Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Czesc:D Ja jestem, ale z przerwami bo pompuje balony na jutro-to jedna z niespodzianek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, i sorry że się ostatnio tak zmyłem po angielsku, niestety net czkawki ostatnio coraz (hmmmm jak się pisze coraz?) częściej dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo... Dzisiaj wszyscy zwarci i gotowi w jednej chwili, he he:D Witam Was kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz-pisze sie razem, w dyktandach bylam zawsze najlepsza,ale z zasad ortografii juz nie i dla moich nauczycieli bylo to mega zadziwiajace, ze wszystko dobrze napisane, znaki postawione tam gdzie trzeba, duze litery, itp. 6 z dyktand a z zasad ortografii 4 a nawet i troja sie zdarzyla:D Taki ze mnie egzemplarz. Coz, no bezbledna super pamiec wzrokowa:D A to jest duzy plus, moj znajomy sie smieje ze z moja zasadniczoscia i pamiecia wzrokowa to idealny material na policjantke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to startuj Blanka do policji, startuj popieram. Ja jakoś z ortografią też nie miałem większych problemów, choć ostatnio chyba się uwsteczniam, czyżby zasługa worda i autokorekty???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toc prezent juz od miesiaca w szafie lezy, skrecalo mnie jak nie wiem na poczatku. Przedwczoraj zapakowalam i czeka na jutro. Dzis tylko zrobilam konfiguracje konsoli zeby jutro tylko wlaczyc i zeby dziecko moglo zagrac. A balonow bedzie tylko 25 ale to wystarczy, i tak bedzie meeega radosc jak synek otworzy rano oczy:D Wyposazona jestem od kilku lat w pompke taka fajna i tylko sobie nozka ruszam a balony rosna he he:D Na urodziny to dopiero jest dmuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, nie ma problemu. Dziś mój bezkablowy się buntuje... może zwiało nadajnik na drugi koniec miejscowości? Strony ładują sie w żółwim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie z kategorii prostolinijnych: czy Blanka to imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, to sobie jakąś muzykę zapodaj i w rytm stópką pompuj, prawie jak step

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, nie dmuchania tylko pompowiania:-) Synek będzie miał radochę rankiem, jak zobaczy tyle balonów. Ja na dzień dziecka, dzień matki, imieniny, urodziny i wszystkie inne moje i niemoje swięta kupiłam sobie badmintona, hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, a ileż to ludków ma Twoja miejscowość, że net na drugi koniec wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał Hanuś paletki, jak ja dawno w to nie grałem, a tak to lubie, teraz to mi przypomniałaś A gresów sobie w prezencie nie sprawiłaś????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka to ładne imię. Miałam w szkole koleżankę Blandynę, zdronbniale mówiliśmy na nią Blanka, bo to ładnie. Co do mojego imienia - Blanko, chyba żartujesz????? Pytasz, jak mam na imię? Ale numer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Blanka w tym pubie to sziedzicie, czy jakieś pląsy odstawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka po prostu. Ale jak wolisz moge byc Blanche z francuskiego;) Imieniny mam 1 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e Blanka ale 01.12 nie ma żadnego imienia na B.... Jak sie oficjalnie pisze Twoje imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gresy wybrane chyba. Pęknościowe były po 100-150zł/m2, ale nie wiem, czy sobie na takie pozwolę. Co do tych paletek - pisałam, że teraz "w nowym życiu" będę robić to, czego wcześniej nie robiłam, dziecięcą zabawę w dorosłym życiu w to włączając. Śmiechu jest co niemiara i człowiek sobie poskacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cena niezła, Hanuś to jeszcze sobie zakup taką bajer siatkę i taśme na boisko. A masz ekipe do grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×