Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mam zmienic

GDY BRAK ORGAZMU

Polecane posty

Gość co mam zmienic

Ciekawi mnie jak czuja sie kobiety,gdy nie maja orgazmu.? Ja czuje sie paskudnie.:(On wczoraj dlugo na mnie czekal,ale jakos nie bylam wystarczajaco podniecona.Podobna sytuacja byla dwa dni temu.Czuje sie teraz tak malo kobieco.:( Dodam jeszcze,ze mialam wczesniej dwoch partnerow.Z tym obecnym poznalam co to prawdziwe orgazmy,bo nigdy nie mialam ich wczesniej. Mielismy troche stresow ostatnio,byly tez ciche dni.Czy to moze przez to,ze nie czuje sie tak pewnie w zwiazku.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno że stresy u kobiet maja ogromne znaczenie na osiąganie orgazmu.Musisz potrafić zapominać o kłopotach dnia codziennego gdy kochasz się z facetem inaczej tylko to będzie narastało i staniesz sie oziębła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio paskudnie to moze nie mój i tak nie da mi orgazmu orgazm to robię sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zmienic
On wczoraj mi powiedzial,ze to nie jest normalne.Mowi,ze on juz nie chce tak sie kochac jak ja nie dochodze. Sugeruje,ze moze powinnam pojsc do seksuologa. Trzy tyg.temu mielismy udany seks.Mialam pelna satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zmienic
Chyba zaczynam sie czuc jak mezczyzna,ktory boi sie,ze zawiedzie.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zmienic
On wczesniej byl w udanym zwiazku pod wzgledem seksu.Tamta byla imprezowa dziewczyna.Opowiadala kolezankom (stad wiem),ze z nim miala super seks.Raczej to pewne,bo byli 4 lata razem. Ja jestem bardziej spokojna.Nie pije alkoholu,jak tamta.Nie chce nawet.Moj ojciec byl alkoholikiem. Czuje sie gorsza.Tamta nie miala pewnie takich problemow.Dodam,ze lubila zdradzac. Dlaczego czuje sie gorsza ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś innym typem kobiety i jeżeli nie odpowiada jemu to zastanów sie poważnie nad zakończeniem związku Dziwny jest on że tak ci mówi ze nie che się kochać z tobą bo ty nie dochodzisz On chyba nie bardzo rozumie kobiet i uważa ze kobieta to facet któremu się zbiera sperma podczas podniecenia i musi się spuścić żeby mieć orgazm. Nie sądzę żeby jej zachowanie i picie doprowadzało do orgazmów a każdym razem bzykając się z facetem. Ona jemu nic nie mówiła jak ty i dlatego on uważał ją za wulkan seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zmienic
On sie czuje zadowolony jak ja mam satysfakcje.Mysle,ze to o to chodzi.Czuje sie wtedy moze prawdziwym mezczyzna ?:) Mi jest bardziej potrzeba ciepla,czulosci.Wtedy rozluzniam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zmienic
Ta jego byla byla doswiadczona.Miala wielu partnerow.Nie miala takich zachamowan.Jej malenstwo rozpadlo sie,bo zdradzala meza. Ja jestem innym typem kobiety. Cenie uczciwosc.Nie umiem nawt udac orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zmienic
Po jego reakcji czuje jakbym go zawiodla,ze nie mialam orgazmu.Cholera.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy normalny facet doświadczony w seksie potrzebuje dawać satysfakcję seksualną swojej partnerce i niej tego za złe u niego Ty jesteś typem kobiety otwartej dla swojego partnera seksualnego i dlatego go tym rozczarowałaś. Musice porozmawiać że ty nie jesteś typem kobiety z jego poprzedniego związku dlatego musicie się "dopasować" w seksie i znaleźć kompromis.Takie dopasowywanie trwa nawet pół roku ale się w efekcie opłaca gdy na innych płaszczyznach się dogadujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są kobiety które maja erogenne wejście do pochwy wywołujące orgazm ale większość ma erogenną tylko łechtaczkę Tamta miała erogenne wejście więc orgazm miała podczas penetracji facet do tego przywykł i się dziwi tobie że ty nie reagujesz tak podczas penetracji jak tamta Ty się tym dołujesz i stres powoduje że się zamykasz na jego "zaloty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zmienic
Kiedys usnal po pracy na filmie.Ogladalam film i patrzylam na niego z czuloscia i myslalam jak go kocham.Mielismy potem super seks.Doslownie od pierwszej chwili bylo super. Mysle,ze u mnie wiec glowna role odgrywaja emocje. Jakos nie umiem tak seks dla seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zmienic
Tamta kobieta byla i bardziej doswiadczona i bardziej na luzie.Nie wiem czemu czuje sie gorsza,przeciez nie chcialabym byc taka jak ona. Moze jestem za bardzo zakompleksiona. Oni tez czesto robili to po imrezach,po alkoholu.On moze przyzwyczail sie do tego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zmienic
Najgorsze,ze czuje jakbym go zawiodla,to zupelnie bez sensu,no nie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka_
Ty Jego zwiodła? raczej On Ciebie nie potrafi zadowolić.. ale to nie o to chodzi. wina nie jest po niczyjej stronie, tak myślę. po prostu tak już jest i o. a co może czuć kobieta, która nie dojdzie w czasie stosunku? jasne, że wstyd, ale też rozczarowanie.. sobą lub partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zmienic
Dlaczego zaraz wstyd..? Czy zawsze musi sie udac,czy u Was zawsze seks konczy sie orgazmem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elulenia 23
ZAWSZE MAM ORGAZM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czsem tak mam przez stres. ale najgorsze u mnie jest to ze ja mam orgazm tylko w jednej pozycjii. tylko na jezdzca. kiedys slyszalam tez ze orgazm to kwestia psychiki. ty jestli sobie to wmowisz ze jest ci dobrze to sama dojdziesz, bez niczego. zamknij oczy i pomysl o tym jak on w ciebie gleboko wchodzi i penetruje. wtedy moze cos pomoze. rusz wyobraznie!!! działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia taka samosia
Tak czasem jest.Poczekaj minie stres...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Wiadomo, że nie każde zbliżenie musi zakończyć się orgazmem. Problem jest wtedy, gdy przez dłuższy czas nie możemy go uzyskać. To nie koniecznie musi być wina partnera. Czasami to nasze narządy nie są tak czułe na dotyk. Wiem, że w takich przypadkach pomaga urządzenie LadyLaser. Działa stymulująco, dzięki czemu łatwiej jest uzyskać orgazm (nawet wielokrotny). Dzięki temu każda kobieta może mieć tyle przyjemności z seksu co mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×