Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

u niej też c oś tam było ale raczej spokojnie, tam tak nie padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
co do fotek to hmmmmm Ach ci faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Dobra, dajmy juz spokoj tym zdjeciom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A Ty co proponujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Bo cos czuje ze juz cos tam wymyslilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, nie chcę sie narzucać:-) Zawsze coś sie wymysli, żeby rozmowa poszła do przodu. Cokolwiek można powiedzieć i liczyć, że rozmówcy podchwycą temat. 1.Czy Wy wiecie, że jest 50% różnica cen niektórych warzyw w biedronce i realu? szok mnie dziś spotkał w wielkim mieście. 2. Zamknęli mój ulubiony sklep:-( 3. Czy uważacie za bezpieczne zakupy przez internet, chodzi mi w szczególnosci o coś, co czasem trzeba wymienic? czy warto? 4. Czytałam dzis o skorpionach: kobietach i mężczyznach:-) Oj, zpamiętam sobie:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
1. Akurat w tych sklepach nie kupuje. 2. Co to za Twoj ulubiony sklep ktory zamkneli? 3. Ja kupuje tylko ksiazki, bajki, gry, zabawki, sprzet, ubrania dla syna z firmy ktorej znam rozmiarowke. Wiec nigdy nie wymieniam bo nie musze. 4. I co wyczytalas o nas...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeny ale mnie te stopki zamotały, się zakręciłem jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4. Czytałam dzis o skorpionach: kobietach i mężczyznach Oj, zpamiętam sobie i co tam napisali??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie kapnąłem sie że kafe rząda przy wklejaniu linka kontroli grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z tych 4 rzeczy z dwoma się zgodzę, z jednym nie wiem, z 1 nie próbowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze żądają, na szczęście. Grzesiu i Ty widziałeś ten śnieg na żywo???? Łał. To jak to z Wami, Drogie Skorpiony, jest? Aż tak bardzo jesteście nieustępliwe i kochliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem uparty i zasadniczy, jeśłi namiętność=kochliwość, to niestety też więc zostało to jedno co nie próbowałem, czyli zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
To jak to z Wami, Drogie Skorpiony, jest? Aż tak bardzo jesteście nieustępliwe i kochliwe? Nie chce kokietowac, ale nie wiem i nie mnie to oceniac...;) Moze tylko troche wiem... No dobra, co do bycia namietna nie mam zadnych ale to zadnych watpliwosci:D Jestem bardzo namietna kobieta:D I w ogole to nie ma lekko he he:) Nie jestem naiwan, nie jestem podatna na bajerowanie ani tez na wszelkie promocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwakacje to tam raczej nie ma sniegu, kircze mam takie jedno ulubione ale to jutro zapodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Co do kochania... Jesli kocham to baaaaaardzo baaaaardzo mocno:D Nie ma czegos takiego, ze nie wiem czy kocham, albo ze troche kocham:) A zasadnicza jestem, ale nie jest tak ze jestem nieugieta. Robie wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×