Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Kawa (_) 🌼 Kolejny poranek BP :) Sądny dniu razem z tobą trzymam kciuki za twoje zwierzątko. :) Złośliwiec a co z kręgosłupem twojego psa. Jak ci się udało go postawić na nogi. Moja sunia tyłkiem jeździ, bo się nie może utrzymać na tylnych łapach. A to duży pies. Dostaje tabletki z glukozaminą, niestety nie ma poprawy, jest coraz gorzej. :O Za oknem minus 5 i resztki śniegu ;) Przynajmniej nie ma tej brei sprzed wczoraj i soboty. ;) Wybieramy się zmienić opony na zimowe :) Najwyższa pora. Życzę Pachnącego dnia 🌼 i trzymam kciuki za tych co trzeba trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu dzieki za życzenia ;) Jak tam załoga po weekendzie ? 🖐️ Czy załoga sie nie wykruszyła? Jak wam idzie niepalenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cabanamoon
Witam :) w trakcie 13 dnia BP :-) a ja juz w sobote zmianialam oponki a i tak si enastalam, u mnie grupa pokrywa sniegu i rano termometr wskazywal - 6.0 wrrrrrrrrrrrr sadny dzien trzymam kciuki za twojego zwierzaczka komu popoludniowej malej czarnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) i wlasnie zdalam sobie sprawe ze dzisiaj wychodzac z pracy nie pomyslalam o papierosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cabanka---moje gratulacje,to juz jest duzy postep Cabanamoon,Kania,Zlosliwiec dziekuje,dzis znowu troche gorzej ;/ rano zwymiotowal i nie ma smaka do jedzenia,znowu dziobie jak wrobelek :( cholera jasna,a juz mialam nadzieje ze bedzie co raz lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry BP🌻 Zapraszam na kawę i herbatę ze sokiem malinowym. Sądny:) trzymam kciuki za rzucających palenie:) Pozdrawiam ekipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna BP (z krótszym stażem) ale chyba zaraz będę z browarkiem. Akurat wróciliśmy z zakupów 🌼 Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak ten browar mi zaszkodził ;) Tak mnie głowa rozbolała po nim... Wróciliśmy z cmentarza. bierzemy się za obiad. Życzę Miłego dnia albo przynajmniej popołudnia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i pzodrawiam wszystkich :) BP! ide robic obiadokolacje :) :* musze powiedziec ze dzisiaj trafila mi sie taka godzina czarnych palacych mysli.. przetrwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D kaniaa2 🌼 cabanka 🌼 no to i ja dołączam się do kawy już zima ale w takim towarzystwie świetnie smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej może by popołudniową poprawić ;) Ciśnienie mi spada po spacerze po leśnych ścieżkach. Jednak udało nam się nazbierać grzybów. I będzie sos i będzie zupa... :D Miłego popołudnia BP 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka:)
Witajcie Wiem że dawno mnie nie było przepraszam za te cisze Bardzo Was prosze o trzymanie za mnie kciuki 6 listopada o 11 mam sprawe rozwodową i cholernie sie boje Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka będzie dobrze,tylko nie daj mu się sprowokować i żadnej litości,pamiętaj.Tu się liczysz tylko TY i Wasze dziecko,któremu zdecydowanie lepiej bez tatusia. Będzie dobrze. Żebyś przypadkiem z nerwów nie sięgneła po śmierdziela ;/ A moje zwierzęcie żyje sobie dalej :) Diety trzymać nie chce,nie smakuje mu dietetyczna karma i pewnie nie raz będzie miał słabsze dni.Nie wiem jak długo pożyje,ale jak narazie to nie wygląda na takiego co by chciał umierać.Dobrze,że nie uśpiłam go wtedy kiedy lekarka kazała,już by go nie było a tak żyje i mam nadzieję,że jeszcze troszkę pożyje.Uśpić go dam jak będę widziała,że gaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia trzymaj sie ciepło! duzo stresów ale trzymaj sie z dala od śmierdziela!! a u mni eleniwa niedziela jestem po dwoch kawach, rozwazam tak popularne niedzielne łażenie po centrum handlowym w poszukiwaniu niczego. nie nastraja taka pogoda dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×