Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

może to była pani Misiowa... Blanka, znam osobiście małżeństwo, które tylko do poczęcia dziecka ten-teges... Chociaż nikt nie mówi, że nie wolno próbować każdego dnia spłodzić maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Kurde, no lepiej mi kawa smakuje o tej porze niz rano. Brrr... Rano to raczej przyprawia mnie o mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra drogie Panie stęskniłem sie za Wami jak cholera, ale oczy mi sie zamykają i chyba wczorajsza impreza wyłazi i Morfeusz za nią chce mnie ukarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Acha, i pozniej juz nic? No coz, bywa i tak... Life is brutal:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Milego odpoczynku Grzechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno próbować każdego dnia spłodzić maluszka - chociaż zaraz - ja nie wiem, czy to nie jest niezgodne z naukami przedmałżeńskimi, naturalnym planowaniem rodziny, badaniem śluzów, temperatur i innych... nie doszłam tak daleko w moich naukach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
O moj Boze... Dobrze, ze ja nie musialam chodzic na jakies nauki przedmalzenskie i sluchac o tych bzdurach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, a już myslałam, że masz jutro wolne:-) Dobranoc. ja będę spać na prawym boku ew. na brzuchu. No i wstaje za niecałe 6 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, to widać byłą dobra decyzja z tym ślubem cywilnym - choćby pod wzgledem tych nauk; takie rzeczy tam ludziom wkładają do głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Jakie to zalosne wiecie? Ze taki xsiąc ;) kaze zyc w malzenstwie stosujac "antykoncepcje" kalendarzyk... Nie no, kobieta po prostu ma byc maszynka do rodzenia i wychowywania dzieci a ojciec tylko od charowania na swoja druzyne pilkarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Ha ha... A najlepsze jest to, ze na takie nauki przedmalzenskie chodzila moja sasiadka z brzuchem. Parodia systemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest. a anuki przedmałżeńskie przeważnie prowadzą osoby, które się przedstawiaja: "dzień dobry, na imię mam Basia. Jestem matką szóstki dzieci. Opowiem wam o stosowaniu kalendarzyka małżeńskiego". hehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Ha ha haaaaaaa :) Dobre, dobre... Ciekawe jak ksiadz sobie wyobraza utrzymywanie np. chociazby szostki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
O matkoooooo... I szesc razy przechodzic przez bunt dwulatka. Mistrzostwo swiata;) No chyba, ze machnac reka i niech robia co chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie w najbliższym dziesiecioleciu, ale przwiduję zmanę myślenia kościoła w tym zakresie. Coraz mniej ludzi żyje wg przykazań i nakazów. Dobra, Moto Blanko Zet, ja też sie urywam z kafe, jutro nie będę mogła wstać. Dzieki za miłą pogawędkę. Będziesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Raczej bede:) Rowniez dzieki za mile pogaduchy. Spij dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się ma taką szósteczkę., to pewnie ciężko zapanować nad wszystkmi dzieciaczkami... Non lans chciał piątkę... Oby sobie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Ja sobie takiej szostki w ogole nie wyobrazam... Dobrej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
Witam WAS, Postaram się być wieczorkiem. ano wyjaśniło sie troszeczkę zadzownił do mnie sam w piątek:) dzień wcześniej zmarł mu dziadziuś podejrzewam, ze nie miał po prostu głowy bo dziadek umierał niestety dość długo na raka ma do mnie teraz zadzwonić jak już tam wszystko pozałatwia teraz to mogę spokojnie czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hanysko To ja-Aganieszka, tylko się zaczerniłam i "zapseudonimowałam" No widzisz??? Mówiliśmy,że będzie ok! Ja trzymam kciuki za pozytywny rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
bardzo ładnie Agnieszko!!!!! dziękuję bardzo za trzymanie kciuków bardzo potrzebne mi jest duchowe wsparcie:) a co tam u ciebie Aguś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie uczuciowa pustynia, może właśnie dlatego wspieram duchowo każdego, komu się może powieść. Naprawdę wierzę,że Ci się uda i to będzie TEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
Kurcze ale ładnie to napisałaś:) a u Ciebie na pustyni zawsze znajduje sie jakaś oaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
czesc chopie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×