Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piękność

57kg- 5 w dół. Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Piękność

tak jak w temacie. mam 170cm. waże 56kg. zaczynam się odchudzac bo wydaje mi się za sadełko widać mi juz wszedzie. najgorsze są te boczki ble. nogi tez do szcupłych nie należa i ten cellulit. okropność. kto się do mnie przyłaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nick nieadekwatny ... musialabys nabrac troche masy, zeby moc sie tak tytulowac :P Jak schudniesz jeszcze 5kg to smialo bedziesz mogla straszyc ludzi!!! Masz po prostu ED, czyli w krzywym zwierciadle postrzegasz swoja sylwetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękność
o to wlasnie chodzi ze wszyscy mi mowia ze wygladam ok ale boczki to mi wystają. a nogi naprawdę mam grube bo takie bardziej otluszczone. a piekna bede jak schudne dlatego taki nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naprawdę jakaś dziwna ta twoja budowa albo faktycznie jak ktos napisał nie akceptujesz siebie takiej jaka jesteś ja waze tyle samo co ty przy takim wzroście i chudzinka ze mnie nawet 3 kg do przodu by nie zaszkodziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękność
agawa a jakie masz wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ość ... ja sie nigdy nie myle ;) Masz naprawde zaburzony obraz swojej figury. 1. Masz wyrzuty sumienia po zjedzeniu slodyczy? 2. Uzalezniasz samopoczucie od wygladu? 3. Czesto sie wazysz? 4. Mialas kochajaca rodzine i czulas, ze zawsze mozesz na nich liczyc a dziecinstwo (mam nadzieje, ze juz po nim ;) ) to byl dla Ciebie najpiekniejszy okres w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękność
borsuk myslisz sie:) chodzi poprostu o to ze ja naprawde duzo jem. i wszyscy to wiedza:) i mam takie czasami stany przejedzenie:) a z moim dziecinstwem wszystko ok bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to jestes dobra. 4 pytania, a wybralas sobie tylko to, ktore Tobie odpowiadalo :P Wiem, ze wymiary nie "mowia' wszystkiego, ale problem moglby byc wowczas, gdybys, przy 170cm, wazyla 62-63kg. 57 = mikroskopijna ilosc tluszczu, a Ty masz na stale wlaczony zoom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiam, że problemem nie jest waga, ale brak widocznych mięśni. sflaczałe chude ciałko, po prostu. tego dieta i odchudzaniem nie naprawisz- trzeba się wziąć za sporty no, ale nigdy w lotto nie wygrałam, więc może źle strzelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękność
borsuk uwaierz ze odsoba wazaca 57 kg tez moze miec duzo tluszczu:) co do pozostalych pytan. nie przepadam za slodyczami. wagi w domu nie mam wiec nie mam mozliwosci czestego wazenia sie. a z pytaniem czy uazalezniam samopoczucie od wygladu to chyba nie. bo nie wiem doklednie jak to rozumiec. jezeli od wygladu w znaczeniu ubran to tak. bo nie lubie brzydko wygladac i nosic czegos co mi sie nie podoba . a jezeli chodzi o wage to ona mi nie skacze wiec odp moj nastroj w obecnej wadze chyba mi dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poprawki ... pewnie dobrze strzelasz. Znasz to powiedzenie? - "Kto nie wygral nigdy w lotto, ten ma swoje zyciowe motto". Jakie jest Twoje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie pytanie jezeli mozna.. ile brzuszków robisz za jednym pociągnięciem? jeżeli nie robisz spróbuj i powiedz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękność
w jednej serii ile dam rady zrobic brzuszków? robie okolo 100 pozniej juz sapie:) ale brzuch mam plaski i z tnim nie mam zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękność
gdzie? w grubych nogach i tylku wielkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękność
przylączy się ktoś do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×