Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Witam:D Mam chwile czasu wiec odniose sie do wypowiedzi Hanuś: tam, gdzie było miodzio, to się sypnęło, a tam, gdzie ludzie mieli jakieś problemy, to ich to umocniło. ci, co udawali, starcili na tym. co, co mówili prawdę, zyskali prawdziwego towarzysza. Naprawde nie ma reguly Haniu, ja mysle ze jest takie cos jak przeznaczenie. A to ze bedziesz mowic prawde nie oznacza ze zyskasz prawdziwego towarzysza. U jednych problemy prowadza do rozstania a nie do umocnienia zwiazku. Nie ma reguly. A wczoraj napisalam przeciez Wam dobranoc i wylaczylam komputer i poszlam sie kapac:) Tak mi sie przypomnialo, pamietam to uczucie ze mam tego mojego jedynego wymarzonego, pamietam nasze zareczyny, slub-pamietam co wtedy czulam. Dzisiaj... Smiac mi sie chce z samego slowa milosc. I nadal uwazam, ze nie istnieje takie cos jak milosc miedzy mezczyzna a kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zebys nie wiem co robila, to jak ma nastapic rozstanie to ono nastapi i koniec. Tak jak u nas. Co ma byc to bedzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Blanko:-) Nie ma reguły, ale dobrze, jak ludzie mówią, czego oczekują od drugiej strony. jak skrywają w sobie prawdziwe "ja", to kiedyś przepełni się czara goryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U jednych problemy prowadza do rozstania a nie do umocnienia zwiazku. - jak kto komuś przeznaczony, to związek się umocni. W związku chyba jednak trzeba rozmawiać... Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam http://www.eholiday.pl/noclegi-vh3125-plan. Nie no Hanuś gratuluje trafnego wyboru, nie wiem jak ten Hotel wygląda w środku ale okolica po prostu cymes. Mieszkałem przez jakiś czas dwie ulice dalej od tego Hotelu, a sąsiadem z kamienicy obok był Cz. Miłosz :). Rezerwuj, miejsce wypadowe świetne, a i cena jak na te warunki i okolicę bardzo fajna. Dobra pora wyleźc z łóżka i zacząć dzień. Życzę wszystkim dużo słoneczka na niebie, na twarzy ( i na całym ciele jako opalenizna) i w serduszku oraz mało komarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Grzesiu. dzięki:-) Zdjęcia są na stronie,w zakładce "zdjęcia":-) Ta wybrana przeze mnie jedynka też. No to odliczam te ostatnie kilkanaście dni... Kraków czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde sentymenta mnie wzięły z tym Krakowem, zazdroszczę Ci Hanuś tej wyprawy. Cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę pierwszy raz, a Ty jesteś tam stałym bywalcem. Stresów nie zazdrość;-) czuję się, jakby kazano mi znowu zdawać egzamin na mgr i to jutro. P.S. Oplalasz się przy komputerze?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od opalania się przy komputerze wole uwalić się na huśtawce w ogrodzie i wygrzewać kostyry na słoneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu mi niewiele słońca potrzeba??? Dziś nie bardzo za to wczoraj jak dzień był na roboczo i pół dnia przełaziłem bez koszuli, to dziś lekko na plecach czuje słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie, ja to nawet ogrodu nie mam tylko mały ogródek, w którym robotnicy urzędować będą jeszcze z miesiąc. O huśtawce ogrodowej mogę pomarzyć, chociaż plac dla dzieci mam z każdej strony. zmieniłam kwaterę na bliższą kebabom niż Kaczyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam kwaterę na bliższą kebabom niż Kaczyńskim czyli co przeprowadzka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja to też nazwałem, ogród jakby conajmniej 1 ha miał, nie no takie coś przed domem i z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zobaczyłam łazienkę i... zwiałam z powodu zasłonki w prysznicu. chyba na rynku (lub okolicach) więcej czasu spędzę niż na Wawelu, więc druga lokalizacja jest lepsza i tańsza o dychę. no i bliżej dworca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój "ogród" ma 5x4m. a las mam po drugiej stronie ulicy, więc mogę sobie tylko na balkon wyjść, no chyba że z psiorami hałaśliwymi na polankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Hanuś, to zasłonka pod prysznicem jest taka ważna?? to co dziś pisałem, to bajer lokalizacja, naprawdę ja bardzo mile wspominam tamto miejsce, wszędzie blisko i fajne klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myślę sobie, że z ul. Wielkopole łatwiej będzie dojść. No bo tak: albo łazienka z kabiną, albo wielkie łóżko:-) Co ważniejsze? Ten pokój na Zielonce też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×