Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Grzesław dziękuję! ogólnie się trzymam! myśli mniej natrętne ale dialogi wewnętrzne dalej prowadzę ;-) u mnie przyjemnie dziś, już po deszczu popołudniowym, toteż na spacer zaraz z psiurem będę pędzić a potem orbitrekowanie sadny dzień pewnie właśnie też stepuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dziern
zgadza sie Galaretko,deptalam,ale juz wlasnie skonczylam i rozwiesilam pierwsza porcje prania wypranego w nowej praleczce :) mowilam ze potem bedzie latwiej,to dwa kluczowe tygodnie.Galaretka a nie meczysz sie teraz bardziej niz 3 lata temu,jak rzucalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhhhaaahhha zeskoczywszy z orbitreka wpadlam luknąć co tu słychać i ......już myślałam że mamy nowego forumowicza ;-) dzień dobry sadny dzierń chciałam przywitać hehe wskakuje pod prysznic zaraz wracam i opowiadam jak bylo 3 lata temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem wcześniej, że burza idzie, no i poszła... bokiem;-(, a tu dalej sucho, tylko tyle, że chłodniej się zrobiło. Ja nie rozumiem jak to można godzinę w miejscu chodzić, ja jak chodzę to po mieście wiele godzin, bo rzadko korzystam z komunikacji, ale to mój problem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław można można i to całkiem fajne jest słuchawki na uszy, jakaś pobudzająca muza i godzina na chodzeniu w miejscu zleci ani sie spodziewasz no i ostatecznie chbya lepiej godzine w miejscu chodzic niz siedziec hehe ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dniu jak porownam 3 lata temu i teraz to mysle sobie że chyba bylo tak samo trudno podjac decyzje i tak samo latwo potem przetrwac kryzysy. Przedtem i teraz bylam mocno nakrecona na niepalenie, przedtem chyba nawet bardziej dzieki metodzie Allana Carr. Wcześniej jednak po 20 dniach całkiem nietrudnej abstynencji odpusciłam - nie chciałam chyba tak naprawde niepalic, 1 do 1,5 paczki dziennie nie siało takiego spustoszenia w moim organizmie jak teraz kiedy doszlam do 2 paczek, oczywiście musiała być 3 na wszelki wypadek gdyby 2 sie skończyły. Do tego zauważyłam że coraz częściej zdycham w górach no i jestem zawsze jedyną osobą która pali. No i jeszcze jak sobie pomyśle, ze miesięcznie na fajki szło mi 640 zł to ech .... Tak więc reasumując , mam nadzieję że tym razem motywacja do niepalenia jest dojrzalsza i będę chciała trwać w niepaleniu (co na ten moment niepalenia czasem jest oczwiste a zaraz za chwilę wcale nie ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Mariola postaraj się wytrwać w tym przekonaniu, bo rzucić, nie jest tak trudno, jak utrzymać ten zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie staram sie staram ;-) jak dotąd najgorszy był drugi dzień - jakbym wtedy mogła kupić fakjki były by wtedy moje - ale całe szczęscie fajek nie było w promieniu 30 km, i samochodu też nie było, na nóżkach się nie chciało drałować na poszukiwanie a i duma nie pozwalała poprosić nieznajomego o fajke heh I OTO DALEJ JESTEM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc i czołem:) Regresa wymiotło, cos pisał o urlopie:) Juz on chyba odlicza godziny do magicznego "TAK":) Ani dodob, ani innych naszych Pań nie widać:( Może powrócą....oby:) U mnie dziś rano było 14 stopni, w nocy spadł upragniony deszcz.....troche lżej człekowi, troche odsapniemy od tych tropikalnych upałów. Pozdrawiam Waszystkich, nie wymieniam, ale wiadomo,ze o kazdym mysle. Acha, Sądny, gratuluje świezego zakupu:) Niech się nie psuje i dobrze słuzy:) Pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten pochmurny i deszczowy dzień. Nie palimy i fajnie się czujemy. To już pojutrze Regres z wybranką uroczyście odwiedzą kościół:-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! witajcie w moim 13 stym dniu BP yyyyy jak wracalam dzis z pracy to mnie ufo probowalo przejac i skrecic moim samochodem do sklepu po fajki ale sie nie dalam uprowadzic ;-) jak wrociłam do domu spojrzałam na licznik niepalenia i mordka mi się uśmiechnęla : zaoszczędzone pieniądze 290 zł ;-) pozdrówka z pochmurnego śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie dlatego Galaretko jestem z Ciebie taka dumna :* wczesniej mnie nie bylo bo musialam szastac pieniedzmi w markecie :) bo w lodowce to juz tylko swiatlo mialam ;) Regresek pewnie szykuje sie intensywnie i umiera na stres,odezwie sie juz ozeniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Mariolka, że Ci źle działa układ kierowniczy w samochodzie i nie dał się skręcić po fajki:-D. Trzmaj się z dala od fajek, a będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo i nie odezwie się regres, bo mu ślubna nie da, powie zostaw tamte, bo masz mnie:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla bla bla Grzeslaw nie wolno Ci watpic w Regreska naszego :P nas nigdy nie zostawi,nawet dla slubnej :) oj zmeczona jestem ide sie polozyc Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław , sądny dzień dzięki za doping;-) fajnie że jesteście! pozdrowionka dla Wszystkich Pachnących Regres nie zazdroszczę, mam nadzieję że jednak małżonka pozwoli Tobie tu zaglądać po ślubie czytam sobie forum około stycznia zeszłego roku jestem i: Złośliwiec zawsze szacun miałam do Ciebie tzn miałam już w 2009 r ale w 2010 to już do potęgi :-) ktoś wie coś o losach rzucaczki ? ujęła mnie jej historia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po przerwie, komunia byla swietna pogoda jeszcze lepsza i spotkala sie cala rodzina..a od poniedzialku przepraszam za wyrazenie mam taki zapieprz w pracy ze juz potem nawet na net nie bylo sily. pozdrawiam wszyskich pachnacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ już po burzy trochę popadało wszystko przeszło bokiem jakoś się rozpłynęło a potrzebny jest deszcz, bo wszystko schnie trawa, drzewka potrzebują wody marjola18 🌼 zamiast peta to szamie loda * sorbet z truskawek * :D madziuchna 🌼 dziś tez robiłem badanie i z wynikiem mam jechać w poniedziałek do Białegostoku na kontrolę, co 3 miesiące prywatnie do lekarza który mnie operował :D zabka 🌼 będzie dobrze zdrówka życzę jovik 🌼 kaj jesteś 🖐️ lino letka 🌼 Regres trzymam za ciebie grabę 🖐️ w ostatnie godziny wolności :D pozdrawiam wszystkich nie wymienionych 🌼 🖐️ spadam na mecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie mam bo normalnie mnie dręczy to już: bo czytam sobie forum i piszecie lorika to lorika tamto a wpisow loriki nie widze i sie zastanawiam czy lorika to lorika czy ktoś o innym nicku??? jak np galaretka to nie galaretka tylko to mariola18 (dzięki sadny dniu za te galaretke ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że pozwoli mi tu zaglądać :) To już ustaliłem :P Ona dobrze wie jak wiele mi tu pomogliście jak rzucałem palenia ... :D a teraz ... po pierwsze korzystając z chwili oddechu a jestem tydzien na urlopie (czego w ogóle nie odczuwam bo zapierd i bieganinę mam niesamowitą) chciałem wszystkim pogratulowac rocznic i was wszystkich ciepło pozdrowić Loriśce - 100 lat :D niestety mam tyle jazd i załatwiania jakiś dupereli do wesela i ślubu że mam czasami wszystkiego juz dość ( cały czas za kółkiem,gdzies jezdzimy,coś załatwiamy i za coś płacimy ) szał ciał po prostu stres? chyba lekki jest ale zobaczymy jak to będzie za 2 dni w sobote o 16.00 :)? dziekuję wam za słowa wsparcia i za wszelkie życzenia :D dzięki 🌻 Złośliwiec ---> no tak to ostatnie dni wolnosci,ale myślę że czas już dawno u mnie na zmiany cieszę sie że tu jesteście,i wybaczcie zarazem że mnie tak ostatnio mało podejrzewam ze za kawalera was tu juz nie odwiedzę :( ale sami rozumiecie ... następny mój wpis będzie tu już wpisem faceta żonatego :P (ale drogie panie z topika nie myślcie że ominą was sławetne klapsy jak usłyszę za któras zapaliła hehehehe;) ) także żegna was jeszcze kawaler a powita żonaty facet ... Trzymajcie kciuki by wszystko wypaliło i do zobaczenia prawdopodobnie w poniedziałek lub wtorek pozdrawiam,całuję i przybijam grabę ps.aha i pamiętajcie że nie palić to coś pięknego :D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REGRES - dla Ciebie i przyszłej małżonki - 🌻 🌻 🌻 Małżeństwo jest jak pogoda - raz wyż, a innym razem niż. Czasem świeci słońce, a czasem pada deszcz. Oby Wam słońca nigdy nie zabrakło na nowej drodze życia. "Deszcze" niech padają umiarkowanie, a wszelkiego rodzaju "burze" omijają Was z daleka. A jeśli już takowe się przydarzą, to tylko z happy endem - przecudowną, barwną tęczą na niebie. 🌻 🌻 🌻 Dla reszty miłego i również słonecznego weekendu. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak się za Wami stęskniłam..... a tu takie nowości :) Regres - Gratulacje i życzenia - żeby się wszystko udało !!!! 🌻 😘 ;) Złośliwcze - a Ty jak zwykle niezawodny - podtrzymujesz dobrego ducha w narodzie 😘 Jowik, sądny dzień i wszyscy inni nie wymienieni 🌻 a co z naszą Żabką księgową???- liczy???? dla niej też pozdrowionka 🌻 ja się dzielnie trzymam i nie mam zamiaru się puścić :) - znaczy w sprawie papierosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziś mój 14 dzień BP nerwa dzisiaj mam skończy się chyba dzisiaj że kogoś zabije ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szef - FACET kumpel z pracy - FACET moi pracownicy - w większości FACECI ja chce do domu! chce już weekend! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdroszczę Mariolko twoim pracownikom, zapewniam że daleki jestem od męskiej solidarności, ale osobiście bym niechciał kobiety za szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław też im dzisiaj nie zazdroszczę sama sobie też nie zazdroszczę mam dziś taką ochotę na smroda że szok coś ten 14 dzień pechowy ;-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×