Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość współczuję :(

hulajnoga dla dziecka 3 letniego

Polecane posty

Gość pani doktorowa
nie kosztuje 200 tylko 300zł, na allegro najtansze z przesyłką 270zł plus do tego musisz kupic kask, ja je ogladalam dla mojego dwulatka bo podobno juz moze taki dzieciak jezdzic.. chyba kupimy, ale poki co mały dostał taką zwykła od dziadka i tak sie jej wystraszył że musimy poczekac kilka miesięcy zeby zapomniał;) ogólnie to podobno najlepsze hulajnogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję :(
a fajna i duzo tansza, a wytrzymala jest??? i ma 2 kółka z tylu, ta o ktorej ja myslalam ma 2 z przodu, ale to pewnie bez roznicy... ciekawe czymoja pannice bedzie chciala wlasnie jezdzic, rowerek jej wcale nie podchodzi, dlatego pomyslalam o hulajnodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję :(
pani doktorowa tu gdzie jam ieszkam kosztuje 200 zl - 50 funtów, w polsce wiadomo wszystko o 50 % drozsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakkkk
moj siostrzeniec smigal na hulajnodze w ubieglym roku(mial wlasnie 3 lata). Ta hulajnoga byla wszystkim: autem, motorem,statkiem :D Naprade dobry zakup, w tym roku dalam mu stara hulajnoge elektryczna mojego syna.Fajna sprawa,bo nie trzeba sie odpychac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfghmjnk
Już długo czas użytkuje ją po kilka godzin dziennie i jak narazie nic się z nią nie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję :(
pani doktorowa- musze kupic kask? tu jak widzialam zadne dziecko nie mialo kasku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję :(
kurcze wszystkie piszecie o chlopcach, ciekawe jak i czy dziewczynkom podchodza hulajnogi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani doktorowa
no wiesz.. musisz nie musisz.. zalezy jaka hulajnoga, ale przy tej mini micro to jednak dzieciak moze szybko jechac, ja bym mu kask założyła, co innego na tych badziewiach co ledwo jadą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek dostal hulajnoge jak mial 2 latka i 3 m-ce jezdzi na niej jak szalony i wogole sie z nia nie rozstaje:) nawet na wakacje ja teraz zabieramy. dla nas to dobrze bo nie trzeba wozkow, nosic na rekach tylko caly dzien na bryka. sama hulajnoga tez jest łatwa w transporcie bo rozklada sie na dwie czesci i wazy moze z 1,5 kg (moja suszarka zajmuje wiecej miejsca ;)) my swoja kupilismy na: http://micro-scooters.pl/ kuriera mielismy gratis i naklejki synek dostal. ogolnie polecam zwlaszcza teraz rodzicom, wakacje beda z 'wolnymi' rękami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kolowa hulajnowa jest w sam raz dla 3 latka. Napewno sobie na niej poradzi. Jednak o wiele lepsza jest taka z jednym kolkiem z przodu i dwoma z tylu. Jest bardziej zwrotna i o wiele lzej sie prowadzi niz ta z dwoma kolkami z przodu. http://lekmer.no/leker/biler-og-kjoretoy/trehjulsykkel/sparkesykkel-med-3-hjul-rosa?trackingcode=a44b1d93a71cb08f6742420a64b4aeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaalllo
Ja tez nad taka sie zastanawiam, w sumie kupie dziecku na urodziny wlasnie:) nie taki model, ale z dwoma kolkami z przodu. Kumpela kupila z kolkami z tylu, wiekszymi, niby stabilniejsza, ale jej dziecko haczy o te kolka noga, gdy chce sie odepchnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka pracujaca...
mam micro-scootera, to sa super hulajnogi, nie do zdarcia. polecam. wiekszosc dzieci je lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem799
No dokładnie, jednak jesli już chcemy kupic hulajnogę to tutaj zdecyodwanie zreszta jak pisałam musimy pomysleć o takiej z trzema kółkami. Nie ma co po prostu i oszczedzac na takim sprzecie , bo wiadomo że dzieci nie sa tak stabilne, zwłaszcza na hulajnodze dwukołowej i mogą zrobić sobie krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrtka
My teraz zastanawiamy się własnie nad taka hulajnoga na Dzień Dziecka. W sumie synek ma rower, ale hulajnogi jeszcze nie, i uważam że może byc z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earlgrey2323
kiedys na markecie kupilam za jakies 50zł hulajnoge 3 kolowa, syn ma 3 lata smiga na niej jak szalony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliaaaaaa
moj ma 3 latka i jezdzi na 2-kołowej, kupiłam lekką aluminiową i nie ma problemu, nauczyl sie w 2 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linlandia.pl
A musi to być akurat hulajnoga? Moim zdaniem warto pomyśleć nad wizytą w parku linowym z dzieckiem www.Linlandia.pl to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu dla dzieci oraz dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weralll
Moim zdaniem to bardzo ciekawy pomysł, moja córeczka śmiga aż miło popatrzeć. Przy wyborze warto sprawdzić czy hulajnoga ma odpowiednie atesty- sprawdzony sprzęt ze świadectwem TUV mają na pewno na hulajnogi.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weralll
Moim zdaniem to bardzo ciekawy pomysł, moja córeczka śmiga aż miło popatrzeć. Przy wyborze warto sprawdzić czy hulajnoga ma odpowiednie atesty- sprawdzony sprzęt ze świadectwem TUV mają na pewno na hulajnogi.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika163
Ni kupuj tandety za 30 zł! my się nacięliśmy i teraz kupiliśmy drugą. http://www.2o2.pl/produkt,24068,solidna-hulajnoga-sporty-milly-mally-na-metalowej-ramie-i-z-hamulcem.html nie była bardzo droga, ale sprawdza się rewelacyjnie, nic nie odpada ani nie trzeszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werall
To że nie odpada i nie trzeszczy jeszcze o nie świdaczy że jest dobra, trzymałbym się pewnych i sprawdzonych rozwiązań, a kupić w porządnym sklepie gdzie nie będzie żadnych problemów z ewentualną realizacją gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmka90
Ja widziałam ją nawet w ich sklepie stacjonarnym w Blue City, to jesli bedziesz chciała sobie wczesniej obejrzec mozna spokojnie tam podjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
dla 3 latka wydaje mi się ze bardziej na 3 kółkach. Nawet jestem tego pewna. Jest bardziej stabilniejsza. Na stronie http://hulajki.pl/6-hulajnogi możesz pofiltrować sobie przedziały wiekowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
" Ni kupuj tandety za 30 zł! my się nacięliśmy i teraz kupiliśmy drugą. http://www.2o2.pl/produkt,24068,solidna-hulaj noga-sporty-milly-mally-na-metalowej-ramie-i-z-hamulcem.html nie była bardzo droga, ale sprawdza się rewelacyjnie, nic nie odpada ani nie trzeszczy" Broń boże. Za 30 zł, czy nawet 90zł to najtańsza chińszczyzna. Konkretne marki to micro, razor. Micro robi najwięcej hulajnóg dla dzieci. Są atestowane, nieźle wykonane i przede wszystkim bezpieczne. HULAJNOGI MICRO PRODUKOWANE SA W NIEMCZECH. Btw. tutaj jest jeszcze poradnik jak dobrać prawidłowo hulajnogę - hulajki.pl/content/9-mama-radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boro123
no nowybor całkiem niezły. czym się różnią te za 200 zł od tych za mniej niz 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska z kuchni
Jak kupiłam hulajnogę dla chrześniaka na 4 urodziny, ale że ma mega przerważliwionych rodziców, to na widok prezentu komentarz tatusia brzmiał: "no ciekawe kto będzie za nim popierdalał." a dnia następnego hulajnoga trafiła do piwnicy, skąd dwa lata temu, nieruszona, przeprowadzona została do garażu moich rodziców :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×