Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurnikomg

Wczesny wytrysk

Polecane posty

Gość Kurnikomg

Hej, mam 18 lat i w ciagu ostatnich dni podjelismy z dziewczyna decyzje o wspolzyciu. Ok, ale jest problem. Gdy tylko mocno sie podjaram, ona dotknie mojego penisa ustami, a nawet reka to odrazu mam wytrysk. Potem jeszcze chwile i kolejny wytrysk i juz podniecenie u mnie opada i nie ma wzwodu. O zadnej penetracji nie ma mowy bo jak tylko do tego rpzystapie to caly zbiorniczek prezerwatywy jest pelen. Probowalismy jakis prezerwatyw przedluzajacych stosunek ale to nic nie dziala. Jakies sugestie jak rozwiazac problem? :> Nie chcial bym siegac raczej po jakies farmaceutyki ;s Chyba ze bez recepty. Z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu musisz przyzwyczajac się do jej ciala i nienapalaj się tak pomysl sobie że za ściana jest np jej matka i zaraz was nakryje to pomaga hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jak sobie wypije to może dłużej... Poza tym. Młody jesteś, wyrobisz się jeszcze :) A próbowałeś przed spotkaniem z nią sobie zwalić żeby nie być takim extremalnie najaranym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurnikomg
No nie moge sie przyzwyczaic. To jest silniejsze odemnie. Probowalismy juz z 10 razy i zawsze to samo. Az mi troszke wstyd za siebie ale na szczescie partnerka jest wyrozumiala. A wyobrazic tak to nie moglbym, zawsze to probowalismy u mnie w domu, gdy wiem ze rodzice sa w pracy i na bank nikt nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurnikomg
@pyziutkowa Motywu z piciem nie probowalem. Zwalilem sobie, ale pozniej z nia kolejny wytrysk i potem juz 'zwisa' ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmuj się więcej nia a nie ona tona poznasz lepiej jej cialo i bedziesz się przyzywczajał wkońcu laska tez musi miec z tego jakąś przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze motyw z uciskaniem miejsca łączenia moszny z penisem... wstrzymuje to wytrysk... może jakiś pan mógłby to jakoś jaśniej wytłumaczyć xD no a prawda jest taka że im częściej będziecie się starać tym bardziej się do niej przyzwyczaisz i już nie będziesz tak szybko kończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurnikomg
No robilismy juz minetke ale jak tylko ona chce zebym zacza penetrowac albo dotknie ustami/reke penisa to odrazu wytrysk. Raz nawet zdarzylo sie, ze podczas minetki samo mi wytrysnelo ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurnikomg
No spoko ale wstyd mi torszke ze nie moge zaspokoic dziewczyny :/ Zle sie z tym czuje :/ Jakies leki mam i winie sie za to ;s Znacie jeszcze jakies inne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y wytrysk
Masz przedwczesny wytrysk? Jestes niepewny siebie i swoich mozliwosci? Paralizuje Cie strach przed zblizeniem? www.climaxcontrol.ocom.pl Nowy, bezpieczny srodek poprawiajacy sprawnosc seksualna.. Warto to sprawdzic - klikniecie nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×