Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tuż przed porodem

WASZE PIERWSZE objawy porodu?

Polecane posty

Gość tuż przed porodem

proszę napiszcie o swoich doświadczeniach...wszędzie czytam że czop śluzowy, wody itp, ja mam dziwne kłucia, szyjka rozwarta na 1 cm, jestem zestresowana i czekam, napiszcie o swoim czekaniu proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuż przed porodem
:) a miał ktoś niestandardowo:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody byly puzniej
skurcze co 3 min od podbrzusza i od kregoslupa bole nie do wytrzymania, czop sluzowy i wkoncu wody i pszlo z gorki nawet nie wiedzialam kiedy a malenstwo mialam w ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegunka
aha i ta biegunka to zmieniala kolor na zielony, sorry,ze tak obrazowo,ale to podobno dobrze,bo oznaczalo to,ze organizm sie oczyszcza, tak mi lekarz wytlumaczyl, i w sumie trwala 2 dni, potem sie dopiero zaczelo...pozrd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrrrrrrrrrrr
do witam 2010 rodziłaś pośladkowo ?????? Czy miałąc CC ? Zazwyczaj przy posladkowym jest cc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam2010
Rodziłam naturalnie:) I przysięgam jestem z tego faktu zadowolona :) Byłam tydzień przed porodem na oddziale bo chciałam cesarkę, ale zrobili mi usg, pomierzyli i zapewnili, że urodzę bez problemów i tak się stało :) zaufałam lekarzom - a rzadko mi się to zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuż przed porodem
Dziewczyny a wcześniej? tak na pare dni przed porodem? albo tydzien? bo w sumie ja tak z tym 1 cm moge jeszcze pochodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuż przed porodem
i jak wyglada ten czop, ja mam teraz wiecej sluzu, a wczoraj mialam cos odcien różowy na wkładce az taki nienaturalny, nie krew, tylko normalny róż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam2010
u mnie nie było objawów tydzień ani nawet dzień przed porodem:) jedynie co to opadł niżej brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktorejs z was wody odchodzily powoli? Jakie to uczucie? Bo ja nie jestem pewna czy to wody,ale cos mi sie zaczelo tak jakby saczyc i koloru ani zapachu moczu to nie ma.... Mam w sumie jeszcze 2tyg.do porodu,ale szyjka mam juz otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam2010
czop raczej jest krwisty lub brązozwawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegunka
czop moze byc rozowy i moze odchodzic kilka dni, wtedy jest to taki sluz gesty, a wody jaksie sacza, to takie wrazenie, jakbys popuszczala,wkladka mokra,ale wtedy trzeba do lekarza, niech sprawdzi co i jak, no a z rozwarciem takim 1-2 to mozna jeszcze troche pochodzic,o rany,wiem jak to jest jak sie czeka i nic ,zaglada sie co chwila w majtki i czeka, kazde uklucie to juz moze to, wiem,samama trojke dzieci, nie stresujcie sie , na spacerek,pooddychac ,dotlenic siebie i dzieciatko i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuż przed porodem
widze ze wiekszosc przeczyszcza, fajnie, wolalabym tak niz lewatywe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuż przed porodem
biegunka no więc ja mam ostatnio więcej śluzu a wczoraj ten róż moze to to...czasem boli mnie jak na @ też w podbrzuszu... no i miedcnica, kregoslup kosci masakra.. och jakbym chciala miec to juz za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam2010
To już niedługo. tak jak ktoś napisał - spacer - dotlenić siebie i maluszka i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegunka
niedlugo, te kosci to tak bola ,bo miednica sie wlasnie do porodu uklada,teraz nie lez, za duzo, nie siedz,tylko jak najwiecej sie ruszaj,bedzie dorze,i zrelaksuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla82
jestem obecnie w 39tc, od kilku dni czuję ogromny ucisk na miednicę, mocne kłucie w dole brzucha, trudności z chodzeniem, nie mówiąc już o schylaniu się, a z toalety mogłabym w ogóle nie wychodzić; jeżeli to wszystko tak mnie boli to sobie nawet nie chcę wyobrazić jak musi boleć sam poród, mam nadzieję, że to już niedługo...dodam, że w ciągu dnia w ogóle nie odpoczywam, cały czas krzątam się po domu i podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przed porodem szukalam informacji o pierwszych obiawach ciazy i dlatego postanowilam opisac swoje. U mnie na dzien przed porodem tj ok 10 rano odszedl czop sluzowy, biala i kleista kula. Pozniej wieczorem znowu odszedl czop ale tym razem bym koloru brazowawego, gesty i bylo tego duzo. Nie mialam jeszcze wtedy zadnych boli. Moje pierwsze bole dokladnie takie jak na miesiaczke pojawily sie okolo 12 w nocy, ale spokojnie poszlam jeszcze spac. Obudzily mnie silniejsze skurcze, dalej takie jak na miesiaczke o 4 rano. Wzielam jeszcze prysznic a bole nasilaly sie i zwiekszaly czestotliwosc. Kiedy o 6 rano bole byly juz tak silne ze czulam jakby ktos rozrywal mnie od srodka na pol, pojechalismy z mezem na porodowke. Okazalo sie ze mialam juz rozwarcie na 7 palcow i powiezli mnie prosto na porodowke. Urodzilam o 9 rano mojego cudownego zdrowego synka. Takie najmocniejsze skurcze mialam od 5 rano do porodu 9 rano. W dokumntach mam wpisane iz porod trwal 1,5 godziny!. Dopisze ze mam 33 lata i jest to moje pierwsze dziecko. Ach i jeszcze jedna rzecz moja mama miale rownie szybkie porody i podobno jest to genetyczne. Dodam rowniez iz synek byl prawidlowo ustawiony do porodu i bardzo nisko. Pozdrawiam przyszle mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a ja z pytaniem,Termin mam na 15.11 a brak objawów , no dzisiaj rano bol brzucha jak przy mieiaczce i biegunke.Kiedy zglosic sie do szpitala jak sie nic nie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z terminem 2 stycznia
podnosze temat,bo jestem w 38 tc i okropnie twardnieje mi brzuch. czuje sie nijako od 3 dni. Czy ktoras tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden na jeden m
Też mam termin na 2 stycznia.od wczoraj boli mnie podbrzusze lekko i plecy.nomi ciągle chce mi się sprzątać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?mimi mysle ze powinnas jechac do szpitala. troche za wczesnie na porod a to co sie saczy moga byc wody plodowe. skontaktuj sie z lekarzem. ja podnioslam temat, ale dla Ciebie to troche za wczesnie na porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimi również uważam,że należy skontrolować.To dopiero 34 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tzn.11 dni przed term z OM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ktos jeszcze opisze i pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwszego dnia 38tyg poczułam lekkie skurcze i ogólny niepokój. doszło do tego rozwolnienie, odwiedziłam wc 4 razy w ciągu dnia. wieczorem wyleciał mi czop a chwilę później jechałam już na porodówkę bo skurcze zrobiły się regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa887
u każdego może to inaczej wyglądać, ja czytałam na emaluszki co i jak i teraz wyczekuje, termin za 3 tygodnie, pewnie będzie się działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×