noc!! i wieczne dojadanie.jezeli schudne chce przejsc na zdrowy tryb zywienia : warzywka, warzywka i warzywka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to co proponujesz zdrowe nie jest. 1. serek topiony- maksymalnie przetworzony 2. ostatni posiłek o 16- o ile chodzisz spać po dobranocce to ok. w przeciwnym razie będziesz głodna że hej. zresztą- sama piszesz o nocnym podjadaniu. 3. za mało tego jedzenia, spowolnisz metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *maloootka*
żadna dieta małokaloryczna nie jest zdrowa - zgadzam sie! ale uczy determinacji np. w podjadaniu itp.chce ja stosowac 2 tyg. potem dieta Dukana - jesli waga mi spadnie - wtedy zaczne zdrowe odzywianie! a godziny tej dietki troszke zmiksowalam(2 godzinny poslizg) ostatni posilek jem o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie radę dziewczyny, każdy daje radę. kashmir nie mów, że od jutro przechodzę na dietę tylko od dzisiaj od teraz, to najlepsze rozwiązanie. Wiem że masz dużo większy problem niż ja, ale mając większą wagę startową szybciej się traci kilogramy. Jak tylko będziesz widziała na wadze spadek kg to to będzie najlepsza motywacja. Więc głowa do góry i nie czekaj, bo każdy dzień to przybycie nowych kilogramów. Napewno będzie dobrze tylko to ty sama musisz zadecydować czy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *maloootka*
magdalenak11 - jaka diete stosujesz ze tak pieknie spada Ci waga ? ja dzisiaj mam 2 dzien, szczerze mowiac nie jestem tak głodna jak wczoraj, najgorszy jest chyba pierwszy dzien(tydzien) a potem z górki, tyle ze waga w pewnym momecie staje w miejscu i trzeba byc cierpliwym.ja na wadze 1,4 kg mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×