Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość felekowy

male piersi

Polecane posty

Mi sie wydaje że wiele dziewczyn za wczesnie się martwi zmojch obserwacji wynika ze rosna jeszcze po 20stce więc nie ma co martwic się za wczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
Mysle, ze prawde napisala Jiiińka, bardziej tu chyba chodzi o zaakceptowanie siebie i poczucie wartosci niz wielkosc piersi:). Kazdy zawsze moze znalezc jakis feler swego wygladu/ciala, ale mozna o wiele przyjemniej przezyc zycie akceptujac siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Teraz wiem, że to był mój problem. Akceptacja siebie. Chyba musiałam dojrzeć do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
Ona23, patrzac na Twoje zdjecie piersi, mysle ze Ty naprawde nie potrzebnie sie przejmowalas swoim biustem. Sa po prostu bardzo ladne. Fajnie, ze teraz bedziesz czesciej sie usmiechala z powodu samoakceptacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Będę :). Wiem, że może to troche głupie, wrzucanie zdjęć, aby się dowartościować. Lecz przyznam szczerze, jest mi łatwiej teraz. Dziękuje marek_33 ze miłe słowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
To nie bylo glupie, ale odwazno-rozwazne. Wbrew pozorom niektorzy ludzie lubie pewien ekshibicjonizm. Spojrzalem raz jeszcze na Twe zdjecia ( wybacz) i moge w 100% stwierdzic, ze nie mozesz mowic o swoich piersiach ze sa male. Atrakcyjne, jedrne, kuszace, zmyslowe to tak:). Nie moge zbyt dlugo na nie spogladac, bo ciezko bedzie skupic sie w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
... a jak sie z nimi czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze :) rozmiar mi odpowiada, czasem mam ochote zeby byly wieksze ale lubie je pozatym zawsze gdy chodze na szpilkachj wtedy tak fajnie faluja pod bluzka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
hmmm... chyba troche sie zagalopowalas z tym falowaniem;). Wg. tego zdjecia co podeslalas to raczej jest to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeee
Ja tez mam male, nawet bardzo male. Kiedys bylo to moim kompleksem, teraz mam wazniejsze sprawy i nie mysle, ze wygladaja zle. Dobrze mi z nimi, pomimo, ze jak bylam mlodsza mialam duzo przykrosci ze strony sasiadow, rowiesnikow, chlopaka itp. Wpedzili mnie w taka depresje, ze cielam sie po nch, po rekach. Teraz jestem slilniejsza, teraz nie pozwolilabym na oczernianie mnie, na wyzwiska, wysmiewanie. Mam fajne male cycki, mam meza, mam dziecko. I na pewno drugi raz nie dam wpedzic sie w taki stan jak kiedys. Dwa razy rozebralam sie przed roznymi facetami i szczerze powiedziawszy bylo to dla mnie traumatyczne przezycie, dla nich bylo to normalne i mowili, ze mam fajne piersi, ze wola takie. Nie wiem ile w tym prawdy ale nie zachowali sie po swinsku. Fotka w zielonym stroju to wydaje mi sie w porownaniu z moim ze to srednie piersi;) ja mam cos na pozor ona23lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to zdjecie nie jest moje:) moje sa mniej wiecej podobne wielkoscia i naprawde ładnie faluja pod bluzka:):) gdyby nie to ze nie mam stanikana sobie zrobilabymi wstawila fotke heh:Pale dzis wolne w dreskach przed komputerkiem z hebatka w reku:) nie chce mi sie przebierac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie masz stanika to nawet lepiej hehe będzie dokładniej widać więc to bnie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
hubertussss ma racje:) copythat nie daj sie prosic, pokaz nam jakie sa piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
nie krepuj sie.... :) po prostu zrob mila niespodzianke ludziom, ktorzy musza dzisiaj pracowac zamiast siedziec w domku przy herbatce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie namawiam zeby nie było ale przecież twarzy nie fotografujesz więc i tak nikt nie będzie wiedzial czyje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do copythat
nie daj się prosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widac co to za praca:P:P przesiadywanie w pracy na kafe:) uwazaj zeby szef cie nie przylapal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
uwazam caly czas;) i czekam ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jestem zbyt leniwa i daleko mi do szafy wiec ehh niestety jesli chcesz zobaczyc musisz przyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
... a daleko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
w centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_33
centrum Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×