Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjauszka

Dlaczego kobiety lecą na facetów w wypasionych samochodach?

Polecane posty

Gość Alicjauszka

Ja tego nie rozumiem, a moje koleżanki się podniecają tym że jakiś kolo jeździ merdcedesem czy audi... :P To wyznacznik sexualnośći facetów czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina SCD
Ja nie lecę na kartofli w burakowozach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSW
Mam jeden z wiekszych i nowszych modeli jednej z wyzej wymienionej marki, ale jakbym miał sie sugerowac tym, że jakas laska leci na moj woz, a nie na mnie, to by odrazu miala by loty na ksiezyc. Taka kobieta, ktora leci na samochod, to blachara, ktora ci da, bo masz fajny samochod (nawet, jak auto jest starych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzik prawda :O wedle mnie moze nawet przemieszczac sie sławetną PKP czy komunikacją miejską jak ma to coś w sobie a moje serducho do niego zabije ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:52 [zgłoś do usunięcia] matrjoszka kokoszka A ja wolę faceta z porządnym autem , a nie jakiegoś biedaka co ma vectre na gaz i nie stać go żeby mi nawet obiad postawić, żenada.. Moj kolega ma vectre na gaz. zarobki miesieczne ok 15.000 miesiecznie. Na obiad by starczyło, ale nie dla takiej wywłoki jak ty. Na szczescie ma fajna zone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz wwwww
A jaj mam BMW nowiutkie z salonu, ze skromności nie podam jaki model, ale zwraca uwagę pięknym mruczeniem, i jak jakieś laseczki idą zaraz się oglądają, jedna mi pomachała dziś :) Jutro zabieram inna na przejażdżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Diabollica27
jestes seksowna kobieta. jaki lubisz seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrjoszka kokoszka
Tak Britnej z Pirs naturalnie zarabia 15 tys miesięcznie i jeździ vectrą na gaz :D :D :D ale masz wyobraźnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no jeżdzi. Nie kazdy wydaje kase na super fure zeby szpanowac i na obiadki dla blachary ktora slini sie na jego samochód. Normalni ludzie maja jeszcze inne priorytety w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super kark
Jest tu jakaś pani chętna na dyskretne smyranie w moim super BMW ? :) Mam super umieśnienie i budowę arnolda! NIkt mi na dyskotece i w klubach nie podskakuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek bez prawka
czyli mam pozostac prawiczkiem do konca zycia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrjoszka kokoszka
britnej pirs a jakie ty masz priorytety ? gnicie na kafe i jechanie po ludziach w związku z leczeniem własnych kompleksów ? ;) przegrałaś życie, dlatego tu jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet na holenderskim rowerze jest dla mnie amantem prima sort!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kogo ma lecieć na jakąś ciape co pks'em jeździ?! Jak leci na fure to zapewne nie po to by z nim rozmawiać o życiu i rodzić dzieci tylko zeby sie z nim piep***ć! Proste. Faceta stać na dobre auto, znaczy jest zardany, wielu mu zazdrości, tak jakby był wyżej w stadzie, jest atrakcyjniejszy seksualnie dla kobiet. A czym na pierwszy rzut oka ma przyciągać koleś w starym golfie albo jadący zaśmierdłym pks'ie? Może wiersze napiszcie, na pewno laski będą wam do łóżek same wskakiwać. Ludzie,ile tu zakompleksionych prawiczków jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak .....
matrjoszka kokoszka...a co Ty się tak dziwisz mój mąż bardzo dobrze zarabia ja też ale kompletnie nam nie zależy na jakiejś super wypasionej furze mamy inne priorytety w życiu ...mój mąż prędzej kupi sobie nowy fajny rower jak nowy samochód zresztą nie mam zamiaru się zamartwiać za każdym razem jak gdzieś zaparkuje taki samochód że mi lusterko ukradną czy nawet cały samochód ja na pewno nie poleciałabym na faceta tylko dlatego że jeździ jakimś super samochodem i co z tego jak z tego samochodu wysiądzie cham któremu słoma z kapci wystaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek bez prawka
grzesiek87 jak masz 23 lata to pewnie jeszcze super fury sie nie dorobiles, wiec nie pierdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilu to facetow w takich super furach sie buja - sciagna z zagranicy, wyklepia, dokupia glosniki do bagaznika i jest pelen wypas, za to dlugow jak stad do zakopanego, jeszcze jakies inne klopoty tu i tam - koledzy sie o pieniadze dopominaja.. smieszy mnie szpanowanie samochodem bo zazwyczaj jego "wyposazenie" ma sporo do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto te auta z zagranicy
maja wiesniaki bez szkoly co na wyspach myja gary albo na budowach robia. tluki niewyksztalcone. plebs i dzicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auto niekoniecznie świadczy o bogactwie bo jak ja bym miał kupę kasy to bym jeździł odrestaurowanym mustangiem z 1966 roku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrjoszka kokoszka
Ale są też faceci których stać na porządny wóz a nie złom sprowadzony z zagranicy :) I mi tacy imponują bo są zaradni a nie takie cipy co nie potrafią zarobić na dobry wóz. Facet który ma dobry samochód ma też klasę. A james bond czym jeździł ? maluchem? :D z tego co pamiętam to astonem martinem, na którego widok nawet takie szare myszki jak britnej pirs mają mokro w majtach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem gadaja, ze baby leca na kase i musze sie zgodzic! dziewczyny zamiast pisac ze lecicie na faceta w zajebistym wozie to moze napiszcie, ze wasza ambicja jest taki woz posiadac i samemu za kierownica siedziec. no troche szacunku do siebie miejcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście porąbane-Blachary!przecież to nie o to chodzi,i weście to pod uwagę że jak facet mówi że to jego fura to nie koniecznie taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrjoszka kokoszka dziecko mam taki samochód o jakim zawsze marzyłam i nie musze sie oglądac za chłoptasiami w furze tatusia. A poza tym klasa nie zawsze idzie w parze z wypasionym samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział ze ja mam super fure?! ja mam stare auto i dziewczyne która nie leci na auto. jestem na tyle obiektywny, że staram się wejść w rozumowanie kobiet i je zrozumieć, ot tyle. jak ja podnieca że facet jeździ fajnym autem to jej sprawa i szczęście takiego faceta, każdy w jakiś sposób próbuje zaimponować dziewczynie. jeśli ona ma ochote na przygodny seks to jest jakiś wabik. A jak ktoś się ich czepia to chyba zazdrości tylko takim facetom, że "takie" dziewczyny na nich lecą a nie na ofiary (w ich mniemaniu) w pks'ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka jan
Ja mam nissana 350z poznałem swoją żonę na zlocie, zagadała mi podobało się jej moje auto. coś w tym złego zakompleksione babeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek bez prawka
przegralem zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrjoszka kokoszka
britnej "D pochwal się co to za samochód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×