Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polbartek7

Praca w w systemie MLM

Polecane posty

Gość polbartek7

Jeżeli ci nie wyszło w MLMmie w jakiejś firmie, lub nigdy jeszcze nie pracowałeś w tym systemie. Zapraszam do współpracy z ludźmi, którzy odnieśli już sukces i pomogą tobie w osiągnięciu całkowitej niezależności finansowej. mlm-eco-world@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Pomagam zainteresowanym odnieśc sukces w MLM,więcej informacji na www.aloevera.suportio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbartek7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbartek7
Przyjacielu. Ty nie wiesz jaka jest różnica między piramidą finansową a systemem Multi Level Marketingiem. http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_wielopoziomowy Drugi akapit dla ciebie. Denerwują mnie w tym kraju ludzie o wąskim myśleniu ( imbecyle) . Jak sobie coś wbiją do głowy to łomem nie wybijesz. Jeden powie a reszta powtarza 1."W Polsce wszyscy kradną" 2."W tym kraju nie da się zarobić" 3."Bogaci to się nakradli i mają" 4."Jak nie ukradniesz to nie będziesz mieć" itp. Dlatego tacy ludzie jak ty nigdy wiele nie osiągają w życiu. Bo każda okazja przechodzi im koło nosa. Pozdrawiam. Nim coś napiszesz najpierw pomyś pierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf ben
MLM to najprościej praca w reklamie, budowanie sieci konsumentów itp. A nie jakaś piramida. Co za ciul:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf ben
Ten ukraiński knur to ty jesteś. polbartek7 ma rację. przeczytaj co jest napisane na wikipedi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Cała prawda,w polsce duże grono ludzi niema pojęcia o MLM,wydaje im sie że to naciąganie,chodzenie od domu do domu i tam takie piramidy.Brak wiedzy to ich problem,ja współpracuje z niemiecką firma LR Health & Beauty Systems,wszystkie zasady są uczciwe,sprawiedliwe a co za tym idzie można zarabiać miesięcznie dobre pieniądze,osoby które nie wiedzą o pracy w MLM pracują cały miesiąc po 10 h i wiecznie im brakuje czasu oraz pieniędzy,ja znam wiele ludzi z MLM i naprawde cieszą się życiem,pozdrawiam i zapraszam na www.aloevera.suportio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbartek7
MLM jest ok. Ja współpracuję z Polską firmą. Uważam, że polski kapitał powinien zostać w Polsce. Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Też bym tak wolał,ale poczęści to pomagamy większej ilości partnerom zarabiać właśnie w polsce i wydają te pieniążki tu,choć też jest to biznes międzynarodowy i możemy współpracować z osobami z całej europy i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze to naciągacze
i lenie :D\ tutaj wszystko o MLM !!! www.ukrainskiknur.pl też sie tak mądrzył :) później wszystko stracił i szukał mieszkania za 300 zł :D taki to biznes :D dla nierobów i niedojd życiowych /D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1."W Polsce wszyscy kradną" 2."W tym kraju nie da się zarobić" 3."Bogaci to się nakradli i mają" 4."Jak nie ukradniesz to nie będziesz mieć" itp. 1. Nie wszyscy tyklo naciągacze 2. Jasne ze sie da ale nie żebrając w MLM 3. Nie trzeba kraść. Tym bardziej żebrać i być MLM dziwka:) 4. Można zarabiać nie kradnąć w MLM :) I nie będąc prostytutką robiacą na kogoś :) Za robote sie weźcie a nie za kurestwo nieudacznicy:) Nie można głupiej cipy ze wsi traktować jak mądrej Pani z miasta :))) Nie można głupiej cipy ze wsi traktować jak mądrej Pani z miasta :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Człowieku puknij się w głowe co ty wypisujesz o tej branży,ja się zgodze z tym że kiedyś było kilka firm które uważały że działaja w MLM i to były piramidy finansowe,w tej chwili większośc firm w MLM są uczciwe i sprawiedliwe,mają w ofercie dużą game produktów i w najnormalniejszy sposób sprzedają produkty,a różnica od tradycyjnej dystrybucji jest taka ze końcowy klient dostaje produkt bezpośrednio od producenta,nie ma już drogi poprzez hurtownie,sklepy,bazary czy markety,ale co niektórym powiedziano ze MLM to piramida i niech tak myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbartek7
Poczytaj o MLM nim zaczniesz go krytykować Czarnobyl dotknął twojej głowy. Ty jeżeli chcesz to możesz pracować za 5000-10 000 zł. dla mnie to za mało. Jak znam życie to robisz gdziesz w markecie na kasie za 2000 zł i pewnie jesteś po studiach. Fajnie jest być mgr. i robić w "finansach" na kasie w markecie... Nie zazdroszcze takim ludziom. Szanuję ich. Ale nie chcę być na ich miejscu. A ta strona którą reklamujesz to jakaś bzdura w stylu Kononowicz prezydentem. Doucz się o MLM nim będziesz jego wrogiem. MLM zajmuje 70% Amerykańskiego marketingu ale jakiś PRL-owski cwaniaczek zaczyna mówić, że to piramida finansowa. ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ NIM NAPISZESZ!!!! Ja wiem, że cie uczyli ciężkiej pracy... to pracuj. Mnie uczyli jak pracować nie ciężko, ale mądrze. I to jest taka różnica. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbartek7
zapraszam do współpracy w MLM mlm-eco-world@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek atomek
Zgadzam się z polbartek7. Czarnobyl rządzi w tym kraju:))) Ludzie to ciemnogrów, który najpierw gada potem myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebraki z mlm
znowu okradać chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne mocy
zostawcie ich. To nieudacznicy. Tylko nieudacznicy zajmują sie mlm :) to kompromitujące zajęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ścierwusy wy
MLM jest dla ciot i nieudaczników życiowych. Któż z nas kopniakiem nie przeganiał upoconego handlarza perfum spod drzwi - to dobre dla ofiar Int way - piramidy finansowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlm nie jest złe
Jeśli ktoś nie jest zbyt bystry albo jest np inwalidą i do niczego innego sie nie nadaje siłą rzeczy MLM jest dla niego alternatywą. Ktoś nie potrafi znaleźć pracy albo nigdzie go nie chcą to moze mlm spróbować.Wiadomo że to nie jest dla zaradnych i operatywnych osób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżordż
Dokładnie jeśli ktoś jest niedołężny to nie należy go skreślać. MLM jest dla niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jak w wypadku
zostanie bez głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehheeeh
MLM to niepoważne zajęcie dla tumanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Jeśli MLM jest dla tumanów to znam w polsce i nie tylko mase takich,zarabiają ponad 30 tyś zł miesięcznie i urlopują się 4 razy do roku,ale to wszystko nie z pukanie w drzwi tylko z ciężkiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zęby w mur
racja to wszystko nie z pukania w drzwi tylko to wszystko z żebraków forumowych jakim ty sam jesteś :) Żebraj na tą swoją masę matołów i niech się urlopują :) A Ty naiwniaku rób na nich całe życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbartek7
Dlatego Polska nie może wyjść z PRL-u mimo , że to już przeminęło. Ale jak czytam to co wy piszecie to zaczynam wątpić, że Jaruzelski już nie rządzi. Rozumiem czyli w Stanach w handlu stosuje się 70% MLM ale USA to żebraki. Spoko. MLM to nie akwizycja. Ale to pewnie też jest za trudne do ogarnięcia dla ciebie. Ciekaw jestem ile ty zarabiasz? Może nic? Może jesteś gówniarzem, który utrzymuje się z pensji rodziców. I pieprzysz tutaj... bzdury rodem z piekła. Powinieneś mieć nick. SPEC OD GÓWNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XKRAKA
Jak już powszechnie wiadomo są i sceptycy bo każdy z nas nie lubi być "robiony w konia" i nie wierzy. Ja też byłem na "nie" ale dałem sobie czas na podjęcie decyzji i zobaczyłem więcej natomiast jeśli się nie przyłączysz to też ok.Gwarantuje, że biznes się z tego powodu nie zawali. A do zwolenników- wiem, że czasami trudno jest zrobić ten pierwszy krok i nie przestawać iść dalej .. by dojść tam gdzie się chce. Wiem, że nie każdy zdaje sobie sprawę z czym przychodzicie. Gratuluję Wam każdego zwycięstwa i wyróżnienia, bo wiem jak wiele wkładacie w nie pracy. I sam zapraszam do wymiany doświadczeń oraz do samego biznesu gg2490849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbartek7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbartek oszust
uważajcie na tych złodzieji z MLM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbartek7
Dziwna jest ta nienawiść. Ale podejrzewam, że to jakiś dzieciak pisze takie treści. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dzieciak czy nie
ma rację naciągacze ! do roboty a nie ludzi naciągać na gówniane "artykuły zdrowotne" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×