Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gtututu

Gdzie najlepsze jedzenie we Wrocławiu?

Polecane posty

Gość Makaroniaraam
Pizzeria Gusto uwielbiam ich makarony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do pracy najczęściej zamawiam jedzenie z https://www.margaretwroclaw.pl/ jest bardzo dobre i ma dosyć przystępne ceny. Wszyscy u mnie w pracy tam zamawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie spędziliśmy czas z ekipą w Steak n roll w zeszły weekend, super wystrój, mają swój oryginalny klimat w środku. Z całego menu to od razu moją uwage przyciągnął Reuben Sandwich i to był smaczny wybór ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie żałujesz kasy, a chcesz porządnie zjeść i nawet porozmawiać z mistrzami kuchni to Sukiennice 7. Otwarta kuchnia w lokalu daje dużą dynamikę i w sumie czasami ciężko wzrok oderwać od kucharzy ;) Potrawa dochodzi starannie podana. Czas oczekiwania oceniam na średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepszy catering to ten z Margaret, mi osobiście bardzo smakuje, zawsze jest świeże no i pyszne trzeba podkreślić! Zamawiałam stąd jedzenie na chrzicny i było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti24

najlepsza pizza jest w pizzeri Taormina na Szewskiej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dededetkaaa

Moje ulubione jedzenie we Wrocławiu tylko w barze Setka!! Najlepsze pierogi i wszystko co w menu lunchowym - za kilkanąscie złotych dobry, dwudaniowy obiadek 🙂 Bardzo polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romka

 Jak dla mnie najlepsze domowe  jedzonko we Wrocławiu można zjeść w knajpie Kotlet Schabowy. Pierogi mają obłędnie pyszne. Zupy i drugie dania też rewelacja. Jestem ich stała klientką od kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta

Jak chcesz poznac nowe knajpy/restauracje i fajnych ludzi, to polecam ci świetną apkę BuddyApp. Dzięki niej poznałam Wrocław od podszewki. Bo zabytki można oglądać na wycieczce, ale poznać prawdziwe życie miasta można tylko z ludźmi z miasta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie tak dawno trafiłem we Wrocławiu na Karaiby na Niby na Biskupinie. Ciekawy projekt z plażą, leżakami, które imitują przestrzeń jak nad morzem. Ciekawa opcja i fajne miejsce nie tylko, by coś zjeść, ale takżę nieco odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Najlepsze kanapki i sałatki znajdziesz w Pan Lancz na Kazimierza Wielkiego, zawsze świeżo przygotowane i pysznie podane. Całe menu jest na http://www.panlancz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Bardzo smaczne i przede wszystkim w rozsądnej cenie jedzenie można dostać w restauracji Okrasa na wrocławskim rynku. Wszystko zawsze ładnie podane i bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Dwa tyg temu bylysmy z mama we Wroclawiu, kilka miejsc zwiedzonych i czy to kogos zdziwi czy nie...najlepiej smakowal nam obiad w Pizza Station! Nie chadzalysmy do wypasionych restauracji , pewnie sa swietne, ale pizza na obornickiej byla pyszna, do tego fajne salatki i zapiekanka ziemniaczana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Bylysmy z mama dwa tyg temu we Wroclawiu i swietnie najadlysmy sie do syta w Pizza Station na Psim Polu. Pyszna na grubym ciescie. Mają tez inne dania, mama jadla zapiekanke ziemniaczana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Bylysmy z mama dwa tyg temu we Wroclawiu i swietnie najadlysmy sie do syta w Pizza Station na Psim Polu. Pyszna na grubym ciescie. Mają tez inne dania, mama jadla zapiekanke ziemniaczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja sobie bardzo chwalę restaurację Orbita. Byłam tam kilka razy i zawsze jest smacznie i miło. Obsługa jest na poziomie. Do tego przyjemne wnętrza. Potrawy świeże i ładnie podane. Porcje duże i ceny przyzwoite. Spokojnie mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinga dzięki za info o Orbicie. Własnie wróciliśmy z mężem z obiadku w tej restauracji i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dania ładnie podane. Wszystko smaczne i dobrze przyrządzone. Obsługa tez bardzo miła. No i sam klimat w tej restauracji bardzo nam odpowiadał. NA pewno jak będziemy we Wrocku to tam wpadniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez czasami zamawiam w Orbicie mają pierwszorzędny barszcz z uszkami. Ale inne danie też dobre. Są warci polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×