Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

no dobrze - a z kim poleżelibyście sobie na moście, pod rozgwieżdżonym niebem, w ciepłą noc? z ukochaną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Dajcie spokoj no, takie zdjecia jak dla mnie i mojego slubnego sa zdjeciami bardzo waznymi, tylko naszymi i w ogole swietosc:D Jedynie zdjecia widzialo kilka osob z naszej rodziny. A dziecie bylo czysciutkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są zawody w nk typu, a ilu masz znajomych na nk??? i pootem wyścig kto ilu ma i dzielenie znajomych na tych z nk i z poza niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Pytasz Haniu o to z kim tzn. nie chodzi tu o jakiegos idola czy osobe z showbizu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokoj no,..... ale czy ktoś Ciebie Blanka tu napastuje ze zdjęciami?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ach to pisanie... No dajcie spokoj...-w sensie no kurde nie rozumiem tych ludzi ktorzy upubliczniaja zdjecia z porodu w internecie. O! O w tym sensie tak napisalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, a czy już jest jakaś konkretna lub kandydatka? Hanuś, nie i nie ździwie się jak długo nie będzie, choć mam potrzebe kochać kogoś i się kimś opiekować, Abstrachując od wątku, nawet moja ex ukochana mi ostatnio meila napisała, że coś tam że ją nienawidze, blebleble, że się martwi bo u mnie niby powodźi że jak nie mam gdzie mieszkać to jej mieszkanie jest puste i mogę w nim zamieszakć>>>> Pusty i gorzki śmiech mnie ogarnął i do tej pory zastanawiam się co jej odpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za troskę. wszystkiego dobrego. Grzegorz" Niezbędne minimum bez emocji. nie łapie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podpowiedź mocno prawdopodobne że to wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem tu po to, by doradzać, za szybko się wyrwałam, sorki. TERAZ się o Ciebie martwi? Nie za późno? Ja bym pomyślała, że ktoś się nade mna użala, mysli, że ja bez tej osoby to już zginę marnie. Niech się zajmie swoimi sprawami, jeśli mogę tak napisać. Poza tym - skąd ona niby ma wiedzieć, czy żywisz do niej nienawiść? uczucia się zmieniają. Nawet jeśli kiedyś tak było, nie oznacza to, że teraz ona nadal jest sensem Twojego istnienia, promyczkiem na zachodzącym niebie codzienności, ciepłym szalem w wietrzny dzień czy czym tam chcesz... Stwierdziłabym, że litości nie potrzebuję - poradzę sobie bez tej osoby. Dlatego z atroskę można podziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLanka, strona o podanym adresie nie istnieje... ale wiem, o kogo chodzi. Nie mam nic naprzeciw takim brunetom, ale on dla mnie jest mało męski:-) Bardziej "szorstcy" mężczyźni mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja musze powiedziec tak: tylko ze u nas to inna sytuacja jest, otoz mialam dwie sytuacje w ktorych zmartwilam sie i to mocno o swojego slubnego a nie bylismy juz ze soba... I nie chcialabym drugi raz takiego czegos przezywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka linki nie wchodzą, a ten oliwier to taki ciemny typ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Eeeej on wlasnie jest szorstki!:D I wlasnie tacy wedlug mnie sa ok, i sa mescy. A w ogole... To nigdy nie lubilam i do dzis nie lubie gdy moj slubny jest ogolony, a kobiety przewazniej ganiaja facetow swoich "idz sie ogol, jak ty wygladasz!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja nigdy nie trawilam blondynow... Ojjj nie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spkoo Hanuś nic sie nie wyrwałaś, napisałaś jak i ja uważam za wyjątkiem tego promyczka i coś tam, tylko żal o kłamstwo mam do niej a do siebie żal o naiwność A co to znaczy że facet jest szorstki??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
W jednej sytuacji nie bylo zbyt fajnie miedzy nami, ale musial sie upewnic natychmiast czy jest caly i zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
zjadlo litery: musialam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×