Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dziękuję za serdeczne przyjęcie mnie na topiku 🌼 mam nadzieje, że znów się nie złamię tak głupio jak poprzednio. Gratulacje dla dzisiejszej Jubilatki 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam :) Super tak świętować :D Mamuśka:) Złośliwiec:) Ojejkujejku:) Regres:) Sądny Dzień:) Kania:) Miłego dnia BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kawa na dobry początek dnia (_) Za oknem słonko. Wciąż zastanawiam się dokąd wyjechać na odpoczynek po niedzieli. Czy na portalu pogodowym nie oszukują? Korci mnie nad morze chociaż ma być chłodniej ale bez deszczu jako takiego. Korci mnie Białowieża ale tam cały następny tydzień będzie lalo. :O Mam tydzień i chcę go wykorzystać na maxa bo kolejny urlop za rok pewnie będzie. Nigdy nie mogę dostać urlopu kiedy chcę. Zawsze coś lub ktoś ma ważniejsze sprawy. Ale na razie nie będę się tym przejmować. Jutro sobota, zaliczam wyjazd do Lublina. Wszystko zależy od tego co mi powie lekarz. a potem podejmiemy konkretne decyzje. :) Miłego dna BP. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie mogę dostać urlopu kiedy chcę" kania więc witaj w klubie:O Mam to samo U mnie taka branża że za bardzo w wakacyjne miesiące nie chca dawac urlopów :O No cóż i tak bywa Ale dzisiaj ostatni dzień w pracy i URLOP całe bite 2 tygodnie :) 🖐️ załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chciałam wziąć 3 tygodnie ciurkiem od 13tego sierpnia. Szef mi urwał tydzień. traf chciał, że 15 musiałam zgłosić się do szpitala. Wiedziałam, że to kiedyś nastąpi ale nie myślałam, że tak szybko. Teraz mam zwolnienie do 31.08. w pracy pewnie stwierdzą, że specjalnie chyba :O Zwolnienia przedłużać nie planuję ale kiedy ten urlop wykorzystam? nie wiadomo. A wcześniej tez nie mogłam pójść, bo.... no właśnie... ;) Jedno co dobre to, że zmobilizowałam się do niepalenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres życzę ci dobrej pogody, bo coś się chyba psuje ;) Ja planuje z M wyjechać gdzieś na ten tydzień od poniedziałku ale na portalu pogodowym niezbyt pomyślne prognozy. skoro "chory może chodzić" to równie dobrze mogę dochodzić do zdrowia gdzie indziej ;) Zmiana klimatu i środowiska jak najbardziej dobrze mi zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania nawet chory lezacy moze lezec w gorach czy nad morzem :) w L4 nie napisali Ci gdzie masz lezec ;) czesc zaloga w kolejny upalny dzien wtakie dni latwiej rzucic,bo dym + duchota= wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie:-) @gusia wielkie gratulacje, że aż rok nie palisz, to ogromny postęp w twoim życiu:-) i tak trzymaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka🌻 Ojejkujejku🌻 Sądny Dzień🌻 Kania🌻 Regres Złośliwiec pozdrawiam Was i życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia szczerze gratuluje :):):) Raczkujacych witam :) pozdrawiam wszystkich ,,,u mnie juz niedlugo dwa latka--hurrrrrrrra kochani nie palimy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kania,eh te urlopy...ale jak piszesz,najważniejsze,że nie palisz i tak trzymać! Sądny Dzień:) Grzesław:) Złośliwiec:) Kaja,no to następna super imprezka się szykuje:) Szkoda,ze Żabka nie odzywa się i nie wkleja naszych dni BP :( Żabko,co u Ciebie? Pozdrawiam weekendowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka cisza :(, co się z Wami dzieje???? no to kawka???, herbatka???, w ramach deseru galaretka owocowa :) chciałam się pochwalić, że dałam zanjomemu książkę - wykorzystał urlop na czytanie i !!!!! daaaadammmmmmmmmmmmmmmmmm!!!! już 3 tygodnie nie pali i twierdzi, że mu się nie chce :)!!!!! pozdrówka serdeczne dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie:-) brawo ojejkujejku, że miałaś pozytymy wpływ na bliską Ci osobę, która rzuciła palenie, a ja próbuje zachęcić pewną osobę do rzucenia, może mi się uda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziś ja zapraszam na kawę czy herbatę,do tego pyszne malinki :) Ojejkujeku,to świetnie,że namówiłaś znajomego do życia BP :D Wielki sukces. Grzesław,Tobie też się uda. Eh,koniec wakacji zbliża się dużymi krokami,szkoda:( Ten czas wiosenno-letni tak szybko minął.Dzieci kategorycznie nie chcą iść do szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć załoga Ja już na urlopie :) Chciałem sie pochwalić a zarazem pożegnać na tydzień czasu z wami W Piatek z żoną wylatujemy na tydzień czasu do Turcji (ponoć tam 33 stp ciepła) na zasłużone wakacje Obiecuję że nie będę tam palił papierosów :P co ja gadam ... Ja już nigdy nie będę palił papierosów Więc ciepło was pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia 🖐️ nie palcie tylko pachnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ale masz fajnie :) z tym urlopem. Życzę udanego wypoczynku :D oczywiście BP ;) Kania Po urlopie proszę się zameldować. Grzesław:) Kaja:) Ojejkujejku:) Złośliwiec:) Sądny Dzień,co u Ciebie? Iga,czy TY jeszcze jesteś na wczasach? Miłego dnia BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia---no nie czuje sie dobrze :( ale we wtorek do szpitala mam sie zglosic i mam nadzieje ze w srode juz bede operowana,bo dlugo tak nie pociagne ale najwazniejsze ze nie pale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny Dzień-przykro mi :( Tak jak piszesz,to jest niezmiernie ważne,że nie palisz. Sądny,trzymam kciuki za Twoje zdrowie :) Już prawie weekend:)U mnie dziś deszczowo,lubię i taką pogodę:) W niedzielę w okolicy dożynki,więc niech się wypada,a na niedzielę zamawiam słoneczko :) 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w obłoku dymu
Witam wszystkich!Postanowilam jakiś czas temu że od jutra rzucam palenie.Czy mogę liczyć na wasze wsparcie?I czy powinnaa się jakoś szczególnie przygotować do tego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny Dzień :) W Obłoku Dymu,pewnie,że możesz liczyć na wsparcie:) Dzięki temu topikowi,pomocy tu uzyskanej-moje rzucanie palenia powiodło się.Jestem bardzo z siebie dumna,ze nie palę.Tobie tez się uda-każdy dzień BP jest pięknym dniem. Proszę,melduj się,pisz o sobie i o zwycięstwie na paleniem.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w obloku dymu
@gusia dziękuje za odpowiedź. Pierwszy dzień za mną.Wydaje mi się że oszaleje i poplakalam nawet trochę z bezsilności ale trzymam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Obłoku Dymu Wszystkie chwyty dozwolone:tylko nie pal. Zobaczysz,że pójdzie Ci świetnie :) Mi pomagało czytanie tego topika-udało się komuś,to i ja dam radę. Teraz BP jest świetnie i mówiąc prawdę,żałuję,że paliłam :( Napisz coś o sobie. Pozdrawiam pachnąca ekipę{kwiat] Sądny-trzymam kciuki. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia dziekuje. Trzymaj przyda sie. Dolujace klimaty tu panuja. Dobrze ze mam fona i kafe bo chyba bym tu calkiem zwariowala. Za swieze osobki trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×