Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huha

W uk mozna przeprowadzic aborcje nawet po 26 tyg!!!!!!

Polecane posty

Gość po 26 tyg
to juz lekka przesada szkoda ze nie zabijaja w 38 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zgrozo!!!!!!
niedlugo jak dziecko sie urodzi w 40 tyg to beda je mlotkiem zbijac bo matka nagle stwierdzi ze jednak nie chce tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zgrozo!!!!!!
niedlugo jak dziecko sie urodzi w 40 tyg to beda je mlotkiem zbijac bo matka nagle stwierdzi ze jednak nie chce tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie litosci:/ okazcie troche serca tym biednym malym istotkom-nawet wtedy,kiedy ich nie chcecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama isi
bestialstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjoskpl
nic noweego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolippp
i taki lekarz ktory to przeprowadza nie ma sumienia????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolippp
Zabicie człowieka zanim osiągnie on wzrost 25 centymetrów nie jest morderstwem Człowiek o takim wzroście nie jest człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolippp
procedura wykonywana w 26-28 tygodniu ciąży, gdzie pęcherz płodowy jest przerwany, nóżki płodu są wyciągane za zewnątrz i płód jest cały urodzony tylko główka jest wewnątrz. Ponieważ główka jest za duża - a celem procesu jest zabicie dziecka, więc ostre urządzenie ssące jest przykładane do jego główki i wbite w mózg. Mózg jest wessany, czaszka zapada się i wtedy można wyjąć płód już martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk to dziki kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk to dziki kraj
a ja powiem tak...nie należy milczeć tylko potępiać aborcję.. te nienarodzone dzieci milczą..nie mogą nic powiedzieć, więc musi się znaleźć ktoś kto za nie wszystkie się odezwie.. ktoś powiedział że to indywidualna decyzja każdej kobiety, to nie prawda.. od pierwszych dni poczęcia to dziecko żyje i nie rozumie co się z nim dzieje dlaczego ich mama jest smutna, dlaczego dostarcza mu tyle negatywnej energii i emocji ale czuje, odżywia się ufa a ta osoba która ją nosi pod sercem po prostu umawia lekarza daje mu kasę tylko po to żeby w jej mniemaniu pozbyć się \\\\\\\"kłopotu\\\\\\\".. jest wiele instytucji które pomagają samotnym matkom, jest wiele rodzin które oczekuje na takie maleństwo, jeśli taka kobieta nie jest w stanie się zaopiekować taką istotką to niech ją odda do adopcji a nie stawia na niej wyrok skazując je na śmierć a siebie na potępienie.. jeśli dzięki mojej wypowiedzi chociaż jedna matka zrezygnowała albo się chociaż zastanowiła nad tym co chce zrobić to już jakiś sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem samotna matką
jestem samotną matką i stwierdzam że nie ma zadnej instytucji która może pomuc a domy dla samotnych matek są ale tylko na 3 mieś i jesteś ponizana wiedz daruj sobie nie sztuka jest urodzidz dziecko sztuką jest utrzymac i wyzywić aby to dziecko nie wstydzilo się ze jest biedne i ponizane przez całe zycie jestem za aborcją i to jest sprawa indywidualna kazdej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak glupie baby
myslicie cipami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkosjsjspo
lepiej mordowac plod na 2 miesiace przed urodzeniem puste babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do popieram 46
a co sa wkladki domaciczne zastrzyki antykoncepcyjne globulki plemnikobojcze trzeba myslec yanim sie nogi rozstawi chyba nie!!!!!do cholery to nie sredniowiecze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxrfggb7i,
Przyroda tak wszystko zaplanowała że głupi naród wyniszcza sam siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxrfggb7i,
czy uwazasz, ze wszytskie ciaze sa planowane? gwałt? wapdka 15-o letniej matki? "" zgwałcona czeka do 26 tyg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxrfggb7i,
obecnie mieszkam w uk i wczoraj znalazlam artykul dotyczacy zezwolenia na aorcje po 26 tyg i to mnie przyprawilo o dreszcze za kilka lat będzie zezwolenie do 36 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxrfggb7i,
a jesli dziecko jest niekochane w wieku 2,3,4,10 lat, czy ten argument daje ci prawo do zabicia tego dzieciaka? DOBRZE POWIEDZIAŁAŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxrfggb7i,
Zastanawiam się jak Angielki czują się z myślą że "usuneły" żywego człowieka zdolnego do życia(w sensie biologicznym) Angielki nie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxrfggb7i,
jestem samotną matką i stwierdzam że nie ma zadnej instytucji która może pomuc a domy dla samotnych matek są ale tylko na 3 mieś i jesteś ponizana wiedz daruj sobie nie sztuka jest urodzidz dziecko sztuką jest utrzymac i wyzywić aby to dziecko nie wstydzilo się ze jest biedne i ponizane przez całe zycie jestem za aborcją i to jest sprawa indywidualna kazdej kobiety CZY TO USPRAWIEDLIWIA ABORCJĘ W 26 TYGODNIU ? a O ANTYKONCEPCJI SŁYSZAŁAŚ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem samotna matka
ja tez sama wychowuje dziecko i przez myśl mi nie przeszło by je usunąć lub żałowałam ze nie usunęłam. dziecko daje mi motywacje by moje i jego życie było codziennie leprze. fakt trzeba stanąć na rzęsach czasem ale można dokonać wiele jak się chce. jestem samotna matka - nie dosc ze glupia to jeszcze leniwa. aborcja nie jest sprawa indywidualna kobiety, aborcja to decydowanie ze kogoś. a jesli bylas na tyle glupia ze nie wiedzialas czym sie konczy senks trzeba bylo sie nie pieprzyc na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×