Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dagonia

Jak wywalić niepłacacych lokatorów?

Polecane posty

Gość annagata86
Ja słyszałam o stowarzyszeniu Mieszkanicznik - może oni ci poradzą? Mają oddziały w wielu miejsach w Polsce, więc myślę że nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Mam problem z niechcianymi lokatorami.kto sie podejmie ich usunięcia?prosze o kontakt 505590240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak, że jedno mieszkanie zarabiało na kredyt drugiego. Niestety miałem problem z najemcami. Dwóch gości nie chciało się wyprowadzić. Później miałem panią z dzieckiem. W ogóle koszmar. W końcu postanowiłem sprawy najmu przekazać specjalistom, nawet za opłatą, bo po prostu za dużo czasu na to traciłem. W pmspoland.pl mam spokój. Konkretnie ci polecam pogadać z Grzegorzem Całkiewiczem (kontakt 602  123  622). Bardzo dobry fachowiec i na pewno ci podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom
Dnia 4.05.2010 o 10:11, Gość maturks4 napisał:

Pójść do WŁASNEGO mieszkania z jakimś okazałej postury znajomym i złożyć im propozycję nie do odrzucenia... Albo w ciągu tygodnia się wyniosą, albo ten pan z kolegami im pomoże. Rozumiem, że do tego czasu umowa najmu wygaśnie

prawo w polsce jest chore i dlatego dochodzi do naduzyc ,,,, ludzie dostaja oklep po pysku bo własciciel traci nerwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomal
Dnia 4.05.2010 o 10:50, Dj Pozdro napisał:

pierwsza sprawa idź obczaj(jak masz samochód to w samochodzie gdzieś po drugiej stronie ulicy)aha to musisz mieć znajomego albo fachmana i zmienić zamek jak wyjdą, to najlepszy sposób. gość jest jakiś agresywny? najlepszym rozwiązaniem będzie jeżeli poprosisz kilku osiedlowych dresów o odpłatną pomoc w rozwiązaniu problemu. 100-300zł---->groźby, wyzwiska---->koleś kał w majtkach----->1 dzień na pożegnanie

to jest jedyne szybkie rozwiazanie , kilku typow nastraszy chama i sam sie wyprowadzi sposobow sa setki .... prawo trzeba omijac tak jak robia to rzadzacy tym krajem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CBBP

https://www.google.pl/amp/s/natemat.pl/amp/266743,jak-usunac-dzikiego-lokatora-cbbp-z-gdyni-pomaga-rozwiazac-problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×