Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WERONIKA.M

Kolory w kuchni.

Polecane posty

Gość WERONIKA.M

Jaka kolorystyka najlepiej sprawdzi się w kuchni? Szukam farb i kolorów, które będą pasowały do ciemnego dębowe regału. Do tej pory miałam na ścianach białe panele, ale są w opłakanym stanie i koniecznie muszę je czymś zastąpić. Najlepiej jeśli będą to gładkie ściany o przyjaznym odcieniu. Za każde wskazówki będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś jasnego chyba najlepsze
Odcienie żółci,beżu, pomarańcze, piekny kolor terakoty, jasna zieleń pastelowa (np. Dekoral do kuchni), błękity, turkus - w zależności co lubisz i jakie są elementy dekoracyjne. NIE dla fioletów (za zimne), czerwieni (za ciemno) i brązów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy pobudza apetyt
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciemne meble kuchenne a ściany kolor niezapominajka ,dodatki kremowe ,takie zestawienie mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absencja
kremowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puenta
Też mam kremowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezerwa
Ja wolę ciemne ale mocne akcenty kolorystyczne jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staple
ja bede miec złoto egiptu duluxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka wlaczak
Nową paletę wiosennych kolorów skradzionych naturze ma "Śnieżka". Przejrzyj! Najważniejsze, aby kolory wnętrza zgrały się z twoimi oczekiwaniami. Bo chyba nie ma nic gorszego niż źle dobrana barwa pomieszczenia. Dodatkowo farby te opierają się na technologii Teflon surface protector. Dzięki temu ściany oddychają, powłoka jest trwała i łatwo utrzymać ja w czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość standardowa biel
Do ciemnych kuchni, chyba bym nie kombinowała i pomalowała klasycznie, na biało. Takie zestawienie niby może nudne - ale wygląda elegancko: http://goo.gl/CDyK i ładnie. Inny kolor przy ciemnych meblach może sprawiać, że będzie ponuro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Kant preferuje jasne kuchnie - spędza się w nich tyle czasu, że muszą pozytywnie nastrajać :) a do tego być nowocześnie urządzone. Każdego po inspirację odsyłam do tej galerii: http://www.n-design.pl/#/pl/galeria , gdyż w jednym miejscu jeszcze nigdy nie znalazłam tylu ciekawych projektów. Są inspirujące, mam nadzieję że coś Cię tam natchnie Weroniko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×