Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podejmesiejakiejkolwiekpracy

Poszukuję pracę na okres wakacji

Polecane posty

Gość podejmesiejakiejkolwiekpracy

Witam , jestem 16 letnią mieszkanką szczecina i choć do wakacji jeszcze trochę czasu to już teraz chciałabym złożyć swoją ofertę . Tak więcw czasie wakacji podejmę się jakiejkolwiek pracy , która przyniesie mi jakiekolwiek zarobki - chciałabym choć trochę odciążyć rodziców i zarobić na własne potrzeby ... dodam , że jestem otwartą , miłą i energiczną młodą osobą . Zgadzam się także na pracę poza szczecinem np. nad morzem , niestety nie mam doświadczenia , ze względu na wiek nigdy dotąd nie pracowałam lecz chciałabym to zniemić. Oczekuję ofert , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczko, tu ci pracy nikt nie zaoferuje, chyba, że jakies zboki. Będziesz mieć ciężko żeby coś znaleźć z uwagi na twój wiek. Wiem, że mcdonaldy organizują takie akcje w wakacje, że zatrudniają nieletnich. Pracujesz 4 dni w tygodniu po 7 godzin. Możesz spróbować o ile masz już skończone te 16 lat. Jeżeli nie to nikt się nie zatrudni legalnie. Nie macie tam nad morzem jakiś plantacji truskawek, albo czegoś takiego? Bo przy zbiorach tez się może udac. Ja tak pracowałam w wieku 16 lat, ale na czarno. W sumie to jest niewiele możliwości dla takiej młodej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ze szczecina
wejdź na stronę Infoludek.pl,może znajdziesz coś dla siebie abo daj swoje ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×