Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalie2803

TANIEC You Can Dance!

Polecane posty

no ja jeszcze się mecze z układem zeby dopracować wsio do końca ale wyśle też :) halvar, a Ty? wyslalaś w końcu? razem mogłysmy poloneza zatańczyć :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikinka
fajnie by bylo:d ale konkurencja bedzie ostra. jaki styl wysylasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwijmy to modern :) połączenie jazzu, afro, klasyki :) mam nadzieje ze wypadło niexle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polewa czekoladowa
a ja tańcze hip hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietanczaca
ale wam zazdroszcza, sama chetnie bym się wybrała do tekiego konkursu... ;) niestety w tańcu jestem kompletną fajtłapą i nic mi nie pomoże :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kurcze pwoiem wam że jeszcze nie wiem czy w ogole cos nakrece a to jakby juz trzeba by bylo sie za to zabrac...;/ a nie mam pomyslu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
taki polonez to bardziej wspólny taniec a tu ma być wojna płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
poprostu włącz kamere. stań przed nią. puść muzyke swoją ulubioną do tańca. i improwizuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj halvar, niepoddawaj się! zatańcz tak jak Cię ciało poprowadzi i będzie git :) zawsze to jakas szansa, a później możesz żałować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alieninka
a ja mam nawet juz taki filmik gotowy, bo kiedyś juz gdzies wysyłałam, tylko mam 25lat i nie wiem czy to nie za duzo do takiego konkursu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikinka
dokladnie, najlepiej improwizowac:D:D a co do wieku to jest chyba tylko dolna granica, 16 lat, a wiec spokojnie, poza tym 25 lat to najlepszy wiek, wiesz juz co potrafisz, umiesz wyrazac emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alieninka
chyba masz rację :) najwyzej będę się czuła troche starow wsród tych bobasów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oglądam te filmiki na stronie i niektórzy sa naprawde dobrzy :) z drugiej strony sa tez takie.. hehe polewne :P mam nadzieje że ze mnie nikt nie będzie się śmiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
oprócz tych dobrych jest tam też multum kosmitów :) śmieszny jest ten najpopularniejszy- sama nie wiem czy to jaja czy na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
e tam 9 lat to żadna różnica a za to połączone pokolenia w walce płci to już jakiś efekt daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polewa czekoladowa
no mam nadzieje że ze mnie tez się smiac nie będą :/ tez mogłam sobie jakiś fajny strój wymyslic, teraz załuję ze na to nie wpadłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnei obejrzałam sobie kilka filmików i wysyłam to co mam nic nadzwyczajnego i nic fenomenalnego ale coś jednak jest a jak patrze na to co niektórzy wysyłają to mam szanse.... DUŻE z drugiej strony jak patrze na innych to wiem że mówią o mnie tak samo jak ja o innych:):) no ale co mi tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikinka
chodzi o ten najpopularniejszy z tym chlopakiem w czarnej koszulce? http://youcandance.plejada.pl/6,168717,2,fileobraz_137,konkurs_kontra.html cos mi sie wydaje, ze on tak na serio;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikinka
jesli linka wam nie chodzi to skopiujecie go do przegladarki i usuncie spacje po 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
ale tu nie o strój chodzi. o taniec! o to coś w oczach! coś co sprawi, że pirog obejrzy twój filmik do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
no ten koleś nie moze tego robić na serio- przecież to jakiś żart :) ale ludzie ze śmiechu glosują chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibryka
halvar- a do jakiej piosenki tańczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polewa czekoladowa
dobrze ze tak mówicie, ze chodzi o taniec, przynajmniej mnie to troche podbudowuje, bo ja na technike postawiłam a nie na show :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o tego gościa w czarnej koszulce to powiem wam że mnie poraża ... ja może nie tańcze super... ale osobiście jego styl mnie załamuje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala2803
Jasne ze nie patrzą na ubranie! taniec się liczy, w końcu to you can dance :) Dobrze będzie... już jutro wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze nie patrzą na ubranie! taniec się liczy, w końcu to you can dance :) Dobrze będzie... już jutro wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szybko, nawet bardzo szybko, ale w końcu to TVN, wszystko musi się dzisć ekspresowo zeby ludzie byli zainteresowani :) poza tym, nie wiem jak wy, ale ja juz się doczekac nie mogę ... nawet jeśli mnie nie ywbiora to i tak będę z ciekawośćią ogladać tą bitwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polewa czekoladowa
aaaaaa, a ja mam mega stresa! bo juz dzisiaj wyniki :) od samego rana chodze jak nakręcona, wiem ze jeszcze do 12 mozna wysyłać filmiki ale ja cały czas bym spawdzala czy nie dostałam odpowiedzi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×