Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Blanka, wg mnie za długo każesz czekać na odpowiedź. Można pomyśleć, że Cię nie ma, jak się długo nie odzywasz i temat zamiera. Nie lubię pomarańczowych nicków. Zniechęcają do pisania. Chyba właśnie po to się podaje prywatne maile, by nie dawać komuś satysfakcji z komentowania. szczerość jest fajna, ale nie u tchórzy, którzy chcą być anonimowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chodzi o tych pomarańczowych prostaków????? Ja chyba jednak za często mam doczynienia w pracy z buractwem kmiotów i jakoś niestety do tego przywykłem, jedyne co, to mogę się uśmiechnąć do takiego prymitywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zadlugo odpisuje? I temat zamiera? Nie chce tu przytaczac kto i ile czasu potrafil nie odpisywac bo nie w tym problem. Haniu naprawde nikt Ci nie zabrania odpisywac jako pierwsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez tak jak Grzechu jestem zdystansowana do pomaranczowych ludkow:D I tak jak zawsze twierdze, ze mam w gdzies co tu pisze jakas pomaranczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:57 [zgłoś do usunięcia] na imię mi Hania Blanka, wg mnie za długo każesz czekać na odpowiedź. Można pomyśleć, że Cię nie ma, jak się długo nie odzywasz i temat zamiera. WCALE:D Poza tym pragne Ci Haniu przypomniec ze jezeli nie napisalam "dobranoc" to zawsze oznaczalo ze jestem:D I tak bylo zawsze i jest. Problem widze lezy w innej sprawie pewnie... He he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Blanka, nie napisałam, że jesteś problemem topicu:-) Czekanie na odpowiedź to inna kwestia. Jeśli widzisz gdzieś jakiś problem, śmiało możesz o nim napisać, nie będziemy się domyślać. Miłego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieszcie się i radujcie się razem ze mną bo pralka naprawiona i wszystko odzyskane!!!!!!!!! :) :) :) no dooooobra wracam do pracy :( :( :( Radości i słońca życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolenie o szopenie...
Jaka cisza.Teraz uslugaczka piszę na privie tak przygadywalą forumowemu ruchaczowi ze ten jej podal swoj adresik.To se gosciu podupczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUUUUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
STARY OBY TYLKO BYLO CO PODUPCZYC BO Z TEGO CO MI WIADOMO TO TO PASZTET JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUUUUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
WEŹ SIĘ LEPIEJ ZA TĘ MĘŻATKĘ, CO DAJE DUPY KAŻDEMU. ROZDAJE CAŁUSY NA PRAWO I LEWO I MARZY O WSPÓLNEJ KĄPIELI Z NIEZNAJOMYM... HAHAHAHAHA... ŁATWA LASKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolenie o szopenie...
Lepszy pasztet bo jest zdesperowana i na gwalt szuka "milosci"hahaha a mezatka jest niedostepna niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline69___________________
O jaki fajny topic musze napisac maila do tego Grzesiunia czy jak mu tam.Wyglodnialy facecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUUUUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
E TAM, NIEDOSTĘPNA - CO CHWILA PISZE TA MĘŻATKA, ŻE SIĘ ROZSTAŁA Z MEŻEM, WIĘC POTRZEBA JEJ FACETA DO ROOCHANIA. A NAJLEPIEJ WEŹ OBIE - DO WIELKIEJ WANNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamanta
tu jest fajna strona gdzie samotni i nie tylko mogą umawiać się na spontaniczne spotkania w swoim mieście, każdy może zorganizować takie spotkanie: wyjście do kina, parku, na kawę, rower itd. www.akcjaspontan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×