Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Grzegorzu, coś chciałbyś nam oznajmić? W tej sprawie coś mnie martwi. Nie pytajcie dlaczego - może to babskie fanaberie czy coś, nie umiem wyjaśnić. jakby co - idźmy dalej z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
non lans czyli to nie jest praca ktora lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorzu, coś chciałbyś nam oznajmić? W tej sprawie coś mnie martwi. Nie pytajcie dlaczego - może to babskie fanaberie czy coś, nie umiem wyjaśnić. łał o co kaman??????????????? nic ja tylko mój pkt widzenia napisałem nie wiem czy mnie zrozumiałyście i czy mam coś sprecyzować i niby co oznajmiać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hanuś tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Mi muzyka towarzyszy od zawsze, i moje dziecie tez jest baaardzo muzykalne od poczatku do dzis. Och... Nie zapomne jak tanczyl w moim brzuszku jak wlaczalismy mu muzyke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, podobn dzidziusie wbrzuszkach mają swoej ulubione rytmy, przy których "tańczą" lub usypiają. Zaopserwowałąś takie zjawisko? A, jeszcze jedno: rozmawiałaś z dzidzią, jak na nią czekaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Jasne, ze tak! Ja bardzo sie interesowalam tematem ciazy i wszystkiego co z nia zwiazane. Czytalam bajeczke jedna i ta sama o Kubusiu Puchatku, mam ja do dzisiaj w naszym magicznym kuferku w ktorym np. jest pierwszy listek ktory synek mi dal jesienia, jego pierwszy smoczek, gazeta lokalna w ktorej sa zdjecia maluchow ktore przyszly na swiat, itp. itd. Jak juz kilka dni temu pisalam, nasz synek gdy sie urodzil juz wiedzial jak ma na imie i reagowal na nie, reagowal na moj i meza glos bo duzo z nim rozmawialismy i bawilismy sie z nim. Najlepszy wplyw na psychike dziecka ma muzyka klasyczna ktora wlasnie polubilam dzieki synkowi, a szczególnie kompozycje Bacha, Mozarta i Vivaldiego-to nalepsza muzyka dla psychiki malenstwa, mamy zreszta tez. tata codzinnie jak wychodzil do pracy to mowil do synka, glaskal a jak wracala to sie wital w taki sposob a Niuniek reagowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu poniekad, tak jak ten kawalek jest chyba o nas "Mijamy sie" Liber i Sylwia Grzeszczak. Kochana nie pytaj mnie o takie sprawy bo ja moge pisac i rozmawiac godzinami na ten temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chętnie posłucham:-D Też mi się wydawało, że dzidziusie lepiej się rozwijają prze taki kontakt ze światem zewnętrznym, ale znam pewne mamy, które stwierdziły, że to nie jest potrzebne maluszkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A Grzechu jeszcze jest i moze sie zaczac nudzic jak zaczniemy o porodach i ciazach pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Wiem Haniu, ciagle jeszcze sa mamusie ktore uwazaja ze to tylko ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A pozniej te same mowia "przeciez to tylko dziecko..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest? Pewnie tak. Blanka, wiem, że schizuję, ale mam jakieś dziwne przeczucia, że coś się stanie... niekoniecznie pozytywnego... Szykuje się nieprzespana nocka:-( A jutro pójdę do roboty i zapewne się wyjaśni... brrrrr... aż się boję. Grzesiu, a tą kontrolą się nie przejmuj zbytnio - skontrolują i pójdą sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz może sie opamięta komp, co chwile sie wiesza dziad jeden Ja sie kontrolą nie przejmuję, ja mam czyste sumienie a jak ktoś sie chce czepiac, to niech mi poda podstawę, a nie swoje widzimisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hania a Ty co??? Jakies schizy masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×