Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Lepiej zeby nie musiala tylko chciala, a maz to co? Tez powinien byc goracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba Hanuś ja nie usne jak nie mam nakrytych stóp i barków, to chyba dawne przyzwyczajenie z internatu jak w śpiworze spałem, a że kołdrę mam za krótką i nie da się nakryć stóp i barków jedną więc jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego Ci ludzie się tak uwzięli na skorpiony??????? zakryte uszy, to śpisz w nausznikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" on nie spierdzielił, tylko znikł żeby poukładać myśli. Skorpiony tak mają!!! Wszystkie! Jak się zakochają, to jest to dla nich taka burza emocjonalna (bo są mega wrażliwi, mimo że nie każdy potrafi tę ich wrażliwość dostrzec, bo się z nią nie obnoszą), że muszą uciec w ustronne miejsce i poukładać sobie wszystko w głowie. Podczas tych rytualnych zniknięć i nagłych powrotów z zaskoczenia, często wysyłają krótkie wiadomości (sms, telefon, mail raz na tydzień, miesiąc), lubią czuć że ci zależy (stąd pytania w stylu: "dlaczego nie zadzwoniłaś do nich pierwsza"), wymyślają głupie wymówki na swoje zniknięcia ("wujek miał dur brzuszny"), czasami rozsądne (bo uciekają w wir pracy), ale tak naprawdę oni w tym odosobnieniu dużo myślą o ukochanej osobie (tak właśnie tej zostawionej), o swoich byłych (których nie mogą przestać kochać), o życiu, przyszłości, ale zawsze wracają. " dobre. Chociaż nie rozumiem osób, które chcą się mścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpię bez nauszników, tak jak pewnie Ty bez butów, skoro kołdra za krótka. Nakrywam kołdrę i w razie potrzeby zasypiam skulona, żeby nic nie wystawało zza kołdry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta - mężczyzna - dwie różne opinie. poszukam, co piszą złego o mnie. pewnie jak ktoś zakłada temat, to tylko by narzekać,a nie chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochani, ja spadywuję;) Wake up coprawda o 9 ale ide sie kapac:D Buziaki dla Was :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hanuś to trakie nieco cieplejsze skarpetki> Tej zimy mój rekord to było 12 st wypialni więc trza się było ubrać do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy Hanuś zwykła wzajemnośc, ale taka szczera jeśli coś jest, bo jak nie ma i nie będzie to wolę jasne sytuacje nie chodzi tu o jakieś zabieganie, broń Boże z kolei takie chodzące gwiazdy niczym monstrancja do adoracji, to też nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×