Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Mialam okazje dawno temu spotkac Roberta:) Fajny czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, a ja myślałam, że sobie nas odpuściłeś, albo... już nie czujesz się samotny Hanuś coś Ty nie odpuściłem sobie tylko wyjazedy sie skumulowały a jeszcze kilka mnie czeka, żeby tylko autko wytrzymało , już nie czujesz się samotny hmmmm jednak nadal wciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekłam, prasowałam i... (nie chcę zapeszać) pokładałam sobie wszystko w tej mojej małej mózgownicy. Syndrom welonu - brak. Szukanie wolnego faceta - brak. Stresowanie się sprawami, na które i tak nie mam wpływu - brak. Uśmiech - obecny:-D Luz - obecny. Pozytywne myslenie - obecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmm no to tylko Hanuś zazdrościć Ci tylko, takiego poukładania, ja jak sobie tak zasiadłem na rynku w Krakowie w bardzo wygodnym fotelu, przy baaardzo dobrej i dużej kawie i zacząłem analizować to .............szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu... Nareszcie zaczelas dobrze gadac!:D I oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Mam na mysli wypowiedz z 21:17:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu - stwierdzę nieskromnie - jako namiastkę zapchania samotności masz nas Hanuś nawet nie wiesz jak bardzo Was lubię i jak się uśmiecham przy Was tak przed komputerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje analizy, hmmmmmmmm restropsekcja w oparach dekadentyzmu: spierdolone ostatnie 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ooooo... Jak ja bym chciala zobaczyc Twoj usmieszek. W ogole to ja lubie usmiechnietych ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka - jedna wypowiedź na tydzień zdarzy mi się z sensem - zapamiętam tę godzinę:-) Hanuś nawet nie wiesz jak bardzo Was lubię i jak się uśmiecham przy Was tak przed komputerem - :-D ;-) :-D :-) :-) :-D :-D :-) :-D ;-) :-D :-) :-) :-D :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś się uśmiecham, choć Ci co ze mną są częściej, to twierdzą że kiedyś częściej się uśmiechałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spie**olone ostatnie 10 lat - haha, nie żartuj sobie:-) Ostatnie 10 lat ukształtowało Cię jako dorosłego człowieka. Teraz może być tylko lepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu no bez przesadyzmu... Nie mow tak, Twoje wypowiedzi sa jak najbardziej normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, nie żartuj sobie Ostatnie 10 lat ukształtowało Cię jako dorosłego człowieka. Teraz może być tylko lepiej hm,mmmmm ciekaawa teza, ale czy to tak fajnie jest być dorosłym, tymbardziej jak sie jest świdomym błędów, czy zaniedbań przeszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Cieszy mnie to,ze choc troche tutaj powiewa optymizmem. Naprawde, bardzo mnie ucieszylo to co Haniu napisalas o 21:17:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka - czasem mi się wydaje, że jestem porządnie niezrównoważona emocjonalnie: wystarzy spojrzeć na poprzedni tydzień... prawie co drugi dzień deprecha... W kratkę. Dziś miałam nieciekawe sytuacje w pracy i wybrnęłam wzorowo. Wyżyłam się w domu, tłukąć poduszkę:-) No i już nie szukam obrączek na męskich dłoniach. Ma mi się na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się w pracy dziś zdarzyło 2 razy zdrzemną, i gdyby nie telefon to całkiem długo pospałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to tak fajnie jest być dorosłym, tymbardziej jak sie jest świdomym błędów, czy zaniedbań przeszłości? - ZWŁASCZA WTEDY jest fzjnie, bo jesteś mądrzejszy i np. swój przyszły związek oprzesz na innych fundamentach. No i głęboko je wkopiesz. A ścian nie będziesz robił z kartki papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeny wiesz jakie pustki u mnie są 3/4 załogi pojechało na wycieczkę i echo po korytarzach sie pałeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za cos ie Twojej poduszce oberwało, jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moje odkrycie: żeby móc iść dalej, trzeba sie pogodzić z tym, że coś minęło. Nie rozpamiętywać tego zbyt długo, bo to będzie jak rozdrapywanie ran. Należy spojrzeć na sytuację oczami obserwatora, wyciagnąć wnioski, otrząsnąć się ze złych emocji i... ŻYĆ! Bo szkoda czasu na głupoty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×