Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spiertalaj w półszpagatach

kto mnie dziś przytuli?

Polecane posty

Gość laskawy_dla_zwierzat
trawe mam pod oknem, zaleje ja mlekiem i juz mozesz sie paść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskawy_dla_zwierzat
no tu wlasnie musisz, pod moj blok :D trawka pyszna wlasnie zroszona deszczykiem, swiezutka, nawet bez mleka wchodzi wysmienicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panda wielka zamieszkuje lasy bambusowe na wysokości 1600-3500 m n.p.m. (zimą schodzi do 800 m n.p.m.). Jej przynależność do drapieżnych nie ulega wątpliwości, lecz w rzeczywistości zwierzę odżywia się prawie wyłącznie pędami bambusa, choć podobnie jak większość zwierząt drapieżnych nie gardzi jajami i gryzoniami, które zjada wraz z pokarmem roślinnym. Panda je bardzo dużo na dobę potrzebuje ok. 40[potrzebne źródło] kilogramów paszy. Przez długi czas była zaliczana do rodziny szopowatych jako odległy krewny pandy małej, jednak badania genetyczne wykazały, że panda wielka jest spokrewniona z niedźwiedziami, od których oddzieliła się we wczesnym rozwoju rodziny niedźwiedziowatych. Jej najbliższym krewnym jest niedźwiedź andyjski. Panda wielka należy do zwierząt na granicy wymarcia, głównie wskutek niskiej rozrodczości, ale również wskutek stopniowego ograniczania obszarów dla niej dostępnych. Panda jest symbolem World Wildlife Fund, organizacji zajmującej się ochroną środowiska i organizmów zagrożonych wymarciem. 4o kilo dziennie??? wspolczuje twojemu facetowi , pewnie tyra jak wol a ty tylko pasiesz sie przed komputerem:P:P::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskawy_dla_zwierzat
tu we Wrocławiu przecież ! kieruj się na najbardziej zielony zakątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ymm to widze podly ten pan Panda:):) smacznej trawki ide zaraz i ja wygoniem oja krowe na wypas:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskawy_dla_zwierzat
ok, przygarne jakas mniej odlegla pande ale jak glod Cie naprawde przycisnie pamietaj gdzie mozesz sie napaść ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×