Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Znowu ta sama

Wzwód przy brzydkiej kobiecie.

Polecane posty

Załóżmy, że facet ma satysfakcjonujący seks, nie jest wyposzczony, w zasadzie ma seks zawsze kiedy ma na to ochotę. Spotyka się z kobietą. I tu moje pytanie czy jest możliwe, że mu stanie mimo, że ta kobieta nie jest dla niego atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzzzykacz
Zależy, co w tym przypadku znaczy "atrakcyjna". Gdyby nie była, to po co by się z nią spotykał? zmusza go ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że na pierwszy rzut oka jest niezła, ma ładną buzię i dobrze im się rozmawia, ale przy bliższym poznaniu okazuje się, że jej ciało nie jest takie fajne jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełnoziarnisty
Możliwe. Miałem tak kilka razy w życiu, że daną dziewczynę albo kobietę uważałem za brzydką (i nawet taka była w istocie :P), a mimo to mi stawał :P Nie wiem, widocznie miały w sobie coś co mnie nieświadomie podniecało :P Dodam że raz miałem taką fazę, że na dość przeciętną dziewczynę (średnia z twarzy, brzydka figura, bardzo duże biodra itp) dostawałem cholernie mocnej erekcji. I do dziś nie wiem czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Ludzie maja poped sexualny i nie podniecaja sie na widok czegos pieknego. Piekno jest pojeciem wzglednym. Podnieca coś innego a piekno czasem pomaga.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Znowu ta sama czyzby ktos sie podneicil przy Tobie i dziwisz sie czemu ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się. Zastanawiam się tylko czy mu się naprawdę podobam. Czy po prostu stał mu na samą myśl, że sobie ulży. Z tym, że wiem, że ma seks kiedy chce i jaki chce, więc z ulgą nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfehbfge
CZesto piekno wyzwala odruch stresujacy i facetowi opada.A przy brzydkiej facet czuje sie pewnie,wie ,ze jej dogodzi i dlatego pała stoi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfehbfge
Znowu ta sama ja to kobieta jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Znowu ta sama jesli chodzilo o sex a nie o uczucie a i Ty mialas ochote czemu sobie nie ulzyc dla faceta a Tobie nie sprawic sobie przyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kfehbfge-przepraszam za zmianę płci :) He he he-ale my sobie ulżyliśmy, było fajnie, być może to powtórzymy. Zaczęłam się po prostu zastanawiać czy wzwód jest możliwy tylko przy kobiecie, która jest dla danego mężczyzny atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyetet
kazdemu stanie, jakaby nie byla, jezeli zbliza sie "latwy seks"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
A to juz zalezy tylko do Ciebie jak na niego dzialasz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
eeee tam najlepiej sprawdzic samej przelec go a potem za 2 godziny znow i iii znow za 2 godziny mozesz sobie tez pomoc sztuczkami ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciągu ok. pół godziny skończył dwa razy, zbytnio nie mięknąc. A nie jest to małolat tylko facet prawie 30letni. A na spotkanie dłuższe na razie nie mamy możliwości się spotkać, więc sprawdzać po dwóch godzinach na razie nie mam szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dobre
a ty ile razy skończyłaś? ciekawe, może on tylko sobie lubi ulżyć i nie dba o kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara prookwa
Ciągle o tym marze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie brzydkie kobiety to ja bym cipy nie posmakował. A taka mniej atrakcyjna panna pozwoli na wszystko-naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dobre
dbaj o swoją przyjemność a nie zastanawiaj się nad jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dobre
widocznie doctorku trafiłeś na niezbyt wymagające i puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×