Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość gość
złośliwiec poszukałam nick mój to pachnąca aga może mnie pamiętasz jej zawsze na straży jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
witam serdecznie 🖐️ życzę miłego dnia BP pachnąca aga 🌼 sądny dzień🌼 dudka🌼 nie ma to jak stara gwardia :D za potrzebujących 3mam kciuki bo nie palić to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nie palic to coś pięknego pozdrawiam pachnąca aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw
Przepraszam, że się nie udzielam, ale dalej nie palę ,ale życze wszystkim postanowienia w wytrwaniu, bo faunie jest nie palić :-) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie gwardio stara jak napisał zlosliwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudka
pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
siemka 🖐️ ja nadal BP:D bo nie palić to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
cześć, ja tu też się udzielałam niepaląco daawno temu. Pamiętam Złośliwca, Żabcie, Regresa, Małgorzatę J. Bardzo mi wtedy pomogliście. Wsparcie jest bardzo ważne w takich chwilach. Udało mi się nie palić w sumie 3 lata. Po 3 latach wróciłam do palenia pod wplywem silnego stresu. Palę od nowa od 2013 roku, ale ten czas leci. Nie ma dnia, żebym znów nie chciała rzucić tego nałogu. Udawało mi się rzucić na 2 miesiące, po desmoksanie, potem wróciłam do nałogu, potem ok 3 miesięcy nie paliłam po przeczytaniu książki Alena Carra. Cztery dni udalo mi się wytrzymać ostatnio. Ale złamałam się i wzięłam od koleżanki w pracy (u mnie w pracy prawie wszyscy kopcą). Nie chcę palić do końca życia :( ciągle sobie powtarzam, że od jutra... Pozdrawiam całą paczkę niepalących, wspierających sprzed lat. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
witam serdecznie życzę miłego dnia BP agnieszka trzymam kciuki 🌼 ja nadal BP bo nie palić to coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
siemka pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona i tych tez co po cichu nas tu podczytują co tu tak cicho :D ja nadal BP a byłem zawodowym palaczem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie dzięki waszej pomocy na tym topiku jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu od kwietnia 2005r BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
siemka pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona i tych tez co po cichu nas tu podczytują co tu tak cicho :D ja nadal BP a byłem zawodowym palaczem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie dzięki waszej pomocy na tym topiku jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu od kwietnia 2005r BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
siemka ale tu cisza pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona i tych co tu po cichu podczytują życzę miłego dnia BP :D ja nadal BP bo nie palić to coś pięknego bo nie palić to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsccxy
Aby firma prężnie się rozwijała, warto zainwestować w jej promocję. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie usług z zakresu reklamy Lublin. Jest to sposób na poprawę pozycji firmy. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nikt tu już nie zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
nadal BP :D bo nie palić to coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

złośliwiec - pamiętam Cię z forum sprzed lat. Wielu podtrzymywałeś na duchu, inspirowałeś do rzucenia palenia albo utwierdzałeś w słuszności podjętej decyzji. Wtedy, były to moje kolejne próby walki z nałogiem. Piszę"próby", bo po krótszym lub dłuższym okresie abstynencji wracałam do palenia.

Aż do października 2012 roku, kiedy stał się cud. W momencie przebudzenia doznałam jakby olśnienia. Od pierwszej sekundy WIEDZIAŁAM, że jestem już definitywnie wyzwolona z nałogu i że już NIGDY nie zapalę. Towarzyszyła mi od samego początku niesamowita euforia, zalewały mnie fale szczęścia. płakałam ze wzruszenia i śmiałam się w głos na zmianę. To był zupełnie inny stan, niż podczas poprzednich prób rzucania palenia za pomocą silnej woli, kiedy odczuwałam strach, pustkę i musiałam walczyć z chęcią zapalenia. Tym razem nie miałam ani jednej chwili tęsknoty za papierosem. To mnie przekonało, że głód nikotynowy to pikuś. Że uzależnienie było w mojej głowie. Długo by opowiadać, co takiego się wydarzyło, bo był cały szereg szczęśliwych zbiegów okoliczności.

6 kolejnych lat zgłębiałam tajniki tego fenomenu, który mi się przydarzył. Dużo czytałam, słuchałam, docierałam do badań, wyników eksperymentów, zrobiłam kilka kursów, szkoleń i studia podyplomowe. I decyzja zapadła: będę pomagać ludziom w uwolnieniu się od nałogu palenia!!! Odeszłam z pracy i kilka miesięcy temu założyłam firmę EMPiria - łatwe rzucanie palenia.

EMPiria  prowadzi w Rybniku wielotorową, innowacyjną terapię antynikotynową metodą HappyEnd.  Fundamentem tej autorskiej metody jest kompleksowe podejście do uzależnienia poprzez jednoczesne zastosowanie kilku najnowocześniejszych i najskuteczniejszych strategii trwałego i łatwego uwalniania się od nałogu tytoniowego. Wyeliminowanie uzależnienia następuje w wyniku pracy ze świadomym i podświadomym umysłem pacjenta. Metoda ma podstawy naukowe: bazuje na faktach, wynikach badań, logicznych argumentach i wnioskach z eksperymentów . Nie ma tu żadnych trików, magii, sztuczek, czy oszustwa z pseudo cudownymi gadżetami, medykamentami lub metodami odwykowymi działającymi na zasadzie placebo. Zasadnicza część sesji jest oparta o terapię behawioralno – poznawczą. Po obnażeniu  wszystkich  iluzji i błędnych przekonań na temat powodów palenia, które tkwią w umysłach palaczy usuwane są przyczyny  sięgania po papierosy. Następnie uświadamia się palaczowi, na czym polega i jak przebiega  mechanizm uzależnienia od nikotyny. Zrozumienie tego mechanizmu jest warunkiem koniecznym łatwego wydostania się z pułapki nikotynowej. Równolegle, przy wykorzystaniu najefektywniejszych technik stosowanych w psychoterapii rozwiązuje się sedno problemu - uzależnienie psychiczne. Następuje ugruntowanie w podświadomości podjętej decyzji uwolnienia się od nałogu. Wyeliminowanie wszystkich lęków związanych z rzucaniem palenia pozwala przeciąć liny trzymające palacza w nałogu i osiągnąć taki stan umysłu w którym  nie ma on ochoty ani potrzeby, by zapalić.  Rzucenie palenie okazuje się łatwe, bez żalu, tęsknoty i strachu,  gdyż nie wymaga żadnych poświęceń.

Na zakończenie, dla osób zdecydowanych dodatkowym wzmocnieniem efektu , przeprowadza się seans profesjonalnej i w pełni bezpiecznej hipnozy terapeutycznej, która jest pełnoprawną metodą psychoterapii. Podczas lekkiego transu hipnotycznego, w którym pacjent ma całkowitą kontrolę nad własnym ciałem, zostają zaindukowane w podświadomości sugestie i wizualizacje uwalniające od nałogu nikotynowego.

Podczas jednodniowej 5- godzinnej sesji terapeutycznej oprócz przeprogramowania umysłu następuje przebudowa schematów myślenia i zasad postępowania, dzięki czemu pacjent jest w pełni przygotowany na wszystkie scenariusze zdarzeń i ewentualne pułapki związane z kontaktami z innymi palaczami, nawykiem palenia i „wyzwalaczami okazji”. Przy użyciu naturalnych metod pacjent bez żadnego problemu i bez tycia radzi sobie z resztkami głodu nikotynowego i przechodzi kurację oczyszczenia organizmu z toksyn.

Palacz definitywnie wyzwoli się z nałogu, jeśli zastosuje się do kilku prostych zasad, które otrzyma wraz kluczowymi założeniami terapii w „karcie ex-palacza”. Najbliżsi/ rodzina uczestnika terapii otrzymają specjalny list wraz z listą zachowań pożądanych i niepożądanych, instrukcjami wparcia palacza i głównych zasad działania HappyEnd.

Istotą Happyend jest nauka czerpania radości i dumy z procesu rzucania palenia. Każda myśl o papierosie zamiast przygnębienia będzie uszczęśliwiać pacjenta i wprawiać w cudowny nastrój z faktu bycia wolnym od nałogu tytoniowego.

Podczas  sesji przeprogramowania umysłu posługuje się językiem obrazowym,  prostymi przykładami i związkami przyczynowo – skutkowymi. Kwestie medyczne, chemiczne, biologiczne pomija się lub sprowadza do niezbędnego minimum. Terapia prowadzona jest w miłej, kameralnej atmosferze, w tle gra przyjemna muzyka, a pacjenci mogą palić papierosy!. Na koniec sami decydują, czy i kiedy chcą wypalić ostatniego .

Dr Ewa Mura-Pancerzyńska – była nałogowa palaczka

PS. Masz rację złośliwiec: niepalenie to coś pięknego!!!:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×