Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foot love

wysokie obcasy są podniecające

Polecane posty

Gość Do Zygmunta.
Widzę ,,Zyguś'' w Tobie znawcę piękna. Jesteś po prostu estetą. To nie jest obraźliwe słowo :-))) A tak na marginesie to po co ,,Twojej'' wysokie obcasy? Połamałaby zaraz za miedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega klapki
Cieszy mnie ze mam fana. Widzę, że i Ciebie kręcą takie scenariusze seksu w pończochach,kozaczkach,klapkach czy szpilkach na obcasach. Mój facet to po prostu UWIELBIA! Widzę, żę nie jest sam w tych upodobaniach :-)) Mnie to także podoba się. Sprawia mi przyjemność jak patrzę na jego fascynację moimi nogami i butami, które podczas seksu zawsze mam na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow, super seksowne!
Masz takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega klapki
Tak mam szpile 19 cm a co ciekawe wychodzac spod prysznica zalozylam je i mam na stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGA KLAPKI DO CIEBIE ...
JESTEŚ GENIALNA!!!!! 19 cm klapki przezroczyste? Zapiera dech w piersiach .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega klapki
Myslalam ze jest wiecej kobiet ktore lubia takie obuwie bo to bardzo fajna sprawa poczuc sie wyzsza o prawie 20 cm. No ale te buty sluza wylacznie do chodzenia po domu i niemilosiernie kreca mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trample fun
no czasem takie sexowne klapki mogą podreptać po facecie co niektórych strasznie kręci tylko się boją powiedzieć o tym kobiecie, sporo jest takich co lubią się znaleźć choćby na chwilkę pod obcasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGA KLAPKI DO CIEBIE ...
Obawiam się, że niestety niewiele kobiet lubi tak ekstremalnie wysokie buty jak TY. Chodzisz w nich po domu i tak jak napisalaś wcześniej zakladasz wysokie szpilki czy kozaczki do seksu. twój facet to powiem ... szczęsciarz!!! Zazdroszczę mu takiej laseczki jak Ty! Ty rozumiesz jego potrzeby i upodobania i realizujesz jego marzenia , a ztego co piszesz on w pełni zaspakaja Ciebie w łóżku realizując może Twoje marzenia. SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega klapki ...
Brzmi zachecajaco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka wyssokich obcasów
Też lubie chodzić na wysokich obcasach Jednak noga mi sie meczy jeśli obcas jest wyzszy niż 10 cm. Do 10 cm to spoko. Mam jedne 13 cm szpilki, ale zakladam je jak jestem z moim facetem bo te kreca go najbardziej (chyba dlatego ze sa na najwyzszym obcasie jaki mam). Do chodzenia raczej uzywam ich malo gdyz czuję po pewnym czasie, ze nogi szybko mi się w nich meczą. Swoją drogą ciekawa jestem jaka wysokość obcasa jest najbardziej korzystna dla zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kobita
uwielbia jak zakładam moje stare pantofle do seksu, stare pantofle dobre na wszystko: grzeją stopy, można nimi ubić muchę albo komara, dać przez łeb natrętnemu akwizytorowi i jeszcze kobitę podniecają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna masz kobite . hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka wyssokich obcasów
uwielbiam być łaskotana w stopy, ktoś mi zapropnuje foot tickling ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foot love
jak najbardziej miłośniczko foot tickling foot licking też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×