Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A77D55

Ćwiczę i chudnę,pytanie o pierdołę

Polecane posty

Gość A77D55

Mam takie pytanie.Od paru dni chudnę bo zbijam ćwiczeniami oponkę na brzuchu i ogólnie troszkę tłuszczyku mi się nazbierało przez parę lat niedbania o siebie.Nie jest tego dużo ale przeszkadza mi to ponieważ nie widzę swoich mięśni które widziałem wyraźnie kiedy cztery lata temu byłem jeszcze chudy.Czy skóra sama się naciągnie jak tłuszcz spadnie? czy dostosuje się do mięśni czy trzeba coś zrobić, nie wiem jakieś masaże czy coś żeby była sztywna i jędrna i upinała mocno mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes młody to się
dostosuje a jak stary to nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz głupoty aż boli
to zalezy ile miałeś tego tłuszczu i w jakim czasie go stracisz generalnie masaże balsamem lub peelingi pod prysznicem mogą tylko pomóc w ujędrnieniu skóry, przyspieszają też zrzucanie sadła kup jakiś peeling pod prysznic polecam Scrub firmy Eveline (pomarańczowa tuba) a do smarowania np serum chłodzące Eveline, wyszczupli, ujędrni, napnie skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś starszy, to
tylko chirurgiczne usunięcie nadmiaru zwisającej skóry, buahhha Tsza było dbać o sylwetkę od wczesnej młodości, teraz to już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po dwuch ciazach wklesla skora i jestem chuda jak przedtem :)))))))))))))))))) Majac 48kg. przytylam w ciazy 25!!! I nic nie widac:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko kwestia indywidula
przede wszystkim wpływ na to ma wiek i geny. Ale poza tym tempo chudnięcia, im szybciej tym większe prawdopodobieństwo obwisłej skóry. DO tego dieta - im gorzej zbilansowana tym bardzoiej prawdopodobne że skóra utraci jędrnośc. Masaże, pilingi i balsamy bardzo wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaabecanka
Masaż, masaż i jeszcze raz masaż- to podstawa. Spróbuj też naprzemiennych pryszniców (ciepła woda-zimna woda, zawsze kończ zimną) i masażu sizalową rękawicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko kwestia indywidula
A Ty idioto rozwalający każdy temat swoimi podszywami i głupimi linkami jeszcze tu siedzisz? Nie znudziło Ci się? Może się lecz u psychiatry jakiegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka1975
ja miałam zbliżony problem tyle, że po ciąży. chodzi o to, że powróciłam do poprzedniej wagi, ale obawiałam się problemów właśnie z rozciągniętą skórą. ale dostosowałam się do kilku rad związanych z dietą po ciąży (np tu: http://www.klubdobrejenergii.pl/ekspert_radzi/porady.html/21/ ) a poza tym ćwiczenia mi pomogły uelastycznić skórę, bo bez ćwiczeń niestety może ona sprawiać nieestetyczne wrażenia:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987_daria@wp.pl
Witam, mam na sprzedaż oryginalne tabletki ADIPEX. Jest to oryginalny Czeski lek wspomagający odchudzanie. Kupując ADIPEX u mnie masz 100% gwarancji, że otrzymasz to co zamawiasz Przesyłka jest za pobraniem co znaczy że za przesylkę zapłacisz przy odbiorze bez wpłat na konto i jest możliwość sprawdzenia zawartości tuż przed zapłatą. Zamówienia realizuję w ciągu 24godz. Gwarantuję: * uczciwość * ekspresową przesyłkę za pobraniem * dyskrecję * solidność Jeśli jesteście zainteresowani proszę pisać na maila - 1987_daria@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×