Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

a nie można zapytać, co się zrobiło źle? prosząc o konkrety,a nie ogólniki. też słyszałam: "Bo ty to jesteś zasadnicza". No i co z tego wynika? jak mój błąd? żaden, a oskarżenie jest. tak samo jak z tym olewaniem, o którym kiedyś pisałeś... Uwazam, ze człowiek powinien wiedzieć, o co konkretnie chodzi, by nie popełniać tych samych błędów w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdę na płaczkę - ja tam uważam że łeż nie trzeba sie wstydzić, w końcu są od pzynoszenia ulgi , nie tylko oczom, jak to już pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zarzucała coś co nie miało miejsca, to nie ma się co martwić. rodzinie można powiedzieć, że ona wygaduje nieprawdę. gorzej, jeśli z jej strony wszystko wyglądało inaczej... jeśli mówimy o tej byłej, co slub wzięła, to masz szczęscie, że jesteś kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Hanuś konkretów nie było tylko kłamsta i jeszcze raz kłamstwa ewentualnie naaginanie faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to wkurza mnie jak ktoś może wydać opinie na jakiś tam temat bazując na wersji jednej ze stron, ja uważam że jak chce się wyrazić opinie to należałoby wyłuchać wszystkich stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Hanuś konkretów nie było tylko kłamsta i jeszcze raz kłamstwa ewentualnie naaginanie faktów - witaj w klubie:-) dopasowywanie sytuacji do własnyh potrzeb przerabiałam z byłym, zawsze cos przeinaczył,a później mówil, że go nie rozumiem, albo się źle wysłowił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak z tymi opiniami - zgadzam się, ale może znó zadziaał stereotyp, że to mężczyzna rani, a kobieta jest ofiarą? na pewno Twoja rodzina powinna wysłuchać Twojej wersji, nawet jak nie chcą w nią wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz może my sobie łapkęm podać ale szczerze to jak usłyszałem te zarzuty to szczena mi opadła, cóz teraz to już wiem po co były te "argumenty" do spławienia mnie, ale wystarzyło zwykłe sorry nie ty, nie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarzyło zwykłe sorry nie ty, nie z tobą - w taiej sytuacji to naprawdę przykro - ktoś Ci kłamie, wymyśla powody rozstania, wpędza w kompleksy, zamiast się przyznać przed samym sobą, że nie wyszło. zdarza się przecież, nie wszystkie puzle pasują do siebie, choć moga być z tej samej układanki zwanej życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra my tu pitu pitu o przeszłości a czas leci, Hanuś Ty wiesz która już godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napisałeś kiedyś, ze nie wierzysz w puzle, to wymyśliłam sobie: nawet jak ludzie (dwa puzle) mają się siebie trzymać mocno, to przecież nie "zjadą się", żeby utworzyć trwały kawałek, bo chociaż jeden z puzli musi się ruszyć i wcisnąć na właściwe miejsce. czyli dwoje ludzi musi coś z siebie dać, by coś z układanki wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie Hanuś, nie wierze w idealne pasowanie do siebie zawsze jakiś kompromis musi być. Mam teraz w rodzinie taki przypadek kuzynka 3 lata po ślubie, jak sie popatrzyło na nich, no ideał ślodkość, ąz mdło, zakochani, srutututu, a teraz są po 2 rozprawie rozwodowej, a koleś na rozprawie powiedział że mu przeszkadzała jak chciał wypocząc i że tipsów nie chciała nosić, ciul jeden a kuzynka naprawdę git kobieta wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, to jeszcze się upewnię: mogę płacić za pokój w Krakowie? jakby co to lubię chodzić, więc sobie pospaceruję. nad Wisłę też pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział że mu przeszkadzała jak chciał wypocząc i że tipsów nie chciała nosić, ciul jeden a kuzynka naprawdę git kobieta wg mnie - tipsów czy pończoch, jeden diabeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, to jeszcze się upewnię: mogę płacić za pokój w Krakowie? jakby co to lubię chodzić, więc sobie pospaceruję. nad Wisłę też pójdę. a to ten 200 m od Wawla? spoko jest gdzie połazić, a i smok zieje ogniem jak sie sms wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sobie weźnmie lwicę za żonę:-) - czytałam, że z lwicą to jest wolność,a nie klatka z kanarkiem w środku. a tak serio - przykro, że nie potrafili sie dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to przy ulicy, pewnie stary budynek, ale co tam? spróbuję. jak się nie spodoba, to n kiedys pojade gdzieś indziej. Dzięki za radę:-) Blanko z kąpieli, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro, przykro, ale tak w kuluarach to już od początku mówliśmy, że coś jest nie tak, po prostu za słodko było, rzygać się chciało od słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację z tą słodyczą. Obserwując życie par zauważyłam, że tam, gdzie było miodzio, to się sypnęło, a tam, gdzie ludzie mieli jakieś problemy, to ich to umocniło. ci, co udawali, starcili na tym. co, co mówili prawdę, zyskali prawdziwego towarzysza. Godzine w wannie, co ona tam robi? Ja juz 4 razy bym się umyła? Idziemy spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cóż nie ma to jak iść spać nad ranem jak za starych dobrych czasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×