Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalie2803

TANIEC You Can Dance!

Polecane posty

Hej, słyszałam o jakims nowym konkursie czy programie w tv! :) Lubie tańczyć i zastanawiam się nad wzięciem udziału, ale nie znam dokładnie szczegółów, wiecie coś na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkurs powiadasz;> sama chętnie poszła bym i może tylko żeby się powygłupiać ale przynajmniej było by zabawnie... jest już późno ale jutro postaram się czegoś poszukać i kto wie może wspólnymi siłami nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa.... jak patrze w tytule postu.... to chyba nie chodzi o mam talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do mam talent trwaja eliminacje, racja, ale tam raczej z tancem nie idzie sie wykazać :) wlasnie dlatego pytam o ten YCD, bo ten program przynajmniej tylko na taniec jest nastawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dzięki za link będzie nam szybciej ;) :D natalie2803 bierzesz udzial ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikinka
uwielbiam ten program:) w konkursie chyba sama wezme udzial, staram sie przyszykowac jakis fajny filmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żeby moi znajomi tez wzieli udzial w ogole to zachęcam wszytskich bo mysle ze warto ;) warto jest probowac nic sie przeciez nie traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wezme udzial? no wlasnie nawet mam ochote :) problem tylko taki, ze nie mam pomyslu co tam nagrac zeby bylo ciekawe i wyjtkowe.. co wy wysylacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ci powiem że nie mam pojęcia fajnie by było żeby coś rzucało się w oczy... tylko co.... bo tylko strój to marny pomysł na zaprezentowanie się... kurcze ćwieka mi zabiłaś ... może inni coś mądrego wymyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikinka
ja wysylam dancehall, mysle, ze wszystko wchodzi w gre. a co tanczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że wszystko wchodzi w grę bo chyba dziwnie by było jak by nie można było pokazać baletu a można by poloneza zatańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
znacie jakieś teledyski gdzie jest taka bitwa? szukam inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
a dziewczyny, tam jest jeden warunek- ukończone 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikinka
dokladnie 16 lat trzeba miec i czas na wysylanie nagran do 12.05!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 12 maja? mi się coś ubzdurało że do 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikinka
to jest dokladny harmonogram: do 12.05.2010 (do godziny 12.00) zamieszczanie filmików w Internecie; 12.05.2010 pierwsza selekcja czyli wybór po 36 najlepszych dziewczyn i chłopaków; ogłoszenie wyników; 16.05.2010 casting w Warszawie, jurorzy wybierają po 24 osoby do swoich drużyn; 17.05. - 31.05.2010 głosowanie internautów; 31.05.2010 wyłonienie dwóch finałowych dwunastek; 04.06. 11.06.2010 warsztaty czyli przygotowanie układu na wielki finał YCD 5; 12.06.2010 impreza w Białymstoku i prezentacja układów tanecznych, podczas imprezy głosowanie widzów przez SMS na najlepszą drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo ale dokładność ;) dzięki przyda się na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
4 dni od ogłoszenia wyników jest casting już? szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
fajnie, że są warsztaty- bo w sumie to mać tak jakby synchroniczne jak to bitwa. indywidualności składają się na całokształt zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tobą że warsztaty są fajne bo dużo się można na nich nauczyć ;) podoba mi się cała ta zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinkinka
no wszystko musi szie szybko dziac, nie ma duzo czasu. ycd tez jest intensywne, w ciagu tygodnia ucza sie po dwa uklady trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo moje lenistwo by mi na to nie pozwoliło ... no ale ktoś kto idzie na taki układ musi się z tym liczyć ... już widzę jakie bym miała zakwasy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
a masz czas na warsztaty?- to w końcu jakiś tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
no to jak halvar- chcesz tańczyć, lubisz to a męczyć to już nie bardzo? bez sensu :) przecież to cała frajda, że spalasz kalorie przy czymś co lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. to tak jak ze szkolą lubie do niej chodzić bo spotykam znajomych jest wesoło ale nie lubie się uczyć ;.... lubie tanczyc ale nie lubie pospiechu nie lubie przymusu;/;/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikinka
no takie konkursy sa dla parcowitych i zdeterminowanych, tylko takie osoby maja szanse cos osiagnac w tancu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to nie tylko w tańcu.... jesli nie jestes osoba wytrwala i pracowita nic nie masz w zyciu (no chyba ze masz wyjatkowe szczescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polawa czekoladowa
wysłałam swoj filmik! dziewczyny, wysyłajcie :) może dojedzie do tego ze spotkamy sie na warsztatach hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×