Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
A smutne jest to, jak bawimy sie w kulkach i "przykleja" sie do nas jakies dziecko bo mamusia czyta sobie gazetke i pije kawke przy stoliku. Hmmm... Niektorzy maja inny cel przyjscia do sali zabaw z dzieckiem. Mnie to grzeje ze jakas nafukana mamuska popatrzy na mnie jak na kosmitke. :D A najlepsze jest jaka taka patrzy z zazdroscia ze jej dziecie bawi sie z inna mama. Ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W oczach mi się troi - nie wiecie dlaczego? hmmm alkohol? jam pomału pakuje sie do spania, ej ale gdzież ja te kluczyki rzuciłem, no diabeł siadł i nakrył ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Roxette to ja znam, oj ogladalo sie kiedys kiedys na MTV teledyski i nagrywalo na kasety VHS:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hanuś nie mnie to oceniac... Staram sie jak moge. Ale sadzac po ciagle usmiechnietej buziulce i oczkach rozesmianych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Wiesz sa tez takie co to boja sie ze im tipsik sie zlamie jak pobawi sie z dzieckiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Sztywny pal???????? O rany ten topik robi sie erotyczny chyba... Czy nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie a Hanuś nie idzie jutro do pracy, blanka też śpi póki maleństwo śpi, to ja zmykam gonić sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Dokladnie non lans, wstaje z moim Sloncem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Dobrej nocy kochani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam, jakichś tam fajnych snów Wam życzę i uśmiechu przy pobudce i fajnego dnia i miłych ludzi wokół i co by zło omijało a dobro zostało przy Was Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Usmiech przy pobudce... U mnie innej opcji nie ma, inna opcja nie ma szans:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
Spoza nas (wiersz z banałem w środku) nie bój się chodzenia po morzu nieudanego życia wszystkiego najlepszego dokładnej sumy niedokładnych danych miłości nie dla ciebie czekania na nikogo przytul w ten czas nieludzki swe ucho do poduszki bo to co nas spotyka przychodzi spoza nas ks.Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
Jeszcze jeden i więcej was nie męczę Przyszła Znowu przyszła do mnie samotność choć myślałem że przycichła w niebie Mówię do niej: - Co chcesz jeszcze, idiotko? A ona: - Kocham ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
Witam i pozdrawiam ładne Agnieszko uwielbiam ks.Twardowskiego:) kurcze własnie dzisiaj moja najlpesza koleżanka uświadomiła mi, że nie mam z kim iśc na wesele do tej pory o tym nie myślałam a wesele za miesiąc wszyscy moi kumple zajęci więc troszke kiszka, nawet jeżlei cos będzie z tym moim "Ktosiem" ti i tak nie chcę Go prosić, bo jest przecież w żalobie:( a tak nie znoszę wesel!!!!! a to będzie takie typowe wesele ze wszystkimi zabawami oczepinami ehhhhhh no cóż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny! Agnieszko - przede wszystkim - nie męczysz. Wiersze do pomyślenia, jakieś takie bliskie... Hanyska - jak z tym Ktosiem, to najwyżej na sam ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Czesc wszystkim! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
Witam cie Haniu, Wiesz musi coś wyjśc żeby chociaż na ślub pójść a narazie się nie odzywa choć terz wiem dlaczego i jestem spokojna u ludzi z depresja wszystko idzie wolniej czekam cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
hejka Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Eeeee, ja bym az tak smiertelnie powaznie nie traktowala jakiegos wesela. A tak w ogole to jeszcze istnieja takie wesela z jakimis dziwnymi zabawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×