Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Grzesiu, ja jeszcze do tych wylewnych mężatek wrócę: a nie wydaje Ci się, że "krowa, co dużo muczy, mało mleka daje"? Nie chcę generalizować, ale wiem, że w niektórych przypadkach ma to potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Wiesz czemu? Ja akurat gdy musialam lezec 3 razy na patologii ciazy to troche tych ginekologow mnie przebadalo, byli mlodzi i starzy. Tyle, ze no nie mialam wyboru musialam byc zbadana rowniez przez ordynatora czyli podstarzalego pana doktorka. Nie byl on delikatny... I w ogole to dobrze, ze zauwazyl, ze polozna podala mu zaduzy wziernik:P I mi go nie zaaplikowal. Ale i tak myslalam, ze nie wyrobie... A mlody ginekolog przynajmniej jest delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A moze i wcale mleka nie daje ale obcym, a swojemu mezowi to ho ho ho...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Hanuś nie chodzi mi o wylewność tylko to były kobiety dla których nie było tematów tabu, możnabyło z nimi pogadać od polityki po męskie majtki i od gotowania po budowę domu, no i napić się z nimi jak z dobrym kumplem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dentysta nie moze byc młody - też przetestowałam, kiedys student "próbował" mi leczyć zęba. Co do tej delikatności - słyszałam, że mężczyźni są w tej kwesti bardziej delikatni, myślę jednak, że to od człowieka zależy i nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Blanka potrafią być sadyści z ginków, - znam to z opowieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Moj ginekolog to czy mialam duzy brzuszek czy go nie mialam wcale to zawsze podawal mi reke zeby pomoc mi podniesc sie po badaniu. A taki podstarzaly to ma Cie gdzies, sama sobie wstan nawet jak jestes w 9 miesiacu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
O nie... Studentowi to bym na fotel nie usiadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze i wcale mleka nie daje ale obcym, a swojemu mezowi to ho ho ho - Blanka tu chodziło mi o to, że są kobiety, które dużo gadają, a jak co do czego przyjdzie to są przykładne, cnotliwe itp. - właśnie dla mężów. Niestety znam takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi kiedyś Pani studentka-stażystka palec szyła i całkiem fajnie jej to szło i delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Mezatki? Cnotliwe? Troche sie to kloci ze soba...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka tu chodziło mi o to, że są kobiety, które dużo gadają, a jak co do czego przyjdzie to są przykładne, cnotliwe itp. - właśnie dla mężów. Niestety znam takie... no tak jak się wyrwą na kilka dni to szaleństwo wolności...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Eeee... No ale skad mozesz wiedziec co sie dzieje w sypialni u takiej mezatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Dlatego moj dostal pod koniec mojej ciazy prezent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Student uczy się na ludziach, czasem niestety. Ten, co miał mi kiedyś założyć gumę na zęba, tak sie stresował, że mu guma pękła i klamra wyleciała na podłogę:-) Do zęba sie nie dostał. Ale niektórzy tacy młodziutcy studenci są cud-miód jak zaglądaja w "paszczę", jak patrzą gęboko w oczy, mmmhhhmmmm.... rozmarzyć się można. Moja szefowa rodziła przy studentach, którzy mieli zajęcia z ginekologii, wspomina tyle, że dostała głupiego jasia i było jej wszystko jedno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Jaka gume na zeba zakladal????????? Jakiego glupiego jasia ciezarnej w czasie porodu??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja bym na studentow w czasie naszego porodu sie nie zgodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, o tych sprawach sypialnianych wiem, bo znam taką, co gada mi takie rzeczy, że ja bym się nikomu poza życiowym partnerem z tego nie spowiadała. O seksie nawija wszystkim w koło, a małżonek może pomarzyć. A te cnotliwe jak Grzegorz pisał, czasem jak się wyrwą z domu, to pokazują, jakie wyluzowane mogą być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a j tam nie ma nić przeciwko żeby sie na mnie uczyli, i całkiem poważnie się zastanawiam czy po śmierci nie oddać swojego ciała na uczelnie medyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumę zieloną zakłada sie na zęba, żeby go odizolować od tych sąsiednich. Guma jest taką sukienką do klamry, któa sie trzyma na zębie (nie polecam mieć tego czegoś przez wizytę. Nie pisałam o gumie do apataru ortodontycznego. Głupiego jasia dają przy cesarce, bo przecież nie tną na żywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeeny Hanuś to co oni Ci robili??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Pierwsze slysze Haniu ze daja glupiego jaska czyli dormicum przy cesarskim cieciu... Podczas gdy dormicum jest absolutnie zabronione kobietom ciezarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie tak 2 dni temu leżałem u mnie w nocy na pomoście nad wodą, księżyć w pełni, żaby rechotały, świetna ciepła noc i też ten utwór leciał, z k-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczyli zęba. Przez dziurkę w tym zieolnym wyciagają zęba, żeby sie nie dekoncentrowąc patrząc na inne, żeby podczas czyszczenia zęba brudy nie przechodziły dalej, zeby susząć wnętrze zęba nie wysuszyć całej jamy ustnej człowiekowi. Podobno tak robią nowocześni lekarze, ja wolę swojego nienowoczesnego, gumom dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A gumy nigdy nie mialam zakladanej:D Ło matko jak z tym siedziec?!;) Nie wewnatrzoponowo tylko zewnatrzoponowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×