Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość felekowy

male piersi

Polecane posty

Gość felekowy

w sekrecie wam napisze ze podniecaja mnie male piersi u kobiet, pod warunkiem ze dziewczyna jest szupla i ma fajną figure. Mialem dziewczyne z duzymi piersiami, hmm no i bez stanika gorzej wygladaja niz z.. poza tym bardo przeszkadzaja, wtedy skupiam sie na nich a nie na calym ciele kobiety. Dlatego dziewczyny z malymi piersiami mają u mnie duzego plusa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felekowy
komus jeszcze podobaja sie male piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniaczek23
tak - gejom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felekowy
czyli ta laska na zdjeciu tylko gejom sie podoba? a tobie nie ? o przykro mi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felekowy
chetnie porozmawima z dziewczynami ktore maja maly biust,bo wiele ma z tego powodu kompeksy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 002193
ja mam małe piersi ale mi to w ogóle nie przeszkadza. kiedys miałam straszne kompleksy ale stwierdziłam ze nie ma co się przejmowac. takie stojące sutki robią na facetach wieksze wrazenie niz duze piersi miedzy które mogliby wsunąc swojego pytona. jestem z nich dumna! nie moge się doczekac az bedzie ciepklej zeby moc chodzic w cienkiej bluzce z moimi odstającymi sutkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felekowy
tak trzymać, to jest swietne!!!!! buziaki :* sutki są najlepsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe.. hę. Sutki, dokłądnie małe mają tylko sutki. Myślisz, że dziewczynom o dużych piersiach brakuje sutków? straszne, im też one odstają i jeszcze bardziej podnieca to większości facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodzę się sutki sa najważniejsze i tez zauważylem że dziewczyny z małym biustem mają większe. Moja uwage bynajmniej zwracaja sterczące pod bluzką suteczki. W dużych biustach nie podoba mi się że często sa obwisłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Hej. Widze ze temat jak dla mnie. I widze ze jest tu hubertusssss. Ostatnio mnie pocieszyles w tym moim 'malym' kompleksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam male i mam kompleksy z tego powodu. ale koledzy mnie kiedys pocieszali, mowili ze chcieli by miec dziewczyne z malymi bo duze im sie juz znudzily;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm miło ze pocieszam mówie poprostu to co myśle duże można wziąc w dłoń pościskać ale małe tez maja swój urok. Pozatym z wiekiem grawitacja ma na nie mniejszy wpływ. Pozatym małe piersi mają w większości dziewczyny szczule a ja lubie szczupłe. no i te suteczki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Hehe :) hubertusssss jestes tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Tak wklejalam wtedy fote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Moge sie zapytac ile masz lat? O ile nie jest to zbyt osobiste pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Hehe. Zastanawiam sie czy wiek cos ma do tego, ze mężczyzna lubi mały biust. He he nom mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba nie ma chociaz kto wie może sam nie wiem. zreszta ja nie mówie że dużych nie lubie cvhociaz bez przesady generalnie biust musi pasowac do sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssu
ja mam male ale nie jakies mikro :D i wcale mi to nie przeszkadza facetom sie podobaja mam bardzo plaski brzuch z wceciem w tali a wiec nie wygladaja na male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a też mam małe
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwialbiam malutkie piersi,oczywiście u dorosłych kobietek .Mógłbym je pieścić i całować cały dzień i noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem na tym forum temat laktacja erotyczna kobiety wywołuja laktacje aby miec wiekszy biust ludzie maja pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezmammalybiust
moze moglabym miec CIUUTKE wieksze, ale zdecydowanie bardziej podobaja mi sie małe lub srednie piersi, niz duze :) lubie gdy biust uklada sie w staniku w taką dupkę, a u kobiet z duzymi piersiami w staniku biust uklada sie w taka spasłą pupę z wielkim rowem haha :P a nie w dwie bułeczki zgrabne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×