Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

maila mam specjalnie na potrzeby forum założonego. Nikomu obcemu nie piorę gaci, czy ja coś takiego napisałam? Wrzuca się do pralki, nastawia program, wciska start i już. zmykam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejże miałaś już spać, zamykaj oczka, bo bajki nie poczytam na dobranoc !!!!!!!!!! hmmm gimnastyka, nie wiem, tak napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż kumplom też kiedyś w akademiku pranie robiłem, ale to tak przy okazji mojego prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jam brudasem!!!!?????? no tak złośliwość skorpionów, hehe ;) noto dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm myślałem, że wolisz Bob Budowniczy, ale to chyba dla chłopćów bardziej bajka. Blanka jakie bajki są teraz na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jaki przedzial wiekowy i zalezy co dziecko lubi. Ja najbardziej i najlepiej orientuje sie jakie bajki lubi moje dziecie, reszta mnie nie interesi. I zawsze starannie dobieralam bajki mojemu synowi a on wybieral:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odkad uslyszalam w bajce "Noddy" ogladajac z synem na kanale Mini Mini tekst: "ty patałachu" syn moj oglada bajki tylko ze swoich plyt ktore mu kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, dobra kobieto, wiemy że to są żarty, sorry za głupawki, przecież nikt nie uważa nikogo za brudasa (no może ja sam siebie czasem) czy pierki obcych gaci. Jeśli się poczułaś nieco urażona, czy wykpiwana, to szczerze i poważnie:PRZEPRASZAM 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde a czemu ten ryjek z jęzorem wskoczył?????? miało być: PRZEPRASZAM itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odkad uslyszalam w bajce "Noddy" ogladajac z synem na kanale Mini Mini tekst: "ty patałachu" syn moj oglada bajki tylko ze swoich plyt ktore mu kupujemy. haha dobry tekst w bajce, dobrze że nie jak w Psach: w imie zasad, sq...nu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Blanka, ja też zmykam pospać, uściskam kołderkę, dam buziaka poduszce i będę spał aż do 6:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Blanka, kolorowych snów dla Ciebie i synusia, czuwaj nad Jego dobrym snem DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek z fabryki kredek_________
Ale dupe mu lirzecie.Ta jedna to gotowa byc praczka,uslugaczka,kucharka,nianka i jeszcze nie wiem czym.Opanujcie sie baby.o pomste do nieba wola to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolenie o szopenie...
chujowy temat zakładacie prawiczki i baby niezaspokojone seksualnie.siedząć przy komputerach nie wyrwiecie nikogo do dupczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×