Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Hanuś, ale to jest 50 Euro a nie zł -mój błąd, pokój nie za cudowny, a za taką cenę, oszaleli. Już widzę, gdzie się rąbnęłam w myśleniu: pokój jednoosobowy jest 2x droższy od dwójki, stąd ten szok cenowy. Ceny wyższe niż nad morzem i w górach nawet w sezonie. Jak coś fajnego, to zajęte:-( Jadę na dzień, nie na noc, postanowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, juz kilka ma takich co mu sie podobaja. Zdobyl juz Audi R8, Chevrolet Corvette, Citroen C7, Subaru Impreza i Lotus Elise. Ale bardzo lubi bolidy stad to pragnienie przejechania sie Ferrari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to jest z tymi hotelami w miastach, kurde ile ja się naszukałem w POznaniu, aż wylądowałem w hotelu ..... dla pielęgniarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro się wyśpimy, ja co prawda trochę jakby to powiedzięć w pracy się przespałem ale też tak od 21 to daaaaaaaaawno nie spałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotele dla pielęgniarek są... tanie, nawet na moją biedną kieszeń. Przeżyłam szok, jak kilka chwil temu zobaczyłam pokój za 170zł/nocleg - identyczny standard, jak miałam w wakacje nad morzem za 120zł/pokój dwuosobowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Citroen C7? nawet nie wiedziałem że jest takie, ale na autach to ja nie bardzo sie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze chyba Was przebije w tym temacie i to pewnie ja najdluzej nie spalam od 21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie... Facet i nie wie ze jest Citroen C7. A ja kobita i wiem;) No ale jak sie ma syna, ai w dziecinstwie zamiast lalkami bawilam sie samochodami to jak mam nie wiedziec he he;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten, Hanuś< co był w linku za 55 E 1-os kojarze ten hotelik. Widok z okien albo na cmentarz Rakowicki, albo na ekrany akustyczne bo zaraz obok leci jedna z głownych alei Krakowa, także lokalizacja bombowa, a i obok w ciul torów leci, więc cięzko byłoby tam się wyspać, no ale do Kraku nie jedzie sie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, jak dla pielęgniarek, to z niejedną pielęgniarką ta jaaaaasne, ze mnia taki Casanova, że szok, chyba bliżej mi do Castoramy jak do Casanovy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem wprawiona we wstawaniu w nocy, a raczej bylam. Moje dziecko nie przesypialo w nocy do 3 roku zycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge, ale ceny kurde, kiedy mnie będzie stać na coś takiego??? Jak ostatnio byłem w W-wie, wyhaczyłem pokój za 120 zł, ale łażienka ...... 2 piętra niżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem przyjemne takie imprezy, w tamtym roku byl Lenny Kravitz. A w tym roku marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie w tym roku jakoś sie nie popisali, jakoś poprzednie imprezy miały o wiele lepszą obsadę, to już lepiej grają w Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×