Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klempa

Szukam kogoś pracującego w Urzędzie Pracy. :)

Polecane posty

Mam mały problem i chciałabym się poradzić. Więc jeśli ktoś pracuje w UP to bardzo proszę o odpowiedź tu lub na maila. :) Będę wdzięczna do końca mych dni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail sie nie wyświetlił, ale chyba już jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech namierzają, nie mam się czego obawiać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam dziecko i chciałabym się dowiedzieć kiedy mogę zarejestrować jako bezrobotna. Jedna babka powiedziała mi, że dopiero po 10 tygodniach. A ja chciałabym wiedzieć, czy mogę wcześniej i czy jeśli to zrobię nie złamię prawa. Nie chcę mieć problemów, więc wolę się dowiedzieć z róznych źródeł. Dodam, że nie mam macierzyńskiego i nie pobieram żadnych innych świadczeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracujesz i nie masz żadnych świadczeń ? co z ubezpieczeniem? i po co ci ta rejestracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 4 lata miałam swoją firmę, którą zamknęłam w listopadzie 2009 r. Do końca ciąży (marzec 2010 r.) pozostałam więc na L - 4. Jednak z uwagi na zamknięcie firmy macierzyński już mi się nie należy. Jak miałam firmę to oczywiście odprowadzałam wszelkie ZUS - y i inne cuda. Chciałabym się zarejestrować w UP, bo mogę dostać zasiłek, chciałabym zrobić jakiś kurs lub po prostu postarać się dotację na założenie nowej działalności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×