Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Skąd Ty w ogóle takie rzeczy wiesz? Striptiz robicie w pracy? tak Hanuś, pokazujemy sobie majtki ;), pozos-tałość z dzieciństwa ;) Jeźzimy na szkolenia i śpimy nie raz w tych samych pokojach ekstra ciuch na zewnątrz, pod spodem dzidostwo, taki ciuch na pokaz na zewnątrz, a pod ekstra ciuchem żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie z obowiazku ale chyba zal mu dupe sciskal ze jednak wzial ten urlop na dzis i nie bylo go w ukochanej pracy kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeźzimy na szkolenia i śpimy nie raz w tych samych pokojach - no tak, żenada. Ja jak bywałam na szkoleniach z noclegami, to miałam własny pokój, a wspólną łazienkę. Nie jestem chyba towarzyska, bo jak teraz miałam jechać nad Bałtyk i spać z pewną kobietą w jednym pokoju, ogladać jej piżamę w misie, to mi się odechciało. Ja lubie troche intymności, a nie paradowanie w samych gaciach po pokoju... Dziwak ze mnie, nieprzystosowany do życia w społeczeństwie... Juz bym wolała z facetem pojechać, to chociaż by nie było tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko ze wczesniej mi tego nie powiedzial to bym go wtedy z hukiem szurnela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie jeździć na szkolenia, i jak już pisaliśmy, z racji że jestem singlem to mnie często wypychają (bo ktoś musi jechać) i po mału robię się twarzą i wątrobą firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ubierają za małe staniki??????????? - żeby biust wypływał i zwracał na siebie uwagę. a tak serio - żeby sobie zdeformować ciało. poza tym sorry... nigdy nie uwierzę, że stanik z targu za 5zł kupiony na oko i z chińskimi rozmiarami może być dobrze odpasowany... ale każdy ma prawo do własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby biust wypływał i zwracał na siebie uwagę. aaaaaaaa no raaaaaaacja, dzięki Hanuś za oświecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam zwisa gdzie się obudzę, od dawien dawna się włóczyłem i jakoś przywykłem do przeróżnych ludków w pryczach obok, pod czy nade mną; ważniejsze jest kto w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, kochane Panie, na mnie po mału czas, ułożyć się wygodnie w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważniejsze jest kto w łóżku -no to fajnie się szkolicie nie no Hanuś, tak w ogóle a nie na szkoleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do łóżka. rano wstałąm później i dowlokłam sie do roboty też później... Dobrej nocy życzę i udanego dnia. Wyjeżdzacie gdzieś na weekend???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lasn
cześć Hanuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tk wracając do wczorajszego zakończenia, to co zamierzasz porabiać w Krakowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam sie poszwędać po rynku. Z mapą w ręku. Pisałam wcześniej, że nigdy nie zwiedzałam Krakowa, byłam tam tylko przejazdem w drodze do Zakopanego. Jestem na razie zielona w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×