Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vincent n.

a jak wygląda wasz trening? jak ćwiczycie?

Polecane posty

Gość vincent n.

wiem, że to forum diety.. ale chciałam zapytać dzierwczyne, tóre się tu odchudzają, jak im się udaje zrzucać tak fajnie wagę, a na pewno robią to też z pomocą ćwiczeń, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejesteśsam
Ja się nie przemęczam ;) oprócz diety robię codziennie po 150 brzuszków i się rozciągam ;) zajmuje mi to jakieś 20 min ;) Nie katuje się a w 2 miesiące schudłam 8 kg. ;) i ładnie modeluje mi się ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatemkas
Siłownia - i jak mówię siłownia to mam na myśli normalny trening z dużymi ciężarami plus trochę aerobów (2xw tygodniu 20-30 minut po treningu siłowym) i interwałów (raz w tygodniu). Plus odpowiednia dieta - bynajmniej nie 1000 kcal tylko dużo więcej. Działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiok
dwa miesiące 8kg mmm... ja planuję rano na czczo marszobieg 25min, potem wieczorem 2h rower lub 1h.. czy to wystarczy? a i 3xw tygodniu bzruszki, pompki i ćwiczenia ogólnie wzmacniające.Lubię ćwiczyć sama w domu, na siłownię dobrą nie mam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja to tylko ćwiczę bieg do autobusu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i jeszcze wychodzenie po schodach w porywach po dwa schody :D i to by było na tyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam windy mieszkam na pierwszym piętrze,ale jestem szczupła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie..i wychodzi na to, ze okuliste musze odwiedzic bo Waszych odpowiedzi tez nie widze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×