Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynka987

czy to mozliwe?

Polecane posty

Gość dziewczynka987

jak sądzicie czy to możliwe żeby facet który jest w stałym związku, nie pożądał swojej dziewczyny dlatego że mu się fizycznie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulynaaax3
dla mnie to chore, ale możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka987
jestem z chłopakiem 2 lata i ze sobą nie spaliśmy nigdy ani razu! ja sama wiem że to nienormalne znacie może takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniaczek23
pewnie jestes brzydka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka987
rozmawialiśmy ze sobą o tym wiele razy, on stwierdził ze chciał na początku zaczekać z seksem, potem im dłużej to trwało tym trudniej było mu zacząć, niby parę razy próbowaliśmy ale nigdy nie miał erekcji, zresztą nasze próby miały częstotliwość raz czy dwa razy w miesiacu:/ i umówił się do lekarza, był u niego w czwartek , lekarz kazał mu jak najczęściej próbować a ten mnie nawet ani razu nie dotknął od tej wizyty:/ odechciewa mi się spać z nim nawet w jednym łóżku, zastanawiam się czy jak zaproponuje ze będę spala w salonie czy to trafi do niego ze to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka987
pytałam się go czy jest gejem i zaprzeczył ale co jakiś czas znowu nachodzą mnie myśli ze może jest jednak gejem bo to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warga
Mojej dziewczynie wystarcza bicie i poniżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jestes brzydki masz sie za ksiecia z bajki?? Po Twojej wypowiedzu widać wyłącznie płaskie postrzeganie świata i całkowitą niedojrzałość. A Ty weź swojego faceta na spacer i powiedz mu wprost, że od dłuższego czasu masz wrażenie iż jestes dla niego nieatrakcyjna i go nie pociągasz, przez co czujesz się źle we własnej skórze. Może chłopak nie wie czy tego chcesz, i nie chce nalegac.. I nie oznacza to, że mu się nie podobasz. Jeśli jego odpowiedź zasugeruje, że Twoje podejrzenia są słuszne to nie przejmuj się, jeszcze pewnie nie jeden facet pojawi się na Twej drodze;) Pamiętaj-ni9c na siłę;) Życzę powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felekowy
moze jest impotentem albo ktos mu precia nasieniowody... ciagaj za fiuta szarp go jecz wzdychaj moze w koncu wstanie, zrob z ego perwersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka987
ja mu to wielokrotnie już mówiłam ze czuje się dla niego nieatrakcyjna, ona zaprzeczał mówił ze mu się podobam i takie sratytaty i tak co kilka miesięcy dusze o w sobie i wybucham, wykrzykuje mu swoje żale bo ile można wytrzymać mi nie chodzi o sam seks, wytrzymałabym bez niego cale życie, ale każda kobieta która nie uprawia seksu z własnym facetem z którym jest długo czułaby się nieatrakcyjna i ja się tak właśnie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka987
próbowaliśmy seksu oralnego, w sumie u nas nasz"seks" składa się właśnie z tego, ale po 2(!) latach to się może znudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdss
O tak, to zalosne, dziwne i w ogole. Ale jak dziewczyna przez 3 lata nie chce seksu, to facet ma cierpliwie czekac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka987
i taki facet w końcu nie wytrzymuje i zdradza albo zostawią dziewczynę czy zonę ja nigdy w życiu go nie zdradzę, prędzej się rozstanę ale sek w tym ze nie chce się rozstać, pomijając kwestie seksu w każdej sferze życia jest mi z nim bardzo dobrze, świetnie się rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka987
zna ktoś kogoś w podobnej sytuacji, może ten ktoś sobie z tym poradził, znalazł rozwiązanie? bo ja nie widzę jak mogę rozwiązać ten problem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×