Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TWOJA_TAJEMNICA

CO DZIŚ UGOTOWALIŚCIE NA OBIAD?

Polecane posty

a ja dzisiaj mialam wiosennie po polsku:P kartofelki z cebulka, jajko sadzone i do tego salatka(rzodkiewka, salata, szczypiorek, smietana i sos salatkowy) no ale to tak dla siebie, wiadomo jak masz kogos to musisz bardziej konkretny zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj po raz pierwszy w zyciu robiłam kluski ziemniaczane z twarożkiem, cebulką i boczkiem. wyszło pyyyycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie jajećko sadzone z jadłem i do tego ziemniaczki z koperkiem ...to na obiadek , a na śniadanko wpierdoliłem chlebek razowy z twaroźkiem własnej robótki, hi hi [ale ze mnie łakomczuszek] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie się gotują udka kurczaka w sosie śmietankowym, do tego ryż chyba i sałatka z sałaty lodowej, ogórka, pomidorów i kukurydzy :D Chantalka już wcześniej chciałam ci napisać ale nie miałam jakoś okazji... Jesteś śliczna dziewczyna... Mam nadzieje że się nikt na mnie nie obrazi jak powiem że najładniejsza na forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mieszka ktoras w kolobrzegu? bym wpadl bo troszku sie glodny zaczynam robic ;) pomoge ugotowac ziemniaki/makaron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca cola lajt
makaron z pikantnym sosem i boczkiem ale kijowy wyszedł wiec sie nie podniecam :'( :( :| pozdro dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa kluski które robi sie z ciasta prawie takiego samego jak na placki ziemniaczane i potem łyżeczką rzuca sie je na wode. To moje ulubione kluski i w końcu odwazyłam się je zrobić:) To przepis http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=6629 Pyziutkowa dziękuję, ale nie o tym ten topik:)) Jeżeli nie skoczysz...nie nauczysz się latać... http://www.voila.pl/433/a9xwc/index.php?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam uraz do mielonych...bo moja mam zawsze robiła i do tej pory robi OKROPNE...jedyne danie jakie jej nie wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo lubię ziemniaczane placki i te kluski może bym spróbowała, ale nie cierpię trzeć ziemniaków :P Nie mam robota i zawsze mi ręce odpadają, bo u nas to trzeba dużo zrobić. A jaki polecacie robot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś spagetti
na jutro mam pulpety w sosie pomidorowym,ziemniaki i mizeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjghfdfjhj
Rolada z szynką i serem, talarki ziemniaczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś spagetti
Ja też na placki ziemniaczane blenderem ziemniaczki traktuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktka Mruczurotka... Najlepszym robotem sa chętne łapki dzieciaczków:)) Ja jako mała dziewczynka uwielbiałam trzeć ziemniaki...krew się lała...ale tarłam wytrwale:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w tym temacie panuje kultura,wszyscy tak elegancko piszą,bez żadnych złości i uszczypliwości ,normalnie jak nie na Kafeterii;) Czy nie mogło by być tak zawsze moi drodzy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie skromnie, bo przed wypłatą. Mintaj smażony z frytkami, sałatka szwedzka, kefirek truskawkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A placki tylko ręcznie tarte. I dobrze wysmażone. Takie z sieczkarni mi nie smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×