Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka monotonnia

CHCE ZNOWU ZAKWITNAC

Polecane posty

Gość taka monotonnia

Gdy go poznalam rozkwitlam.Kazdy mi to mowil.:) Przyszla codzienosc,problemy,stresy. Obecnie jakby zastanawiamy sie czy bedziemy razem....od 1,5 miesiaca nawet mieszkamy osobno. Ja widze jak sie sama zaniedbuje.:( Brak mi czesto energii...Siedze i rozmyslam.Boje sie o nasza przyszlosc,mamy male dziecko. Jak wziasc sie w garsc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Chcialam do uczuciowego a wpadlo mi do rozwodnikow...to chyba nie zly znak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Stres nas zniszczyl.On byl po12 godz.w pracy.Pracowal nocami.Dniami odsypial,a o 16 znowu wyjezdzal. Dziecko ma 1,5 roku. Wyprowadzil sie chwilowo do swoich rodzicow.Myslalam,ze bedzie to tydzien,dwa i wroci... On odwiedza nas codziennie,wpada na krotko.Ale co to za zycie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Robie co konieczne przy dziecku i wychodze na spacery z mala. Nic mnie nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Tak dostaje pieniedze od niego.Czasem zostanie na noc.Mi nie chodzi tylko o seks.Nawet jak byly ciche dni to wolalam jak byl w domu. Dzis jak odchodzil to dziecko pobieglo za nim.Potem napisal sms,ze brakuje mu malej,ze widzi,ze i ona cierpi. Nic nie mowil jednak o nas. Ja nie dbam juz o siebie.Zmieniam aby ciuchy na czyste.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Kilka razy wczesniej sugerowalam mu ,ze taka sytuacja jest bezsensu.Samo nic sie nie naprawi. On jest zdania,ze mozemy byc razem,jak bedzie lepiej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj, nie zmusisz go do niczego. Wiem, że jest Ci ciężko, że to przykre i bardzo trudne, ale niestety taka jest prawda. Jeśli Cię kocha - sam w końcu to dostrzeże i wróci na kolanach. Jeśli z jakiegoś powodu jego uczucie się wypaliło - nie zmusisz go do miłości. Poświęcaj czas dziecku, niech czuje się kochane, bądź kochającą mamą, zresztą na pewno nią jesteś. Zrób też coś dla siebie, pójdź do fryzjera, kup sobie jakąś ładną sukienkę, poczuj się kobietą! Gdy on przychodzi, rób się na bóstwo, albo zobaczy, kogo traci, albo skręci go, że nie umiał zadbać o takie cudo. Jesteś dzielna, silna i mądra, nie pozwól by życie wgniotło Cię w ziemię. Jesteś piękna i dobra, a to, że jest Ci smutno, to nie powód do wstydu. Zrób dla siebie coś nawet na siłę - warto, bo TY jesteś tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Jak czulam sie kochana wygladalam pieknie. Teraz zabija mnie ta niepewnosc. Zaczynam watpic w jego uczucia. Dzis zmusilam sie,by umyc wlosy.Wpadam moze w jakas dpresje.:( To uczucia niepewnosci mnie jakby paralizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Wstaje rano i nic mnie nie cieszy.Dopiero jak zadzwoni,ze przyjdzie troche sie ciesze.Ubieram sie ladniej,maluje. Smutek jest jednak dalej,bo wiem,ze znowu pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Powinnam moze zmienic nastawienie.Miec wiecej optymizmu w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Chce zadbac o siebie,bo zle sie czuje sama z soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Nie pracuje.Mala nie chodzi do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślij dziecko do przedszkola i poszukaj pracy, to Ci dobrze zrobi kochanie. Jeśli nie chcesz - zapisz się na jakiś kurs, uwierz mi, nic tak nie pomaga w depresji jak PRZYMUS wyjścia do ludzi. Zrób to dla siebie, jesteś wspaniała i na pewno dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka monotonnia
Ide sie polozyc,bo glowa mnie boli.Dziekuje za Twoje rady.Kupie sobie sukienke,moze to mi troche pomoze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdź czas dla siebie ,wyjdź do ludzi.Gdziekolwiek ,do koleżanki do fryzjera. Wiem ,że ciągłe siedzenie z dzieckiem jest czasem przygnębiające ,robisz wszystko jak automat ,bo muszisz a nie dlatego ,że sprawia Ci to przyjemność. Odrobina zdrowego egoizmu nikomu nie zaszkodzi. A co do faceta ... myślę ,że jeśli on zobaczy ,że masz też swoje sprawy itd to zacznie myśleć inaczej. Nie dołuj się ,pomyśl też czasem o sobie .Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×