Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mam pytanie do mam które nie dawno urodziły. Czy amcie zamiar oddać wasze dziecko do żłobka? Jeśli tak to od razu po macierzyńskim czy pozniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
ja muszę od razu po macierzyńskim, nie stać mnie żeby siedzieć z nim dłużej w domu chociaż bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie tez tak muszę tylko myślę ze na początek to wrócę do pracy na pół etatu a jak mały lub mała będą mieć roczek to na cały. Mam nadzieje tylko, że dostaniemy jakiś żłobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam taka nadzieje
ja niestety nie moge isc na wychowawczy, z jednej pensji nie wyzyjemy :( Naprawde tak bardzo trudno jest dostac? A to przyjmuja od wrzesnia, prawda? A co jak macierzynski sie skonczy wczesniej? Jak nie styknie urlopu, zeby dociagnac do tego wrzesnia? Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wtedy. nie zaglebialam sie jeszcze w to. u mnie ejst jeden zlobek panstwowy i jeden prywatny. mysle ze w tym panstwowym to tak jak piszesz od wrzesnia mozna oddac a w prywatnych to chyba nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zapisać wcześniej
Ja swoje dziecko zapisałam do żłobka będąc w ciąży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam taka nadzieje
No wiadomo, ze jak sie jest w ciazy... Ale ciazy sie nie planuje (znaczy no niektore to robia ale to tez nie znaczy, ze wtedy kiedy sobie zapalnuja to zajda, moze to byc miesiac pozniej, a moze byc kilka miesiecy). Co zrobic, jak macierzynski konczy sie np w maju, a do zlobka przyjmuja od wrzesnia? Zakladajac, ze przyjeliby opczywiscie od tego wrzesnia. To co przez tych kilka miesiecy jak juz trzeba isc do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Kobiety , zapisy do żłobka są w kwietniu ( na wrzesień) już w tym roku się skończyły chyba że do prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w takich podbramkowych sytuacjach moze znajdzie sie miejsce poprostu trzeba isc i sie dowiedziec jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Córa idzie od września- będzie mieć wtedy 1,5 roku. Nie wiem jak jest ze żłobkami prywatnymi ale do państwowych zapisy były w marcu-kwietniu. Zapisy dziecka będąc jeszcze w ciąży-chyba tylko do prywatnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×