Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sammy-Jo

wyprowadzam seks z sypialni.Do facetów- gdzie seks Was kręci?

Polecane posty

walczę z rutyną. Chodzi mi o stworzenie napięcia, o zmianę. nie o nowe techniki- w tym zakresie osiągnęliśmy udane wyniki. mąz ma 29 lat i ja tez jakie miejsca polecacie? może jakieś scenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprowadź ten seks do kuchni daleko nie bedziesz miała polecam stół na plenery jeszcze pogoda nie ciekawa. A propo kuchni i stolu tam sa rózne przybory typu bita smietana miód może jakies owoce truskawki juz chyba sa w sklepach. Zawsze mąz może ci do stołu przywiązac albo ty jego itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak lozko czasami sie nudzi.ja ostatnio przetestowalam z moim facetem stol w jadalni,lawa w pokoju,wanne,blaty kuchenne,bita smietane,owoce,czekolade bylo super ;) polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. łazienkę mamy zaliczoną na wszelkie sposoby. a gdzie na zewnątrz?? myślałam kiedyś żeby się przebrać za stewardessę i umówić z nim w kawiarni na lotnisku... teraz mi się marzy ostro na jakiejś klatce schodowej. myślałam tez o pójściu razem do jakiegoś baru go-go, żeby tam się 'rozgrzać", ale nie wiem, czy starczy mi odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam saunę, ale taka saune, gdzie jestescie tylko we dwoje ,taki "domek" sauna, jest super, a tuż za ścianą prysznic dla ochłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie!! Mężczyźni na Waszą aktywność też liczę. Chcę być fajną żoną. znów wzniecić pożądanie, które przygasło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie ciepło polecam plaże łąke wiesz zależy co wy tam na codzien robicie może jakieś nowe pozycje czy pieszczoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może pomalować włosy łonowe- zwykle mam paseczek na inny kolor- np blond lub rudy? chyba, jestem coraz durniejsza, ale chcę żeby mnie pożądał znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvettthour
sammy co to za pomysły? zadbaj o klimat.. I masz nauczkę, że wszystkiego nie robi się na początku, bo potem nie macie juz nic do wykonania. Moze jakies pozy nie robiliscie? pisałam o 2 fajnych ale na ogólnym:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kluczem jest zadbanie o to abys była atrakcyjna dla męza chodzi mi o ciało w sensie figura wyglad oraz aby atmosfera w domu była ok to tez ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjka;sodi
Też powoli "wyprowadzam". W łóżku już mi zupełnie zbrzydł. Ostatnio udało nam się urzeczywistnić ten pomysł zupełnie przypadkiem. Wpadliśmy niespodziewanie do znajomych, ale ich nie było. Mieli wrócić za 20min. Kręciliśmy się z żoną po bloku, bo padał deszcz. Była tam taka suterena, czy korytarz. Nikt tam nie chodził. Najpierw trochę przytulania, pocałunków, potem ręka pod sukienkę, pod majtki i po chwili stałą oparta rękami o ścianę a ja rpałem z całej siły. Skończyliśmy w pół minuty, o wiele mocniej niż w łóżku :-) Żeby takie akcje były możliwe trzeba beć zawsze gotową: żadne spodnie, czy rajstopy. Moja żona nosi zwikle pończochy, czosto jak razem wychodzimy nie zakłada majtek. Wtedy od początku jesteśmy nastawieni na bzykanko i jest wygodniej. Polecam, to naprawdę polepsza jakość seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oŁjeror
heh zawsze mozna w aucie ;] ostatnio jadac w trase, mowie do swojej dziewczyny wprost czy nie ma ochote na sex w lesie.. było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx yyy zzz
na plaży, jak nie ma tłoku, trochę bliżej wydm jest jeszcze luźniej. Jak dziewczyna opala plecy można smarując balsamem pomasować, podniecić ją, siąść okrakiem i już ją mam. Niejedną dziewcznę tak dosiadłem. Zwykle najpierw była chwila lub dwie wykręcania dupki. A już po, zwykle dostawała luzu takiego, że do wody na opłukanie leciala z gołymi cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeep@wp.pl
Mój ranking : 1. parking w markecie pomiędzy samochodami!!! 2. sauna 3. jezioro 4. w domu na widoku sąsiadów 5. winda keeep@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbujcie w przymierzalni....extraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×