Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

przerażają Ci tę mini wymagania? miałem na myśli zmianę stanu cywilnego, w stylu bo co ludzie powiedzą, Kaczyńskiego też krytykują że kawaler, że to rasa B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no Hanuś, zmieniać się dla faceta, przestań, proszę - w ramach kompromisu, spełnienia czasem jego zachcianek, pokazania, że mi na nim zależy i szanuję jego potrzeby. ale nie zmienie tego, że nie lubię, jak ktoś podnosi na mnie głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie jestes zryty Grzechu. Ja mimo tego ze podejmowalam decyzje przez miesiac w chwilach gdy moje malutenkie dziecko smacznie sobie spalo a maz oczywiscie byl w pracy, mimo tego miesiaca uwazalam i uwazam nadal ze lepiej sie rozejsc niz ciagnac na sile, tym bardziej gdy jest dziecko. I rozwazalam wszystkie za i przeciw przez miesiac, bo nie chcialam zbyt pochopnie ani tez pod wplywem emocji podejmowac decyzji ktora przeciez jest tak wazna, i chcialam wlasnie miec pewnosc ze nie podejmuje jej pod wplywem emocji. A i tak dalam sie przekonac mamie i siostrze, wiec jeszcze przez swieta Bozego Narodzenia bylismy ze soba. Ale za kazdym razem w rozwazaniu za i przeciw, zawsze przewazalo przeciw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, takie zaśłubiny tylko na pokaz, żeby nie zostać panną/kawalerem, bo potem ludzie inaczej patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, a ja jestem taka "zryta" (jak każdy z nas na swój sposób), że chciałam ratować związek, bo przecież najłatwiej jest uciec od problemów. sztuką jest poradzić sobie z problemami, chociaż chcieć spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle,ze to takie zwykle jajcowanie z Kaczynskiego ze jest powalony bo jest kawalerem. A przeciez jest powalony nie z tego powodu, ale dlatego ze ma juz taki charakter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompromis-sytuacja w ktorej obie strony sa niezadowolone dobry tekst :) ale z drugiej strony w puzzle też nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie Haniu, ale jezeli ratujesz, dajesz kilka szans no to... No ilez mozna tez i ratowac i ile mozna dawac tych szans ktore sa marnowane. I sluchac, tak bedziemy sie starali zeby bylo dobrze, po czym masz wrazenie ze to tylko Ty sie starasz... Sory Winnetou ale nie ze mna takie numery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, z Kaczyńskim to tak jakby mój charatker wiązać ze staropanieństwem, że niby ślub by wszystko zmienił? Brednie. ALbo chemy Kaczyńskiego z kotem albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do łożka, wstaję za 6 godzin. Pogadajcie sobie "w cztery oczy". życzę dobrej nocy i udanego dnia dziecka dla nas wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, ja go nie trawię, tylko jak usłyszałem tekst że nie może być ojcem narodu, skoro sam nie jest ojcem, to .............. po prostu smutno mi się zrobiło, nie to żebym chciał być prezydentem ;), tylko takie podejśceie ma dużo ludzi, których ja nota bene poważam i takie tam że jak nie ma żony tylko kota to pedał. A ja mam psa - suke, to co zoofilem jestem?? Takie durne stereotypy mamy, nistety u mnie w pracy też, ale to są akurat debile, a nimi sie nie przejmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Hanuś, cieplutkiej nocy kurcze ja też mam budzik na 6:00 nastawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj budzik nigdy nie wiem o ktorej zadzwoni:) A w ogole to nie posiada funkcji drzemki, i za to tez go kocham...:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to co dobre sie konczy, i za kilka lat to ja bede budzic... Do szkoly...:( Smutne to, jak tem czas szybko plynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no to facio jak sie patrzy, spoko to i dużo do powiedzenia ma już pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ojjjj taaaak... Bardzo duzo ma do powiedzenia, czasami az nadto:D Charakter ma moj, wiec jestem spokojna a i uroda tez po mnie. Smieję się z mojego slubnego, ze leniuchowal przy seksowaniu bo synek caly moj-taki podobny do mnie, po nim ma tylko kilka szczegolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej strefie czasowej właśnie zaczął się Dzień Dziecka ale mimo to wypadałoby choć trochę wody dotknąć przed spaniem, zmykam na myjnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja tez zmykam bo mma do powieszenia jeszcze 4 balony. Jutro u nas dzien pelen niespodzianek. Zmykam tez bo musze wstac wczesniej niz moje dziecie co by nagrac kamera reakcje na rozwieszony balony ktore tak bardzo lubi:D Milego dnia Wam zycze. Niech i o Was rodzice jutro nie zapomna. Bo nie wiem jak u Was, ale moja mama twierdzi ze zawsze bede jej dzieckiem i cos tam mi slodkiego daje co roku he he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! A tak w ogole to slubny wzial urlop na jutro. Ha! Dla chcacego jednak nic trudnego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×