Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gtututu

Gdzie najlepsze jedzenie we Wrocławiu?

Polecane posty

Gość gtututu

Piszcie jakie są Wasze ulubione knajpy, co można tam zjeść, jakie ceny....:) Ja zacznę: Kebab Hut pod torami. Pyszny zestaw obiadowy : frytki, gyros, surówka, sos za niecałe 10zł!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
restauracja Twoja stara.... kapkę drogo, ale dobre rzeczy od zapiekanek po kebaby salatki ,zupy itd miejsce :nieopodalhmmm Galerii dominikanskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranek esa
Pewnie w knajpach z daniami za kilka tysięcy hehe A tak przyziemnie - Party Pizza na Wieczystej. Dobra pizza za 20 zeta, smaczne ciasto, sosy i fajne smaki pizzy. Lubicie to? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek dyra
My jemy na stołówce studenckiej i w Party Pizza. W opcji pierwszej za najniższe koszty, a w opcji drugiej ze względu na fajny smak. Nawet student może sobie pozwolić raz na jakiś czas na pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian blenk
Z kolegami ze studiów chodzimy do Party Pizza. Za 22 zł najadamy się we 3 osoby ;-) Poza tym studencka stołówka i to w zasadzie wszystkie miejsca. Może z czasem się to zmieni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię hamburgery w grand cafe (blisko mojego wydziału), ale najlepsza restauracja to jednak ta w mojej wsi :p nie jestem za bardzo przekonana do szybkiego jedzenia, na wynos itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pamięci mam nr telefonu do Party Pizza. Ich pizza naprawdę bardzo dobrze mi smakuje, ale mogę też zamówić coś innego niż pizza. Ostatnio spróbowałam zapieczone brokuły z serem. Pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam party pizza. Dobrze wypieczona pizza, składniki dobrane i ten sos. Jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry obiad można zjeść w Misz Maszu na Starym Mieście (Nożownicza z tego co pamiętam, między Rynkiem a Uniwerkiem). W menu mają różne kotlety, potrawki z kurczaka, żeberka, ryby, pierogi, gołąbki. Zestawy obiadowe nie przekraczają 14zł. Za taką cenę, nie opłaca się brudzić w kuchni gotowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam Party Pizzę za ciasto, sos i ser mniam! Jem tam często i jeszcze się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaryyliss
no ja polecam OK Wine bar, mają super jedzenie, jeszcze tak przyrządzonych krewetek nie jadłam. Do tego świtna obsługa, która dobrze doradzi odpowiednie wino do posiłku. Naprawdę warto tam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emems
przychylam się do komentarza wyżej. nie za bardzo przepadam za szybkim jedzeniem z budki.. ;) lubię usiąść z przyjaciółmi w stylowym, klimatycznym miejscu, zjeść owoce morza i wypić lampkę wina. i właśnie na takie wyjścia idealny jest OkWine&Bar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na studenta przystało głownie jem kebaby ;) zawsze zahaczam o sevi kebab jak tylko jestem na rynku albo w jakiejś galerii bo to mój ulubiony. buła, mięso, warzywa, no wszystko się zgadza. a ceny też mają na studencką kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:14 - W Pasażu Grunwaldzkim w Sevi-Kebab pracuje cygan udający turka. Nie brzydziłbyś się jeść jedzenia podanego przez cygana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obiady to wpadam na Odrzańską do baru Nadwaga. Bar jest samoobsługowy i generalnie rządzi tutaj domowa, polska kuchnia. Jak ktoś lubi schabowego, czy kluski śląskie to będzie zadowolony z menu. Mają ceny nieporównywalnie niższe niż inne lokale w okolicy. Łatwo jest trafić, zwłaszcza jak ktoś jest pierwszy raz we Wrocławiu i zwiedza właśnie Stare Miasto to będzie miał niedaleko. Info o barze jest na ich stronie - www.barnadwaga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk_sobar
Jeżeli jesteście miłośnikami pizzy, polecam spróbować tej z http://one-more.pl przy ul. Kamieńskiego 12. Mają dowozy od wtorku do niedzieli od 12.00 do 21.30. Naprawdę smaczna i niedroga pizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik965
Ja polecam Sevi Kebab - znajdziecie coś dla każdego. Zwłaszcza lokal w Pasażu Grunwaldzkim ma przemiłą obsługę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamanieczki
Ja też polecam Sevi Kebab! Najbliżej mam do Magnolii, zawsze jest tam pełno osób, co oznacza, że inni też już poznali doskonały smak tego kebaba. Jeśli chcę zjeść szybko i dobrze, zawsze idę właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juruuuuk
Moim zdaniem zawsze tak samo dobre i świeże, wysoka jakość - Sevi Kebab Wrocław w Pasażu Grunwaldzkim. Kebab na medal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marakuja_111
Najlepsze polskie jest zdecydowanie w Setce <3 Pyszne skrzydełka i pyry z gzikiem, naprawdę warto zajrzeć - niedaleko do Rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można gdzieś znaleźć gryzmole polewską? Uwielbiam to danie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuma_wujka
Widze troche pozytywow o Sevi Kebab^^ Przylaczam sie zdecydowanie, najlepsze miejsce dla mnie to Arkady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech_nerkowca
To zależy, co dla Ciebie jest "najlepsze" :) Mi bardzo smakuje schabowy w Setce, ponieważ moczą go w cebuli i mleku, jak Gesslerowa :P Naprawdę pięknie pachnie i dobrze smakuje. A latem dodatkowo mają super ogródek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piłkarzyk
Jestem fanem pizzy i zawsze chodzę z kumplami do Gusto na Jedności Narodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×