Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Moto Blanka Zet
Ja bym Haniu na adoptowane nigdy sie nie zdecydowala, a juz na pewno nie na siodemke i to z kilkoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mailowałam w sobote z chlopakiem z kafeterii - jest sam, nie ma dziewczyny itp., koresponduje z niepełnosprawną. Napisał o niej: "piękny umysł, ale ciało odmawia posłuszeństwa". A tak w ogóle to każdy ma szansę znaleźć drugą połówkę - bez względu na wyglad, bo przecież gusty inne i każdemu imponuje coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
"gusty inne i każdemu imponuje coś innego" -otoz to... Dobra puenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cudne,ze ludzie są zdolni pokochać adoptowane dzieci.Ja podziwiam. Moje niespełnione marzenie to rodzinny dom dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Non lans - jak Ty ładnie o mnie piszesz: "Hanuś"... Tyle lat żyję i jeszcze nigdy nikt się tak do mnie nie zwracał aż do czasu kafeterii. dacie wiarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Kurde, czas na kawe i kolacje moja:) Zaraz wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
hanuś ja pisze do Ciebie Hanuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
H*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jakieś takie staroposlie czy cuś tu już aga musiałaby sie wypowiedzieć jako polonistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie Aga, ja też podziwim ludków co rodzinne domy dziecka zakładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej zdrobnienia lub spieszczenia choć z tego, co wiem to na wsi się też używa np Hanuś Oj, nie jestem specjalistką od imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, dobrze Ci w naszym babskim towarzystwie? Nie masz czasem dość tych "och" i "ach" na swój temat? Acha, jeździłam dziś w pracy palcem po mapie... znalazłam pewną miejscowość 140km od Łodzi i 174 km od Świeradowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no co ty Grzesiek, ja nie dlatego tak pisałam! Wcale Cię o wieśniactwo nie posądzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Ja mam takie zdanie, ja mam swoje dziecko i wiem co to jest milosc do rodzonego dziecka, jak bardzo mocno sie je kocha ponad wszystko. I odkad je mam to zmienilam zdanie co do kochania tych nieswoich przez rodziny zastepcze. Uwazam, ze i tak nie bedzie sie kochac takiego dziecka jak swojego. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie babskie towarzystwo, wiecie mój zawód jest raczej zdominowany przez facetów, choć i babeczki się trafiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
A czemu babskie a nie kobiece...?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się z Tobą Blanko nie zgodzę, choć nie mam i mieć nie będę swoich dzieci. Jeśli lubisz czytać to polecam "Bociany przylatuja zimą".Może zmienisz zdanie.Cudna książka o ludzziach, którzy adoptowali trójke urwisów i postawili sobie życie na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tyś Hanuś dociekliwa :) wiesz to jest forum, na priv to można wszyćko podać. Aga ale mi chodziło jako zamieszkanie a nie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, pewnie troche w tym racji... Nam nie było dane przekonać się o tym, jak nasz własny z krwi i kości brzdąc raczkuje, ząbkuje, mówi Tata, stawia pierwsze kroki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Pozniej nie jest juz tak cudownie gdy te dzieci dorastaja i szukaja biologicznych rodzicow, i nierzadko wracaja do nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
No i przestaje byc kolorowo, i koniec sielanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×